Soa vs Sas

ByRevolution

Yasaklı
Z-T de yaptığınız hatadan ders alıp savaş süsü verip SAS klanını peyderpey toplayacaksınız.
Güzel taktik :D

honey badger

Okçu
Bunu niye açtınız ki harbi biz kami falan yedik ama açmadık biz bu istatistik kasma işini bilmiyoruz gibi sdfhj zaten SAS da oynayan 4 kişi varsa ikisine siz bakıyorsunuzdur muhtemelen kalanına da hesap sil yaptırılmış sdh

ByRevolution

Yasaklı
Bunu niye açtınız ki harbi biz kami falan yedik ama açmadık biz bu istatistik kasma işini bilmiyoruz gibi sdfhj zaten SAS da oynayan 4 kişi varsa ikisine siz bakıyorsunuzdur muhtemelen kalanına da hesap sil yaptırılmış sdh
Harbiden sürekli bizden birileri sastan kami yiyor. Enteresan :)

EyvahYandım

Kılıç Ustası
kamileri yine bize sallayıp köyleri soaya vericekler sanırım lkandamsdşamsd ulan komik duruma düşmekten zevk mi alıyorsunuz alsmdşlsadö

EyvahYandım

Kılıç Ustası
Ulan ne güzel dünya dimi dodödpd sen git allengirli işler çevir sonra ağlamayın de geç fodmod arkadaşlar kabul edin biz ağlamıyoruz sadece sizden biraz şeffaflık bekliyoruz :) zaten aramızda 5k köy farkı var sayısal olarak üstünlüğe sahipsiniz yani gerek yok böyle şeylere rahat olun birazzz

Moonknıght

Ağır Atlı
Ulan ne güzel dünya dimi dodödpd sen git allengirli işler çevir sonra ağlamayın de geç fodmod arkadaşlar kabul edin biz ağlamıyoruz sadece sizden biraz şeffaflık bekliyoruz :) zaten aramızda 5k köy farkı var sayısal olarak üstünlüğe sahipsiniz yani gerek yok böyle şeylere rahat olun birazzz
O kadar rahatız ki zaten anlatamam bir ara link atalım dc gel kendi gözlerinle şahit ol :D

Kjitro shall win?

Mızrakçı
Kankam ciddiye alıp neden cevap veriyorsun sur 20 de alınan sıfır kesim köylerden söz etmezler Mis atınca ne hikmetse hep boş köyler çıkar karşılarına ama bize gelince Maşallah yalan yanlış ne varsa 1 i 1000 yaparak anlatırlar
artizz oyuncusuyum ama bir konuyu bu kadar abartanını görmedim. çok boş yapıyorlar katılıyorum:) Haklı olduğu konular olsa da bu kadar iftira atacakları anlamına gelmiyor.

Balondoor

Kılıç Ustası
haklısın hatta arka tarafta pençe ve teşkilat klanlarını büyütüyoruz ki istatistik kasalım ve beleş toplayalım diye bekliyoruz