Sinerji Ailesi Vs. İsyan Ailesi

• Konuyu başlatan DeletedUser63005
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65457

Ziyaretçi
İskambil üyem sen böyle değildin:rolleyes: Sözlerimize biraz daha dikkat edelim.

DeletedUser65457

Ziyaretçi
İskambil üyem aslında uyarı bile atmadım. Sadece yazı ile güzelce uyardım. Ama devam ettiriyorsun olayı her şey yumuşamışken. Uyarmama rağmen devam etmen beni üzdü. Şahsa karşı atılan postlar ceza gerektirmesi lazımmış aslında.

DeletedUser48943

Ziyaretçi
tumblr_p1j8urWS0p1w2q2tbo1_500.gif

DeletedUser65457

Ziyaretçi
@iskambil06 şahısa karşı argo içeren post atma. Bu kadar basit. Ben ortamı yumuşatıyorum sen gelip tekrar karıştırıyorsun. Anlamadıysan 2. postta tekrar anlatım yapabilirim.

DeletedUser65457

Ziyaretçi
modum Oğuzhan Uğur izlemeniz dileğimle o zaman gifi anlayabilirsiniz ;)
Oğuzhan uğur izliyorum zaten fakat hatalı olduğunu bildiğin için doğru düzgün cevap yazmaktan kaçınıyorsun :) O yüzden saygı değer üyem bundan sonra dikkatli post atmaya çalışın. Sonuçta uyarımı yaptım, benim açımdan sıkıntı yok. 2. Bildirimde artık 3 gün ban veriyoruz haberin olsun.;)

DeletedUser48943

Ziyaretçi
Oğuzhan uğur izliyorum zaten fakat hatalı olduğunu bildiğin için doğru düzgün cevap yazmaktan kaçınıyorsun :) O yüzden saygı değer üyem bundan sonra dikkatli post atmaya çalışın. Sonuçta uyarımı yaptım, benim açımdan sıkıntı yok. 2. Bildirimde artık 3 gün ban veriyoruz haberin olsun.;)

1) Adam benim hakkımda aşağılayıcı bir şekilde "çocuk" tabirini kullanıyor.
2) Ben ise alaycı bir şekilde "çicik" şeklinde cümlesini tekrar ediyor hadi eyvallah diyorum.

O yüzden saygı değer modum "tehdit" etmekten kaçınıp herkese eşit muamele yaparsanız bu konuda anlaşabiliriz. Yok anlaşamazsak zaten foruma yazmak istemiyorum geldim gördüm ve gidiyorum.

Ha bu arada 1. uyarı da "domuzdan post gavurdan dost olmaz" diye bir atasözümüz var. Bunu örnek verdiğim için kimse gavur veya domuz olmuyor. Ki;

https://www.uludagsozluk.com/k/gavurluk-yapmak/

Hadi eyvallah :cool:

DeletedUser65457

Ziyaretçi
1) Adam benim hakkımda aşağılayıcı bir şekilde "çocuk" tabirini kullanıyor.
2) Ben ise alaycı bir şekilde "çicik" şeklinde cümlesini tekrar ediyor hadi eyvallah diyorum.

O yüzden saygı değer modum "tehdit" etmekten kaçınıp herkese eşit muamele yaparsanız bu konuda anlaşabiliriz. Yok anlaşamazsak zaten foruma yazmak istemiyorum geldim gördüm ve gidiyorum.

Ha bu arada 1. uyarı da "domuzdan post gavurdan dost olmaz" diye bir atasözümüz var. Bunu örnek verdiğim için kimse gavur veya domuz olmuyor. Ki;

https://www.uludagsozluk.com/k/gavurluk-yapmak/

Hadi eyvallah :cool:
Kimin neyi söylediği beni pek alakadar etmiyor. Ben işimi yaparım kimseyi koruduğum falan da yok. Kim hatalı ise ona uyarımı yapıyorum genelde ki burada da seni uyardım. Forumda kalmak gitmek sana kalmış. Forumun kurallarını söylemek bir tehdit değildir bu arada haberin olsun. Bunu daha fazla devam ettirmenin anlamı yok ne yazık ki başka görevlerim var. :rolleyes:

DeletedUser65479

Ziyaretçi
@flegellumDei kanka o değilde w 41 i kapatmak isteyen sinerji bir klandan köyleri satın alıp sınırınıza yerleşiyormuş onu duyunca çok güldüm aga :D
Adamlar w kapatmakta çığır açmış xD

DeletedUser65479

Ziyaretçi
la ne gerek var ben bizim içimizden veririm köy kaç para verecekler :D
Ooo bak senin köyler bitcoin gibi değerli kanka bitcoin kadar para iste vereceklerinden eminim :D :p Bu olayı sinerjinin içindeki bir arkadaştan öğrendim ismi bizde kalsın :) @Dragon Lore modum w kapatma sevdasına insanları reel hayatta tehdit ediyorlar ayıp ama bir olaya el atın