SOA vs RESPAWN

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser59231

Ziyaretçi
Sao klanlari daha duryomuyaw fazla durmuşlar bu wordde: )

DeletedUser66595

Ziyaretçi
Hayırlı bayramlar boş tartışmalardan uzak duralım artık gereksiz kalp kırmalara sebeb oluyor herkes savaşını versin kazananı tebrik ederiz sıkıntı yok. Hayırlı günler

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Ya hacı uğraşmak istemiyorum şuan senle bugün gidip doğum günümle ilgili planlar yapmakla meşgulum lakin.

Sövülmek istemiyorsan hareketine dikkat edeceksin etmiyorsan da karşılığını illaki alırsın. Mesela senin strateji dediğine de bizim burada aşağılıktan daha ağır şeyler söyleniyor karakter ve yetiştirilme meselesi kiminin mezhepi geniş bir şey diyemiyoruz :)

Neyse operasyon yiyen ve yapan herkesi tebrik eder bir sonraki operasyonlarda görüşmek üzere derim kalın sağlıcakla 1-2 gün yokum :)
Sen çok boş konuşuyorsun bir başka sayfada felsefe yapıyorsun. Insanların eşine annesine sövmeyi hak görüyorsun. Kendin yapinca strateji başkası yapinca oooo vay hainler siz ne komik bir klansınız yav. Sizin gibi insanlar yüzünden millet eşine çocuguna hassaslaşıyor. Siz bu kadar düşüncesiz insanlarsınız ama hala hak görüyorsun. Bu zihniyet bir tık üstü tecavüzü hak görenlerle aynı açık giyinmeseymiş o zaman, gecenin o saatinde dışarı çıkmasaymış o zaman. Erkek arkadaşının evine gitmeseymiş o zaman. Biraz insan olun önce altı üstü bir oyun.

TyPHonE

Yasaklı
Sen çok boş konuşuyorsun bir başka sayfada felsefe yapıyorsun. Insanların eşine annesine sövmeyi hak görüyorsun. Kendin yapinca strateji başkası yapinca oooo vay hainler siz ne komik bir klansınız yav. Sizin gibi insanlar yüzünden millet eşine çocuguna hassaslaşıyor. Siz bu kadar düşüncesiz insanlarsınız ama hala hak görüyorsun. Bu zihniyet bir tık üstü tecavüzü hak görenlerle aynı açık giyinmeseymiş o zaman, gecenin o saatinde dışarı çıkmasaymış o zaman. Erkek arkadaşının evine gitmeseymiş o zaman. Biraz insan olun önce altı üstü bir oyun.
Dostum ne alakası var ki durumla dediklerinin şimdi gelip sataşıyorsunuz ondan sonra karşılık görünce soa böyle soa şöyle oluyor

DeletedUser53168

Ziyaretçi
Dostum ne alakası var ki durumla dediklerinin şimdi gelip sataşıyorsunuz ondan sonra karşılık görünce soa böyle soa şöyle oluyor
Yoo gayet küfretmeyi kendine hak görmek nedir yav adamın eşine küfretmek nedir? Söversin ama insanin hassas olduğu konularda dikkat edersin. Bu hak görme olayından aşırı nefret ediyorum. Etik ahlak kurallarına uymaz kimsenin kimseye bunu yapmaya hakkı yok. Hele bir oyun icin evli barklı insanların bu kadar canını sıkmaya kimsenin hakkı yok. Kaç yaşında insanlarız yakışıyor mu? Benimki sataşmak değil sitem etmek bu kadar kötü bir millet değiliz. Bir oyun için insanların canını bu kadar sıkmaya gerek yok. Bak çoluk çocuğa yaparsın anlarım ama evli insanları bu konuların dışında tutun.

MTK 136

Casus
Yoo gayet küfretmeyi kendine hak görmek nedir yav adamın eşine küfretmek nedir? Söversin ama insanin hassas olduğu konularda dikkat edersin. Bu hak görme olayından aşırı nefret ediyorum. Etik ahlak kurallarına uymaz kimsenin kimseye bunu yapmaya hakkı yok. Hele bir oyun icin evli barklı insanların bu kadar canını sıkmaya kimsenin hakkı yok. Kaç yaşında insanlarız yakışıyor mu? Benimki sataşmak değil sitem etmek bu kadar kötü bir millet değiliz. Bir oyun için insanların canını bu kadar sıkmaya gerek yok. Bak çoluk çocuğa yaparsın anlarım ama evli insanları bu konuların dışında tutun.

Kendinle daha ne kadar celiscen merak ediyom.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Evli insanlar derken niye genelleme yapmaya çalışıyorsun ki ? Benim kime sövdüğüm gayet ortada. Mesela niye sana veya X bir şahısa değil de doğrudan ona sövüldü diye merak etme gereği bile hissetmiyorsunuz.Pro da pek çok insan var özelden efendi gibi mesajlasıp birbirimizin eksiklerini konuştuğumuz gayet seviyeli tartıştığımız veya sohbet ettiğimiz insanlar da var o yüzden burada yazdıklarına katılıyorum bir oyun için bu kadar düşmemeli insanlar mesela yaptıklarıyla övünmemeli pişkin pişkin davranmamalı veya düne kadar peşinden koştuğuna bugün aklınca laf sokmaya çalışmamalı. Bu savaşı da oyunu da hamlenizle kirleten sizsiniz ona rağmen içinşzde pek çok kişiyle saygılı konuşuyorsak ve sadece belirli kişilere sövüyorsak sebebi vardır.

DeletedUser67520

Ziyaretçi
Şu an f.savar ana avrat sövmelerini, kendinden yaşça büyük insanların eşlerine sövmeyi haklı çıkarmaya çalışıyor çıldırıyorum ya :D

DeletedUser53168

Ziyaretçi
İlah olduklarından değil daha hassas konular olduğundan o şekilde yazdım. Çoluk çocuktur karşılıklı soversiniz zaten seviyeler aynıdır. Ama evli barklı yaşça büyük insanların bu zoruna gider. Bak oynayacağı oyuna mantalitesine söv hiç onemli degil icinizi dökün. Ama annesine eşine kardeşine çocuguna ne bileyim insanların bu kadar hassas noktalarına bunu yapmayın. Derdim o karşılıklı olmasi daha da üzücü gözünüzü seveyim artık bu seviyeyi el birliğiyle biraz düzeltelim. Ben kendi adıma özür dilerim yazarken kendimi yanlış anlattıysam ama lütfen biraz daha sakin, sevgi ve saygı çerçevesinde oynayalım.

DeletedUser67520

Ziyaretçi
Kendinizi küfürsüz anlatamayacak kadar kelime hazneniz kıt anlıyorum ben artık sizi ama o karısına sövdüğünüz adamları bi tarafınız yiyorsa numaralarımız var özelden ulaşın yüzüne yüzüne söyleyin tamam mı klavye delikanlıları :)

DeletedUser67520

Ziyaretçi
Yüzüne dediğimi de şimdi telefonla arayıp sövmek algılar bunlar onu da yaptınız direk reelde çıkın gelin tamam mı hodri meydan ya dilinizi içinize sokun ya da artık burdan-wpden-dcden-kendi gruplarınızdan küfür etmeye devam etmeyin. Karakter abideleri sizi gidi :)

DeletedUser65229

Ziyaretçi
Yüzüne dediğimi de şimdi telefonla arayıp sövmek algılar bunlar onu da yaptınız direk reelde çıkın gelin tamam mı hodri meydan ya dilinizi içinize sokun ya da artık burdan-wpden-dcden-kendi gruplarınızdan küfür etmeye devam etmeyin. Karakter abideleri sizi gidi :)
Hocam küfür üstünden ne prim kastın he girmişin silmişler tekrar denemişin yine silmişler ve hala yazıyosun utanma da yok oyunculukta yok

DeletedUser67520

Ziyaretçi
Şu dediklerinize inandırmaya devam edin kendinizi :) opta çoğunluğa 1 ara girip bana 3-4 araya 1 çiftlik savı gömmeniz, bana gelirken 50 fakenin 30u 1 kişiye ait (balta ile) 13ü mis 7si de Ordu olması gerçekten benden ne denli korktuğunuzun kanıtıdır. Multi hesaplarınızdaki ordular bittiyse düzgün bir oyuna başlayalım mı artık?

DeletedUser67520

Ziyaretçi
Neyse artık tartışmaya gerek Yok beyin olmayan herkesi yoksayıyorum görüntü kirliliği azalır :D adam gibi peşleme olmadan 1 köy bile alamayan soa beni bitirdiklerini iddaa etsinler. Nopun aldığı 5 köyle şurda iskoyu sildik diye böbürlenin :)

MTK 136

Casus
Şu dediklerinize inandırmaya devam edin kendinizi :) opta çoğunluğa 1 ara girip bana 3-4 araya 1 çiftlik savı gömmeniz, bana gelirken 50 fakenin 30u 1 kişiye ait (balta ile) 13ü mis 7si de Ordu olması gerçekten benden ne denli korktuğunuzun kanıtıdır. Multi hesaplarınızdaki ordular bittiyse düzgün bir oyuna başlayalım mı artık?

bbbbb.jpg

şu tavuk gibisin habire ötüyon ama işlevin yok :D

DeletedUser66853

Ziyaretçi
benim cephede durumlar bu;

b6p3Ed.gif

Durum
Konu yanıtlara kapalı.