SOA vs RESPAWN

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

**BayRam**

Kılıç Ustası
benim cephede durumlar bu;

b6p3Ed.gif
seni tanımak istiyorum yiğidim :D

selam yav hiç mi eşiniz dostunuz yok bayramda bile ne konuşmuşsunuz bırakın bari bayramda tartışmayın bayramlaşın , artık saçma sapan hakaretlerin küfürlerin olmadığı bir forum diliyorum yeter vallaha hiç mi sıkılmadınız sürekli birilerine laf yetiştirmekten hakaret etmekten bunu 2 taraf içinde söylüyorum oyun gereği karşılıklı atışmalar illa olacaktır ama abartılmadan aşağılama ezme boyutuna dönüşmeden tatlı atışmalar olsun tekrar herkese iyi bayramlar

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Başlığı kaldırdılar ya bu sayılmaz tam ünlü olamadım :/

S.Chaim Al-Adnani

Atlı Okçu
Emirhan bu da size ya da bize bir tecrübe olsun ki daha dikkatli oynarsınız artık ...

Ama tekniklerini geliştirmeleri lazım
:D:D:D:D:D:D:D:D:D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Yalnız F.Savar o nasıl leş ortamdı kimin annesi kimin şeyinde belli değil bu samimiyet laçka bir ortam getirip kavgaya sebep olmaz mı

Valla kavga eden pek çıkmıyor :) şu ilah mevzusunda da arkadaşlar gayet güzel latin ve ukraynalı ablaların güzelliğine dem vuruyorlardı :D İnsanların rahat hareket ettiği bir ortama karışmak bana düşmez rahatsız olan da vaktinde gruptan çıkmıştı zaten :)

Yandan Atmış

Yasaklı
@yandan atmıs gel lan buraya pis hucumlu sen sövüyorsun ihale bize kalıyor :D

Çoluk cocuklamı uğraşıcam :) yurt dışında olduğum dönemden olan bir muhabbet ben kimseye küfür etmedim orda o tarz muhabbetler dönüyordu puanlama yapılıyordu yapmayan arkadaşın erkekliğinde şüphe vardır :) atan velet keşke hepsini atsaymış burda onla uğraşamam istediği gibi vır vır yapmaya devam etsin

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Forum kurallarına ve insani değerlere dikkat ederek post atınız.

Çok haklısınız modum ya valla bunlar çok terbiyesiz ahlaksız oldular. Sövmeyin diyorum yapmayın etmeyin dinlemiyorlar. Sizi bizim wp grubuna da alalım da orada da ban atın

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Benim mesaj gizlenmiş :/ Bildiğin atlar tepişiyor çimenler eziliyor...

Durum
Konu yanıtlara kapalı.