Sinerji Ailesi Vs. İsyan Ailesi

• Konuyu başlatan DeletedUser63005
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Fethedilen köyler Puan artışı Saldırırken yendiğin rakipler Savunurken yendiğin rakipler
Klanınız
43
370.203
4.163.567
22.623.293
Rakip
24
202.755
9.670.989
6.283.986
= = = =
Fark
19
167.448
-5.507.422
16.339.307

DeletedUser62449

Ziyaretçi
Arkadaşlar boşyere birbirinizi kırmayın iyi olan kazanır bu kadar basit savaş istatıstıklerı konusuna gelince yapılan anlaşmalar askıya alınınca yada söz tutulmayınca siz kendı başınıza açtığınız ıstatıstık üzerinden birşeyler paylaşmışsınız tabi buradaki istatistik de doğru kimse yanlış diyemez 9 klan 3 klana karşı başarımı bu istatıstık oda tartışılır dağılan klan konusunda yorum yapan arkadaşımız o klan dağıldı çünkü savunma aktarımı için kurulan bir klandı senide böyle aydınlatayım ne kadar dayanacağımızı ordan çıkarmana yardımcı olayım birde farklı bir başlık gördüm dunyayı sizce kim kapatır diye hemen kardeşlerimi o konudada aydınlatayım oyunu harıtayı savası iyi okuyabilen kazanır bizim çocuklarında hepsi üniverste öğrencisi ;-)

Sonu çok iyi :) İstatistikler sadece saldırı tarihini beklemeyen, sözünde durmayan adamların işidir. Herkes her şeyi biliyor. Klasik her dünyadaki işleri.. Sevdiğim, saydığım sayılı Tugralı abilerime saygılar, sevgiler.

DeletedUser60993

Ziyaretçi
kolay gelsin bizim tayfa yardım lazım mı gelelim :)

DeletedUser62449

Ziyaretçi
müttefikken gece vakti savaş açan kişi sözde durmaktan, karakterden , dürüstlükten bahsediyor ^^

:) bak bak son karakter bükücü geldi. Aferin sana şimdi gerçeklerden bahsedelim. Sen bizle müttefikken, vegas la grupta ne konuştun aslanım onu söyleyeceksin burada. Savaştan önce kimlere neler dedin önce onları anlatacaksın, sonra burada erkeklik yapacaksın. Diplomatın biz müttefikken bizim oyuncumuza, istersen savaş aç, bir mesajımla vegasta size savaş açar diye tehdit etti bunu konuşacaksın. Sonra laf edeceksin. Bana gelip vegas a istediğin zaman vururuz diyip, vegasa gidip isyana vurun artık diye laf döndürmeden konuşacaksın. Wuhuu neler yapmış ona sor o anlatsın, ben söz verdiğim için bana ileten adama bir şey diyemiyorum. Gerçekleri konuşup, sonra bana laf atacaksın.
Bu dünyada Kami ve Bang ekibi dışındaki bütün savaşlarımız, bizle mütken, arkadan düşmanlarla görüşen, içerideki ekipleri kendine çekmek için ağlayan hemde bunu yaparken müt falan fark etmez, savaş çıkınca bize geç diye doldurduğu için çıktı. Biz kimseye ihanette etmedik, karakterde bozmadık. Bana burada bizans oyunlarıyla oynayıp, sonra Hakan 1 gecede savaş açtı diyerek yalan konuşmayacaksın. Oyun başından beri söylediğim tek bir şey var kardeşim benim.
Silinirim silinmem hiç önemli değil, arkamızdan laf ettirmeyelim, kimseye ihanet etmeyelim diye diye geldik buralara. Tugra klanı da ben bunu dediğim için geldi buralara. Herkes çıkar peşinde koşarken biz dostumuzun peşinde koştuk. Geçeceksiniz bu ayakları bana. Kendine adamım diyen bir Allah'ın kulu da gelip bu dünyada Hakan bize ihanet etti, bizi arkadan vurdu, bizi kandırdı diyemez. Burada bazıları kendilerini biraz büyüttüğü için, bizim küçük olduğumuzu düşündü. Ne 4-5 senelik dostluklara ihanetim oldu, nede bu dünyada tanıştığım yeni ekiplere. Karakterini bozup, adam sandıklarımızda kendilerini biliyorlar zaten. Sizde onların dalkavukluğunu yapıyorsunuz. Sizi değneğin ucundaki kukla olarak kullanıyorlar, yoksa sizi öyle yağlayıp ballamazlar sen emin ol, bende geçtim o yollardan.

Daha muhatap etmeyin beni, bir derdin varsa numaram sende var oradan yazarsın. Klanlar forumunu güldürmeyelim kendimize. Herkese başarılar savaşta. Hadi eyvallah.

DeletedUser54093

Ziyaretçi
1 İttifak 108 47 8.483.378 26.500.331
2 Rakip 47 108 12.344.691 12.592.448

Son operasyonlar sonrası durum bu şekilde.
İsyan kanında yeni bir yapılanma var sanırım klanların isimleri mezar olarak değiştirildi.2 klan sinerji tarafından ayrılıp mezar tarafına geçmiş durumdalar.Başarılar...

salgin

Baltacı
:) bak bak son karakter bükücü geldi. Aferin sana şimdi gerçeklerden bahsedelim. Sen bizle müttefikken, vegas la grupta ne konuştun aslanım onu söyleyeceksin burada. Savaştan önce kimlere neler dedin önce onları anlatacaksın, sonra burada erkeklik yapacaksın. Diplomatın biz müttefikken bizim oyuncumuza, istersen savaş aç, bir mesajımla vegasta size savaş açar diye tehdit etti bunu konuşacaksın. Sonra laf edeceksin. Bana gelip vegas a istediğin zaman vururuz diyip, vegasa gidip isyana vurun artık diye laf döndürmeden konuşacaksın. Wuhuu neler yapmış ona sor o anlatsın, ben söz verdiğim için bana ileten adama bir şey diyemiyorum. Gerçekleri konuşup, sonra bana laf atacaksın.
Bu dünyada Kami ve Bang ekibi dışındaki bütün savaşlarımız, bizle mütken, arkadan düşmanlarla görüşen, içerideki ekipleri kendine çekmek için ağlayan hemde bunu yaparken müt falan fark etmez, savaş çıkınca bize geç diye doldurduğu için çıktı. Biz kimseye ihanette etmedik, karakterde bozmadık. Bana burada bizans oyunlarıyla oynayıp, sonra Hakan 1 gecede savaş açtı diyerek yalan konuşmayacaksın. Oyun başından beri söylediğim tek bir şey var kardeşim benim.
Silinirim silinmem hiç önemli değil, arkamızdan laf ettirmeyelim, kimseye ihanet etmeyelim diye diye geldik buralara. Tugra klanı da ben bunu dediğim için geldi buralara. Herkes çıkar peşinde koşarken biz dostumuzun peşinde koştuk. Geçeceksiniz bu ayakları bana. Kendine adamım diyen bir Allah'ın kulu da gelip bu dünyada Hakan bize ihanet etti, bizi arkadan vurdu, bizi kandırdı diyemez. Burada bazıları kendilerini biraz büyüttüğü için, bizim küçük olduğumuzu düşündü. Ne 4-5 senelik dostluklara ihanetim oldu, nede bu dünyada tanıştığım yeni ekiplere. Karakterini bozup, adam sandıklarımızda kendilerini biliyorlar zaten. Sizde onların dalkavukluğunu yapıyorsunuz. Sizi değneğin ucundaki kukla olarak kullanıyorlar, yoksa sizi öyle yağlayıp ballamazlar sen emin ol, bende geçtim o yollardan.

Daha muhatap etmeyin beni, bir derdin varsa numaram sende var oradan yazarsın. Klanlar forumunu güldürmeyelim kendimize. Herkese başarılar savaşta. Hadi eyvallah.

aha gelmiş bizimki :)
konuşacaksak konuşalım hadi,
sen müttefikken benim düşmanıma adam gönderdin mi ? gönderdin, efendi1 ile konusurken paşa paşa kabul etti mi bunu , etti.
ekstra olarak kendi klanından geçişler yapip desteklettin mi desteklettin .. sonra da gelip bana haberim yok diye mesaj attın mı , onu da yaptın
aramızdaki her türlü sınır anlaşmasını bozdunuz mu ? bozdunuz.
peki savaş açarken naptın ?
saldırıları çıktıktan sonra gece 1'de klanın çoğunun uyumasını bekleyip müttefikliği bitiriyorum diyip vurdun mu bunu da yaptın.

sen hala gelmiş karakterden bahsediyorsan, cidden kabul ediyorum en büyük KARAKTER sizsiniz

DeletedUser62449

Ziyaretçi
Ben size en başında dedim ki, Teber'e dedim yani, bak bu ekibin çok fazla dostu var klanda oraya geçerseler klana geri almam, ama savaşım varken de müdahale edemem. Olay bundan ibaretti. Bizden size wordun geçti 20 köy aldı düşmanından e o dert olmadı. Fc ye geçmesi dert oldu sana. Fc dende sordular dedim vuramam ben ona kanca mütüm. vsvs..
sınır ihlalini bozan ilk barbara idi ardından ben sana söyledim. Sonrasın da bizim adam gitmiş teberin yanından köy almış sana durumu syledim, teber le kanka onlar normaldir onlara söyle aralarında hallederler dedim. Gittin adamla tartıştın durduk yere.

Bir oyun için böyle şeylere gerek yok dediğim gibi. İftira atıyorsun, kendin yaptıklarını biliyorsun 3 ay bizle müt kaldınız 2 ayında vegasla gruptaydınız mesela. Bunlar ayıp şeyler kusura bakma da. Ben zaten konuşmalar gelince senin gruptaki, mecbur sizi bizi her an vuracak düşman gibi gördüm.

salgin

Baltacı
sizdeki ilk 40 50 kişi saymazsak evet barbaraa idi :) paşa paşa geri aldın mı , onu da yaptın :)
20 küsür kişi geçmiş , geçen tek kişiye bırakacağı vakit hain damgası vurdugunuz için geçti ^^
tartışmanın sonucu da belli, adam köyleri bırakıyorum dedi ,
iftira atıyorsun dediğin her şeyi kabul ediyorsun bu nasıl iftira,
3 ay bizle müt kaldınız 3 ayında fcyi destekledin gelmişsin vegasla konusuyorsun diyorsun, ha bir dakika vegasla müttünüz değil mi o zaman bi de savaşınız da yoktu yani ? hiç düşmanda olmadınız zaten o zaman konuşmam kimin umrunda konuşmaları bile söylemişler baksana.
ama nolursa olsun gece herkes uyusun diye bekleyip de habersiz savaş açmadım(ki
kami isyana geçtiğinde yarısı oyunu bırakmıştı köyler boştu hatta. vursak leblebi gibi kıtanın yarısını toplardık bunu kamiden kabul eden insanlar da var.)
hele bu karaktersizliği dalga geçe geçe yapmak ayrı bir konu ki ona hiç girmeyeceğim , bir de mesaj da dürüstlükten bahsetmiş . nerede dürüstlüğün, müttefiğin düşmanına destek vermekte mi ?

minareyi çalan misali her şeye kılıf uyduruyorsun be hakan :) hadi daha çok güldürme kendini insanlara daha fazla konuşup

:)

DeletedUser63028

Ziyaretçi
hayırlı olsun,iki tarafa da başarılar dilerim,iyi oynayan ve dostluk kazansın.,ben ilk günden üylere klan forumunda uyarı yaptım zaten,kimse saygı sınırlarını aşmasın diye özellikle,eski w lerde birlikkte oynadığımız dostlarımızla savaşıyoruz ,.kimse bunun bir oyun olduğunu unutmasın,eğlenmemize bakalım.

burda fazla polemiğe girmeye gerek yok,birbirinize geri dönüşü olmayan laflar sarfetmeyin,daha köprünün altından çok sular akar,geçmişte olanları burda anlatmaya gerek yok,herkes birbiri hakkında kendi bireysel değerlendirmesini yapar zaten

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Arkadaşlar burası savaş başlığı birbirimize sataşmaya ve nedenini anlatmaya gerek yok savaş çıktı zaten burada istatistik rapor paylaşıp düşmanla değil rakiple diyolog yeri.Geçmiş klanlar ve savaşları güncelliğini yitirmiş artık sinerji ve mezar savaşı mevcut.

Oynadığım en tuhaf insanlarla dolu Dünya 41 oldu.
Acaip işler oluyor .
. Ciddi anlamda psikolojik sorunları olan ,oyundaki köyler için yapmayacağı şeylerin bir sınırı olmayan oyuncularla dolu.
x ya da z klanı için bunu söylemiyorum .
karakter deyince biri koşarak uzaklaşacaksın ,kesin köy için babasını satar .

DeletedUser63028

Ziyaretçi
Arkadaşlar burası savaş başlığı birbirimize sataşmaya ve nedenini anlatmaya gerek yok savaş çıktı zaten burada istatistik rapor paylaşıp düşmanla değil rakiple diyolog yeri.Geçmiş klanlar ve savaşları güncelliğini yitirmiş artık sinerji ve mezar savaşı mevcut.

raporlar nerde,daha rapor falan görmedik