SOA vs RESPAWN

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser67412

Ziyaretçi
Güzel operasyondu 3k 3k ile ara yemedi ya ona üzüldüm ama geçti :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi

Sağol canım :)

200 köye niye alınganlık yapayım onu anlamadım gayet güzel operasyon yemeden sadece saldırıyorsunuz durumunuza göre az bir durum tabi bizim sınırda direnç olarak dayanamayacak arkadaşları aradan çıkarmamak hatamız oldu ki çok sefer yapılması gerektiğini söyledim şuan bile verilen en az 25-30 köy foruma bile koyulmadı kazandığınız bir şey savaşı kıtaya taşımanızdır bizimse kaybettiğimiz bir şey yok:) o yüzden bırak bu sen alındın ettin işlerini boşver Yani o kadar köy gitti diye bu hareketlerine gerek yok. Zira sonuçta bir dünya savaşı var ve müttefikimin aldığı köy beni tabi ki alakadar eder. Yoksa Nop vs Soa başlığında yazdıklarınıza dönecek olursak kendinle çelişirsin orada da pro geçmiyordu da bizden çok siz konuştunuz :) neyse 24 saat mola sonra devam ederiz

Müttefiğin tabi ben ona bir şey demedim kuzey-güney savaşında istediğini sorabilirsin sadece y*ğitin yazdığını düzelttikten sonra yazman savunma yapıyormuşsun gibi geldi ayrıca sabahta sana hak verdim 200+ köyü başarı olarak görmüyoruz dediğin gibi belkide w10dan beri en yavaş halimizle oynuyoruz alışkın değiliz bu kadar kalabalık olmaya onun sıkıntılarını çok çektik yavaş yavaş aşıyoruz benden bugünlük bu kadae herkese iyi geceler iyi bayramlar

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konu çok hareketli forum kuralları içerisinde sohbetiniz daim olsun.Hayırlı bayramlar :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Konu çok hareketli forum kuralları içerisinde sohbetiniz daim olsun.Hayırlı bayramlar :)

Strafecim bugün benim doğum günüm bugün Şeref’ine bir başlık açmanızı beklerdim sonuçta forum da ki çalışmalarınızı bana ve ekibime borçlu sayılırsınız çok kırıldım nokta net :D bir başlık açıp hesabıma 500 pre geçerseniz sizi daha çok severim :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Strafecim bugün benim doğum günüm bugün Şeref’ine bir başlık açmanızı beklerdim sonuçta forum da ki çalışmalarınızı bana ve ekibime borçlu sayılırsınız çok kırıldım nokta net :D bir başlık açıp hesabıma 500 pre geçerseniz sizi daha çok severim :)
Doğum günleriyle alakalı bir başlığımız mevcut bahsetmiş olduğunuz ekibinizden kimse oraya yazmamış bunu bir düşünün derim:rolleyes::rolleyes:

Durum
Konu yanıtlara kapalı.