Sinerji Ailesi Vs. İsyan Ailesi

• Konuyu başlatan DeletedUser63005
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
alp foruma mı giriyo gözlerim yanlış mı görüyo oyun oynadığına şükrediyodum bir ara sdhf

DeletedUser54093

Ziyaretçi
YOmb7E.png
9D0Ln9.png

YOm4BZ.png
2EBj7v.png

vJrZ84.png
2EBjnL.png

4GX090.png
4GX0O4.png

RO2QZR.png
AyW3dv.png

1 hafta geç oldu ama artık idare edin:)

NEFRETDOLU

Casus
vay be ne kesmişsiniz bizi helal ama benım anlamadıgım hala favorı bızız hatta bız kapatıcagız dunyayı bazı oyuncularınız sılıcektı bugun onuda beklıyorum bakalım ızleyıp gorucez son olarak kalp içine aldıgın agır raporundan aynısı bende var 4900 tanelısı sızden bıze gelen onuda atarım sana onuda koy buda bızden kesılen dıye kalp ıcıne al yıne ;)

Bulent abıme saygılar :*

Vedata söyleyin sıkı dursun memo akın akın gelıyor dıyın aman hesap silmesin bak üzmesin beni sınerjının son gunune kadar vedatı toplamayacam sadece seyretsin :D :D

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Koyduğum raporlarda alay edici yada rencide edici bir durum yok.Raporlara mizah kartım biraz hoşuna gider yada gitmez.

Her dünyada bu başlıklar altında uzun tartışmalar olur ancak burda buna gerek yok şu ana kadar kimse kimseye tahrik edicek yazılar yazmadı.

Oyunda düşman olabiliriz ama esasen rakibiz.Oplar sonrası ufak tefek rekabet gereği taş atmalar olabilir.
Ağır atlı raporundan 1kac tane daha vardı bunu koydum ve kalp almamin sebebini oyundaki sevdiğim birlik .
Başlık ortak hoşunuza gideni sizde koyabilirsiniz bana atmaniza gerek yok:)

Raporu bana koydurmaya çalışıyorsun vedata mesajını iletmemizi istiyorsun az kendi işini kendin gör ya:)

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Yazıyoruz ya rapor paylaşıyoruz ufak tefek atişiyoruz.Uzun uzun yazmak icin kavga tartişma ortami ve yok şoyle yaptınız böyle yaptınız gibi açıklamalar gerekli.2tarafta öyle şeylere fazla gitmiyoruz normal savasimizi veriyoruz.

DeletedUser63028

Ziyaretçi
dünyayı kesin kapatacak klan ismi değil ama 5-6 oyuncu ismi verebilirim,ben sonlarda bazı arkadaşların önünü açmak için çekilebilirim

DeletedUser64925

Ziyaretçi
vay be ne kesmişsiniz bizi helal ama benım anlamadıgım hala favorı bızız hatta bız kapatıcagız dunyayı bazı oyuncularınız sılıcektı bugun onuda beklıyorum bakalım ızleyıp gorucez son olarak kalp içine aldıgın agır raporundan aynısı bende var 4900 tanelısı sızden bıze gelen onuda atarım sana onuda koy buda bızden kesılen dıye kalp ıcıne al yıne ;)

Bulent abıme saygılar :*

Vedata söyleyin sıkı dursun memo akın akın gelıyor dıyın aman hesap silmesin bak üzmesin beni sınerjının son gunune kadar vedatı toplamayacam sadece seyretsin :D :D

ne güldüm ama :))))))

NEFRETDOLU

Casus
ne güldüm ama :))))))
vedatcım duydum ki opları sen yapıyormuşsun ne mukemmel oplar ama senı tebrık ederım alı abının şahsı basarıları olmasa 100 köye gelıp 0 köy almak :D:D:D şimdi gelip buraya ıstatıstıklerı atıp dunyada olmayan arkadasların beynıni bulandırma dıye dıpnot dusuyorum ıstatıstık yansımasın dıye vedat kardesımız op gunlerımızde mılletı klandan cıkarıyormus op bıtene kadar alem adamsın vedat :D :D ha birde bülent abı bende isim verebılırım bızım klan kapatırsa şahsen sen kesin kapatacaksın sözüm söz sana :D

DeletedUser63028

Ziyaretçi
mis arkası destek olmadığı için,klan opları iki tarafında başarısız oluyor ve olacak bence,op zamanı çok önceden belli olduğu için gidilen köyler dolduruluyor:)sınır savaşını iyi yapanlar ve dayanabilenler,savaşta üstünlük sağlar :)