Sinerji Ailesi Vs. İsyan Ailesi

• Konuyu başlatan DeletedUser63005
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63005

Ziyaretçi
İsyan Ailesine başarılar dilerim umarım zevkli ve saygılı bir savaş olur...

zJooj7.png

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Bu arada bu savaşta isyanın sadece 4 klanı bulunmaktadır yani diğer klanlarla olan köy alım verimi hakkında bir bilgi paylaşamıyorum...

DeletedUser63005

Ziyaretçi
isyan alır sinerji çöp

Karakterini kaybetmeden savaştıkları süreçte saygılı oldukları süreçte kazanırlarsa tebrik ederiz malubiyetimizide kabul ederiz onda sıkıntı yok ama bizler senin gibi bir oyun için saygısızlık etmeyiz edepsizlik etmeyiz o yüzden sen git kendi çöplüğünde öt burası tartışmak için açılmadı bilgilendirmek için açıldı...

**BayRam**

Ağır Atlı
Karakterini kaybetmeden savaştıkları süreçte saygılı oldukları süreçte kazanırlarsa tebrik ederiz malubiyetimizide kabul ederiz onda sıkıntı yok ama bizler senin gibi bir oyun için saygısızlık etmeyiz edepsizlik etmeyiz o yüzden sen git kendi çöplüğünde öt burası tartışmak için açılmadı bilgilendirmek için açıldı...
çöp klanın boş oyuncusu seni de biliyoruz,lan daha dün nerede ne konumda olduğunu biliyorum bana burada süslü yazılar yazma,yok karaktermişte yok saygısızlıkmışta klanın sözcüsü mü yapmışlar seni :D yoksa zaten tugra ekibi foruma yazı yazmayı seven bir ekip değil o nedenle sen çık abilerin gelsin yazsın.Bir de 3 nokta koyuyor hay egosunu yidiğim.

rascal125

Ağır Atlı
iki klanı da sevdiğimiz doğrudur.. önce dostluk sonra isyan klanının kazanması dileğiyle... :D

DeletedUser54093

Ziyaretçi
çöp klanın boş oyuncusu seni de biliyoruz,lan daha dün nerede ne konumda olduğunu biliyorum bana burada süslü yazılar yazma,yok karaktermişte yok saygısızlıkmışta klanın sözcüsü mü yapmışlar seni :D yoksa zaten tugra ekibi foruma yazı yazmayı seven bir ekip değil o nedenle sen çık abilerin gelsin yazsın.Bir de 3 nokta koyuyor hay egosunu yidiğim.

Tuğra ekibi olarak foruma yazı yazmayı çok severiz :)

Adam başlık açmış şu çöp ilan etme modasından kurtulamadınız bir türlü.

Eline sağlık size de başarılar isyan klanı.Ekli olmayan 4 klan da eklenirse daha sağlıklı olacaktır neden eklenmediğini de anlayamadık.

ekleriz gülüm acele etme hemen silip gitmeyecekseniz daha savaş uzun istatistiğe takılmayın bu kadar savaşı biz istediğimiz zaman açarız istediğimiz zaman ekleriz klanlarımızı :)

**BayRam**

Ağır Atlı
Tuğra ekibi olarak foruma yazı yazmayı çok severiz :)

Adam başlık açmış şu çöp ilan etme modasından kurtulamadınız bir türlü.

Eline sağlık size de başarılar isyan klanı.Ekli olmayan 4 klan da eklenirse daha sağlıklı olacaktır neden eklenmediğini de anlayamadık.

hayır yavuz abiyi tanırım,w22 de sizi yenmiştik oradan gelen bir samimiyet var tugra klanları total de iş yapan bir klan bunu da inkar etmiyeyim,fakat benim çöp demem sadece eğlencesine yoksa arkadaşınızın idrak ederken olayı biraz ciddiyete dökmesiyle alakalı yoksa kendisinden haz etmiyorum bütün mesele bu.Başarılar.

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Ben sana bayılıyorum ölüyorum benden haz etmiyormuş napacam ben şimdi bak ne kadarda üzüldüm nasılda üzüldüm :(( İnsan gibi gelipte sizede başarılar dedinde bizmi sana laf attık gelip durduk yere tartışma ortamı yaratan sensin ben düzgün bi şekilde savaşın istatistiğini paylaştım düzgün bi şekildede sizlere rakibimiz olarak başarılar diledim bunuda egoya vurup kendini üste çıkarmaya çalıştın tebrik ederim hazzını yidiğim

DeletedUser63005

Ziyaretçi
ekleriz gülüm acele etme hemen silip gitmeyecekseniz daha savaş uzun istatistiğe takılmayın bu kadar savaşı biz istediğimiz zaman açarız istediğimiz zaman ekleriz klanlarımızı :)

Biz istatistiğe takılmadık zaten ekleyip eklememenizde çok önemli değil zaten biz aldığımızı verdiğimizi biliyoruz sizlerde aldığınızı verdiğinizi biliyorsunuz ben sadece bilgilendirme amaçlı isyanın yalnızca 4 klanı vardır diğerleri yok dedim tam istatistik bu değil demek istedim :)

DeletedUser54093

Ziyaretçi

?????????????????????????????? » İstatistikleri göster
İttifak

SİNERJİ
SiNERJi ONE
SİNERJݲ
~SİNERJİ~
SİNERJİ*
*SİNERJİ*
.SİNERJİ.
SİNERJİ.
SİNERJİ-
Rakip
ALAYINA-İSYAN
ALAYINA-İSYANx
!ALAYINA iSYAN! (dağıldı)
ALAYINA İSYAN
Savaş başlangıcı
01.12. tarihinde saat 15:43:55
Savaş süresi
6 gün 7:08:28

1 klan dağıldı .Ekleyene kadar savaş bitmesin :)

**BayRam**

Ağır Atlı
ben tugra çöp derken belki yavuz abinin samimiyetinden ötürü yazdım,du yu andir sitend mi?.Dediklerimi idrak etmen için çok yol katetmen gerekiyor.Öncesinde ise başlaman. :)

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Tuğradakiler genel foruma pek bakmaz derken yavuz abiyi diyorsan haklısın o oyuna bile bakmıyor:))

NEFRETDOLU

Casus
Arkadaşlar boşyere birbirinizi kırmayın iyi olan kazanır bu kadar basit savaş istatıstıklerı konusuna gelince yapılan anlaşmalar askıya alınınca yada söz tutulmayınca siz kendı başınıza açtığınız ıstatıstık üzerinden birşeyler paylaşmışsınız tabi buradaki istatistik de doğru kimse yanlış diyemez 9 klan 3 klana karşı başarımı bu istatıstık oda tartışılır dağılan klan konusunda yorum yapan arkadaşımız o klan dağıldı çünkü savunma aktarımı için kurulan bir klandı senide böyle aydınlatayım ne kadar dayanacağımızı ordan çıkarmana yardımcı olayım birde farklı bir başlık gördüm dunyayı sizce kim kapatır diye hemen kardeşlerimi o konudada aydınlatayım oyunu harıtayı savası iyi okuyabilen kazanır bizim çocuklarında hepsi üniverste öğrencisi ;-)