Soa vs Sas

Sdom

Acemi
Herhangi bir sorunun var ise oyuncularla ilgili burası da ağlama duvarı değil sessizce git destek sistemine ağla buraya değil senin ağlamalarını görmek istemiyorum
ağladığımı da sanmıyorum ama :D yani sende bir travma yaratmış gibi bu durum ağızından düşüremiyorsun. benim kiminle burada ne konuşacağıma sen mi karar vereceksin? bak sen bilemedin ama ben söyleyeyim ona da modlar karar veriyor. yani kısacası burada dalkavukluk yapacağına modların müdahalesini bekleyebilirsin.

lebron1

Yasaklı
Şimdi w71 klanlar arası diplomasiye baktım da ;
Yahu vs zt olmasa adamların konu başlığında açıklama yaptıkları tek konu adalet ile birleştikleri konusudur :D:D:D:DD::::::::::::::::::::::::::::::DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Gomtan35

Yasaklı
Ne ağladınız be kardeşim. Üst kıtanızda 2000 kişilik müttefiğiniz, solunuzda Alayla araya aldığınız Aile varken nerelerdeydiniz la ? Tabi güzeldi o zamanlar tüm dünya soa ile uğraşıyor diye sesiniz çıkmıyordu. Şimdi burada herkes bize vuruyor yeaaa triplerini bırakın bakalım. Bizde istemezdik sizin gibi vasat bir klanla finale kalmak ama napalım. Sizi şöyle yavaş yavaş tadını çıkararak döveceğiz arkadaşlar. Lütfen erkenden çıkmayın dünyadan.
Klasikte dayak yiyeceğini kacan device mi diyor

Gomtan35

Yasaklı
Biz yoktuk o dünyada.Device mikail abisine köy kasmak için girdi oraya.Mikail abisi de sağolsun kırmadı vefasını 71 de gösterdi.
Köy kasarken bile sıralamaya girerim diyor yani anladım :D dünyanın ortasına kadar köy kasmakta iyiymiş her neyse herkes kendini biliyor burda herkesın birbirini yenmişliği vardır laflara dikkat edelim çoğumuz oyununuza saygı gösteriyoruz o yüzden genelleme yaparken dikkat edelim

ByRevolution

Yasaklı
Köy kasarken bile sıralamaya girerim diyor yani anladım :D dünyanın ortasına kadar köy kasmakta iyiymiş her neyse herkes kendini biliyor burda herkesın birbirini yenmişliği vardır laflara dikkat edelim çoğumuz oyununuza saygı gösteriyoruz o yüzden genelleme yaparken dikkat edelim
Mesela ikimiz bir ara kısa dünyalar da teke tek kapışalım. 5dkya silersin beni

lebron1

Yasaklı

Evet.Mikail abime ne kadar çok köy kasarsam,ilerde bana da o kadar çok köy paslar diyordu ama bu kadarını o da tahmin edememişti :D:D

*device*

Milis
Klasikte dayak yiyeceğini kacan device mi diyor
Sen kimsinde sen ve senin gibilerle konuşurken laflarıma dikkat edicem la teneke. Sizin anladığınız dil bu. Oyunu geçtim şu forumda kafanızı ezmeyince diliniz uzuyor. https://tr.twstats.com/tr68/index.php?page=player&mode=conquers&id=5395838&type=&pn=-1 Bak sen şu işe ya aynı tarihlerde 68'de dayak yiyeceğimi anlayıncada kaçmışım. İki dünyada 15 gün-1 ay takıldım salarken daha kıtalarını kapatan klan yoktu. Herkes sizin gibi tek köy kasıp çıkmak zorundamı yardım etmek için ? En son savaştan kaçacak ekip ve oyuncular var şuan karşında. Şu sınırlar iyice oluşsun dayak nedir uygulamalı göreceksin merak etme :D

Gomtan35

Yasaklı
Sen kimsinde sen ve senin gibilerle konuşurken laflarıma dikkat edicem la teneke. Sizin anladığınız dil bu. Oyunu geçtim şu forumda kafanızı ezmeyince diliniz uzuyor. https://tr.twstats.com/tr68/index.php?page=player&mode=conquers&id=5395838&type=&pn=-1 Bak sen şu işe ya aynı tarihlerde 68'de dayak yiyeceğimi anlayıncada kaçmışım. İki dünyada 15 gün-1 ay takıldım salarken daha kıtalarını kapatan klan yoktu. Herkes sizin gibi tek köy kasıp çıkmak zorundamı yardım etmek için ? En son savaştan kaçacak ekip ve oyuncular var şuan karşında. Şu sınırlar iyice oluşsun dayak nedir uygulamalı göreceksin merak etme :D
Sen bilirsin işini iyi taktik rezil olmıyayım diye bende salayımda köyleri yenilecem ya nasıl olsa sonra derim orda köy salmıştım klan kitlemeli dünyada iyi köy kasmışsın 68 i bahane edip erkeklik taslama topu topu alacağınız köyüm olur ama savaşırım kaçmam en başından beri yaptığım gibi 67 de niye ayrıldınız madem öyle nitekim zor harita seversiniz ya siz en fazla orda da yenilirdiniz. Şimdi biz bura da yenilebiliriz ama savaşırız kaçmayız artizle ilk worldumuz olduğu halde biz geldiğimiz yerin hakkını da veririz kendini anlatmana övmene gerek yok başka dünya olur yine köy kastım dememen dileği ile

lebron1

Yasaklı
:D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Olum bunlar ya hiç oyunu bilmiyor,ya çok saflar her denilene inanıyolar,ya da öylesine girip oynuyolar.Kardeşim 67 de biz argo ve azapla savaşıyorduk.baba+hücum+soa vs argo+azap+vefa+esl olarak.Burda da argo ve azapla savaşan soa ve hücumdan 10-15 hesap felandı.Güzel de bir savaş oluyordu ama orada gidip babaya ağlayan bi argo ve nop ekibi vardı.Öyle ki siz bizimle birlikte diplomasiyi bozup soa ya karşı savaşın gerekirse size küfürlü mesaj atarız bi yanlışımız olursa hesapları banlatın diye :D:D

index.png
Bu silmeden önceki haritamız.Pembeler yeşiller ve kırmızılar daha fazlaydı.Biz bu haritaya rağmen silmedik.Ama karşı taraf hesaplarını banlatma pahasına baba ile diplomasi yapmak istedi :D Biz de madem; bu nerde ne kadar korkak adam varsa toplamış,birbirlerini motive etmek için de klanın adını baba yapmış olan klana dünya kalmasın bari,argo köy üstünlüğü ile onları da toplar diyerek hesap sildik :D Sonuç olarak dünya ne babaya,ne argo ya kaldı :D Soa da diplomasi bozmanın bedelini ödetti 71 de ne-idüğü belirsiz klana.

*device*

Milis
Sen bilirsin işini iyi taktik rezil olmıyayım diye bende salayımda köyleri yenilecem ya nasıl olsa sonra derim orda köy salmıştım klan kitlemeli dünyada iyi köy kasmışsın 68 i bahane edip erkeklik taslama topu topu alacağınız köyüm olur ama savaşırım kaçmam en başından beri yaptığım gibi 67 de niye ayrıldınız madem öyle nitekim zor harita seversiniz ya siz en fazla orda da yenilirdiniz. Şimdi biz bura da yenilebiliriz ama savaşırız kaçmayız artizle ilk worldumuz olduğu halde biz geldiğimiz yerin hakkını da veririz kendini anlatmana övmene gerek yok başka dünya olur yine köy kastım dememen dileği ile
Rezil olmamak gibi bir derdim olsa 15 gün için iki dünyaya niye gireyim, zeka kırıntısıda mı yok sende ? 67'de iki cephesi olup en fazla savaşan klan gene Soa idi. Diplomasi dönekliğiyle dünya kapatanların kafasına bir güzel vurduk burada. Şimdide sıra babanın yancısı olarak sizde diyoruz. Ama söylediğin gibi cidden geldiğiniz yerin hakkını veriyorsunuz. Adalet ismi altında insanları toplayıp koyun gibi güttünüz sonrada artiz'e bir güzel yem ettiniz. Umarım buralarda yazdığınız kadar oyunda varlık gösterirsiniz.

lebron1

Yasaklı
Ben çok klan gördüm,çok klanda oynadım şunu tarafsız bir şekilde söyleyebilirim ki;

Selimlerin oynadığı haritalara çoğu klan,oyuncu bakamaz bile.Girer lan bu nasıl harita ne uğraşacam der kapatır oyunu.Şu oyunda korkak,yalancı vs diye ithamlarda bulunabileceğiniz son klandır soa.

Gomtan35

Yasaklı
Rezil olmamak gibi bir derdim olsa 15 gün için iki dünyaya niye gireyim, zeka kırıntısıda mı yok sende ? 67'de iki cephesi olup en fazla savaşan klan gene Soa idi. Diplomasi dönekliğiyle dünya kapatanların kafasına bir güzel vurduk burada. Şimdide sıra babanın yancısı olarak sizde diyoruz. Ama söylediğin gibi cidden geldiğiniz yerin hakkını veriyorsunuz. Adalet ismi altında insanları toplayıp koyun gibi güttünüz sonrada artiz'e bir güzel yem ettiniz. Umarım buralarda yazdığınız kadar oyunda varlık gösterirsiniz.
Klasikte denkleşseydik keşke nitekim 70 kişiye karşı 400 kişi karşı savşıyorduk gram da çekincemiz olmadı orda bana yazmışsın zeka kırıntısı da mı yok bilmem ne ben seni oyuncu dosyana ya da oyun cvni çıkartıcak halim yok ben gördüğümü söyledim sen de gördüğünü söylüyorsun ben kişisel bahsediyorum sen anca beni yok onun yancı klanı yok bunun yancı klanı diye nitelendiriyorsun saldırırken kişisel bana saldır benim sana yaptığım gibi nitekim iyi oyuncu da olabilirsin(bilmiyorum) ama efendilik yoksunusun bunda emin oldum

Gomtan35

Yasaklı
Ben çok klan gördüm,çok klanda oynadım şunu tarafsız bir şekilde söyleyebilirim ki;

Selimlerin oynadığı haritalara çoğu klan,oyuncu bakamaz bile.Girer lan bu nasıl harita ne uğraşacam der kapatır oyunu.Şu oyunda korkak,yalancı vs diye ithamlarda bulunabileceğiniz son klandır soa.
Soa klanına çamur atıcak zamandır oynamadım ne onlara karşı ne onlarla sadece oynadığımız imkan ve harita belli ama biz yine de size karşı savaşmak istiyoruz bu tür durumlarda tahrik etmenize gerek yok olduğu kadar oynarız 67 den bahsetme sebebim nitekim 67 de de oynayabilirlerdi hesap sil yapmak yerine onu belirtmek istedim nitekim şuan haritamiz 67 de onların bulunduğu durumdan daha kötü olduğunu belirtmek istemiştim

lebron1

Yasaklı
Soa klanına çamur atıcak zamandır oynamadım ne onlara karşı ne onlarla sadece oynadığımız imkan ve harita belli ama biz yine de size karşı savaşmak istiyoruz bu tür durumlarda tahrik etmenize gerek yok olduğu kadar oynarız 67 den bahsetme sebebim nitekim 67 de de oynayabilirlerdi hesap sil yapmak yerine onu belirtmek istedim nitekim şuan haritamiz 67 de onların bulunduğu durumdan daha kötü olduğunu belirtmek istemiştim

67 de oynasak herkes bize vuracaktı ortak bi düşman olarak ki müttefikimiz olarak gördüğümüz hücum düşmüştü ve her taraftan mis yiyecekti klan.Burda sizin durumunuz farklı.Sadece cepheden saldırı alacaksınız.Arkadan,sağdan,soldan bi saldırı olmayacak.
Yani artiz le soa oyuncu grubunu kıyaslayabileceğin bi konu,kadro yok.Bak allah erkeninden versin,biz ölüp cehenneme,siz ise cennete gitseniz orda bile oyun oynasak.Siz rahat rahat cennette biz ise ateşler içinde olsak gene kazanırız.
Yapmayın.

Gomtan35

Yasaklı
Yani artiz le soa oyuncu grubunu kıyaslayabileceğin bi konu,kadro yok.Bak allah erkeninden versin,biz ölüp cehenneme,siz ise cennete gitseniz orda bile oyun oynasak.Siz rahat rahat cennette biz ise ateşler içinde olsak gene kazanırız.
Yapmayın.
Ben kazanamazsınız edemezsiniz biz böyle iyiyz demiyorum nitekim sizden zayıfızdır klan babında ama burda bu haritada emek veren insanları böyle küçük düşürücü hitap yapılmasını hoş bulmadığım için söyledim kıyaslamam ondandır orda hucum gibi sağlam müttefiğiniz vardı burda bizim bir müttefiğimiz yok alay diyorsunuz kaç kere alayla ortak bi op yaptık şimdi diyeceksiniz alay zaman vermedik oyun başlarında nitekim family hani araya aldık ya sizin tabirinizle çok rahat düşerdi alay-Artiz müttefikliğinde o yüzden tahrik etmeye aşağılamaya gerek yok 2 günlük dünya çok kısa zamanda kapatabilirsiniz belki de o yuzden gerek yok böyle ithamlara

RandeulForce.

Yasaklı
67 de oynasak herkes bize vuracaktı ortak bi düşman olarak ki müttefikimiz olarak gördüğümüz hücum düşmüştü ve her taraftan mis yiyecekti klan.Burda sizin durumunuz farklı.Sadece cepheden saldırı alacaksınız.Arkadan,sağdan,soldan bi saldırı olmayacak.
Yapmayın.
Tarihten örnek verenlere gıcık olurdum bu ne la üstad sen gelinebilecek son noktasın jdcjcj