SOA vs RESPAWN

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Eğer şikayet benim klanımdan olsaydı ki bizde o kadar beyinsiz kimse yok burada sana laf vurmak yerine ona fırça atardık. Zira o banı yemese ulvi abiniz abilikten olacaktı

Abilikten olmak ne demek sn F.Savar. Sanıyorum eşine hakaret ettiğiniz de aynı Ulvi Abi olması lazım sence de bir oyun için bu kadar düşmek aşağılık olmak normal mi ?

DeletedUser57769

Ziyaretçi
hay hay bakıcıymış hatta veya multi hesabınızdır her neyse veriyorum hemen :D Spart@cus76
NDN2VL.png

Misafiri geldi acil çıkması gerekti sanırım..

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Abilikten olmak ne demek sn F.Savar. Sanıyorum eşine hakaret ettiğiniz de aynı Ulvi Abi olması lazım sence de bir oyun için bu kadar düşmek aşağılık olmak normal mi ?

Ya hacı uğraşmak istemiyorum şuan senle bugün gidip doğum günümle ilgili planlar yapmakla meşgulum lakin.

Sövülmek istemiyorsan hareketine dikkat edeceksin etmiyorsan da karşılığını illaki alırsın. Mesela senin strateji dediğine de bizim burada aşağılıktan daha ağır şeyler söyleniyor karakter ve yetiştirilme meselesi kiminin mezhepi geniş bir şey diyemiyoruz :)

Neyse operasyon yiyen ve yapan herkesi tebrik eder bir sonraki operasyonlarda görüşmek üzere derim kalın sağlıcakla 1-2 gün yokum :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
İstatistiklerde 21 inde fethedilen köy gözüküyor o ilginç geldi bir tek. Eline sağlık herkesin

İnce bir detay vereyim, 00.01'de gün dönümü oluyor oyunda. O nedenle 2 -3k kesimle ve 50 100 k hammadde ile başarı alacak arkadaşlar da olacaktır :)

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Nop da 77ye 27 totalde o kadar hazırlık vs 4 köy fark olmuş...

DeletedUser67520

Ziyaretçi
@*FenerSavar demek ki o kadar beyinsiz varmış sizde çünkü bizden hiç kimse şikayet etmez ban yesin desek klandaki herkes yerdi dibine kadar savaştık dibine kadar da savaşmaktan kaçmayacağız.

Acıdan ne yazacağını bilmiyor hakaretler küfürler havada uçuşuyor. sayın modlarım bu insanı artık terbiye etmeye davet ediyorum @Mayis @Strafe

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Soa vs respawn başlığında niye nop tarafını sordun 200 köyden fazla fark var dedik alt tarafı :D
Ya sus berkay 8.opunu yapmışsın 20de1in büyüklüğündeki klana hala 200 köy oldu muhabbeti.. Adam olsak bu op Nopa dalardık..
Bu arada hiç acaba Timur abi girip gezseydi bizim forumlarda nolurdu ki diye düşünüyor musunuz ...

DeletedUser30057

Ziyaretçi
Ya hacı uğraşmak istemiyorum şuan senle bugün gidip doğum günümle ilgili planlar yapmakla meşgulum lakin.

Sövülmek istemiyorsan hareketine dikkat edeceksin etmiyorsan da karşılığını illaki alırsın. Mesela senin strateji dediğine de bizim burada aşağılıktan daha ağır şeyler söyleniyor karakter ve yetiştirilme meselesi kiminin mezhepi geniş bir şey diyemiyoruz :)

Neyse operasyon yiyen ve yapan herkesi tebrik eder bir sonraki operasyonlarda görüşmek üzere derim kalın sağlıcakla 1-2 gün yokum :)
DGKO :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.