Secret Army - Tim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Vezir001.

Ağır Atlı
Bahsettiğim çeviriyi ben yapmadım yandex yaptı ayrıca ingiliz dil-edebiyatına hakim birisi olarak o bang kelimesi ateşli silah sesi taklidi haricinde hiçbir iyi anlamda kullanılmaz ve senin bunu ne anlamda kullandığınıda gayet iyi biliyoruz çocuk kandırmaya kalkma.

Vegas bir kişi değil duyguları yok peki o zaman git kadıköye who bang Fenerbahçe de bakayım bi varmıy mış insan olmayanların duygusu yok muymuş görürsün...

Patavatsız, ahlaksız, seviyesizde sensin üstüne birde sefilsin.

Deme öyle birazdan tibelda gelir edebiyat fakültesinde tez yazarmışçasına bir kompozisyon yazar sonuna da inek nerde dağa kaçtı dağ nerde yandı bitti kül oldu diye ekler 50 kişi ne yazdığını anlamadan beğenir ve konu kapanır bizim forumda da adalet terazisi yerine kantar olduğu için böyle hassas meselelerde tartmıyor. sen banlanırsın :) Gerçi akşamdan sabaha kadar büyük/küçük harf kontrolü yapacak çok konu birikmiştir geç uğrar buralara sayın yüce forum adminimiz.

wait.for.it

Yasaklı
Yuh artık bu nasıl bir patavatsızlık ve ahlaksızlık. Bahsettiğin çeviri yanlış. Ayrıca Vegas bir kişi değil, duyguları yok ve incinmiyor. Sen karşındaki bir insanı hedef alarak ona hakaret ediyorsun. Bir oyun için bu kadar seviyesizlikte fazla ama...

,,
Çeviri mi yanlış ingilizce bilmesem beni de kandıracan bang in baya hakaret anlamı da var ve asıl o anlamda kullanılıyor sosyal hayatta

Deme öyle birazdan tibelda gelir edebiyat fakültesinde tez yazarmışçasına bir kompozisyon yazar sonuna da inek nerde dağa kaçtı dağ nerde yandı bitti kül oldu diye ekler 50 kişi ne yazdığını anlamadan beğenir ve konu kapanır bizim forumda da adalet terazisi yerine kantar olduğu için böyle hassas meselelerde tartmıyor. sen banlanırsın :) Gerçi akşamdan sabaha kadar büyük/küçük harf kontrolü yapacak çok konu birikmiştir geç uğrar buralara sayın yüce forum adminimiz.
Ben yukardaki örneğin cevabını merak ettim şimdi who person bangs mesela xxxx yazsak bu adminlerden birisi de olabilir cezası yok mu yoksa adalet sadece kendileri için mi var ?

Tibelda

Emekli Görevli
Konu amacı dışında kullanılmaya devam edildiği için kilitlenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.