Secret Army - Tim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Kaçma kaçma. Sana bir süpriz yapacağım ben atacak ekibi forumda çeşitli başlıklarda spoiler vereceğim ancak tam bir iq testi olacak adamları çözersen helal olsun diyeceğim sana ve hepsine hesap sil yaptırıcam tabi bu kadar pre harcadıktan sonra kabul ederlerse.

Benim postlarıma attığın her 20 beğeni için 1 spoiler.

Günde ortalama 20 30 post atıyorum 1 ay belki 1.5 ay gider hemen hemen bu spoiler işi çözersen harbi tebrik edeceğim
TİM klanına isimlerini küçük yazdığın için özür sirküsü çekersen oyunun sonunu bildiğim halde varım diyorum.

Vezir001.

Ağır Atlı
TİM klanına isimlerini küçük yazdığın için özür sirküsü çekersen oyunun sonunu bildiğim halde varım diyorum.

Bir geri çık, tim klanı kendisini de küçük harfle yazmış, emine git söyle klanına sirkü çeksin özür dilesin küçük yazdığı için :D delimidir nedir :D

Sonunu bildiğin halde derken? Hiç adamları biliyorum ayağına yatma boş işler onlar

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Adamları biliyorum; hiç kimse ;) Aga geçti o iş dünkü çocuk muyum da beni kandırıyorsun burada yaaa :D

Emin art niyetli değildi öyle yazarken. Sen art niyetli bir şekilde yazmışsın.

Vezir001.

Ağır Atlı
Adamları biliyorum; hiç kimse ;) Aga geçti o iş dünkü çocuk muyum da beni kandırıyorsun burada yaaa :D

Emin art niyetli değildi öyle yazarken. Sen art niyetli bir şekilde yazmışsın.

İyi sen bilirsin teklif var ısrar yok, vakti zamanı gelince öğrenirsin kimlermiş.

Ayrıca seni niye kandırayım sen kimsin who vıttırı cıttık vegas kimliksiz herif kandıracak olsam emini kandırırım :D
Girdim baktım, VURUCU tim'in TİM'i küçük yazılmış. Asıl vurgu olan VURUCULUK büyük yazılmış :)

Beni alakadar etmez küçük mü küçük.

Edit-848972444

Kılıç Ustası
İyi sen bilirsin teklif var ısrar yok, vakti zamanı gelince öğrenirsin kimlermiş.

Ayrıca seni niye kandırayım sen kimsin who vıttırı cıttık vegas kimliksiz herif kandıracak olsam emini kandırırım :D

Beni alakadar etmez küçük mü küçük.
E zaten benim üzerimden onu telaşlandırmaya çalışıyorsun. Gerimden geliyorsun Engin'im. Ben gerekli uyarıyı Başkanıma yaptım zaten yaklaşık 30dk oldu ;) Hep bir adım arkamdasın :)

Tibelda

Emekli Görevli
Konu adı "Secret Army - Tim" olarak düzeltildi. Sanırım şimdi konuyla, oyunla yani konuşulması gerekeni konuşmaya, tartışmaya başlayabilirsiniz? İyi geceler. :)

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Konu adı "Secret Army - Tim" olarak düzeltildi. Sanırım şimdi konuyla, oyunla yani konuşulması gerekeni konuşmaya, tartışmaya başlayabilirsiniz? İyi geceler. :)
Her foruma lazım türünden harika bir adminsiniz. Tüm oyunculara karşı adaletli ve eşit davrandığınız için tekrardan teşekkür ederim.

edit: Size de iyi geceler efenim. :)

Vezir001.

Ağır Atlı
E zaten benim üzerimden onu telaşlandırmaya çalışıyorsun. Gerimden geliyorsun Engin'im. Ben gerekli uyarıyı Başkanıma yaptım zaten yaklaşık 30dk oldu ;) Hep bir adım arkamdasın :)

Ben ne telaşlandıracağım ne hali varsa görsün, ben mi dedim 150 kişi gel 300 ünü dışardan topla banane? Onuda kendi düşünsün takma sen kafanı

Vezir001.

Ağır Atlı
Adam burada günlerdir tüm forumu aşağılıyor ne köpekliğini bıraktı ne finoluğunu, ayakta alkışlıyorum yaptığınız taraflı müdahaleyi. Konu başlığını düzeltmenizide doğru bulmuyorum.

Tibelda

Emekli Görevli
Adam burada günlerdir tüm forumu aşağılıyor ne köpekliğini bıraktı ne finoluğunu, ayakta alkışlıyorum yaptığınız taraflı müdahaleyi. Konu başlığını düzeltmenizide doğru bulmuyorum.

Taraflı olmam için senin klan adını küçük diğer klanın adını büyük ya da sadece senin konunla ilgili bir düzeltme yapmam gerekirdi. Diplomasi bölümündeki tüm konu adları düzenlendi. Dolayısı ile tarafsın diyebileceğin bir şey yok. Diğer konu ile ilgili rahatsız olduğun bir durum varsa mesajların altında bulunan raporla butonunu kullanabilirsin. Saatlerdir birlikte muhabbet edip sonra ben mağdur oldum demen samimi olmuyor. Özetle birini itham etmeden önce sorunun varsa bunu paylaşmalısın. Diğer türlü tavşan dağa küsmüş dağın haberi yok. ;) İyi geceler.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Önemli değil istediklerini yapsınlar :D şuan biz onur duyuyoruz tüm dünya vs biz olarak bizden ne kadar korktuklarını gösterir bu ama karşılarında daha önce defalarca tüm w ye karşı savaşmış bir ekip var işin sonunda kim gülecek bakalım hayırlısı olsun her iki tarafa da
Tam tersi olsa sabaha kadar post atardı, şimdi de mağdur edebiyatı yapmaya çalışıyor. Dünya yavaş, v. Feryadı her zaman hızlı dönüyor. :)

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Bence siz mesajların altlarındaki raporları baştan bir okuyun adamı 50 defa şikayet ettim. Adam kalkıp foruma 5 tane klana köpek resmi koydu.

O esnada büyük küçük harf kontrolü yapıyorsanız bilemem tabi.

Forumda insanları köpek diye aşağılamak artık kurallar dahilindeyse de o da tavşanın sorunu artık haklısınız kendini kaf dağında görenin değil.
O olaydan sonra banlandığımı unutuyorsun galiba :) Ağlama boşuna, aşiretinizle birlikte oyunun içine ettiniz neyse ki burada iyi, kaliteli insanlar var da aynı şeyi yapamıyorsunuz. Adaletin tokatı suratına çarpınca afalladın birden.

Vezir001.

Ağır Atlı
O olaydan sonra banlandığımı unutuyorsun galiba :) Ağlama boşuna, aşiretinizle birlikte oyunun içine ettiniz neyse ki burada iyi, kaliteli insanlar var da aynı şeyi yapamıyorsunuz. Adaletin tokatı suratına çarpınca afalladın birden.
Sen yağını klan başkanına çek, burası genel forum, aşiret savaşı istemiyorsanda aşiretlerin engellendiği worlderde oyna 150 limitli worlde girip aşiret duyarı kasma komik çünkü.

Vezir001.

Ağır Atlı
Big bad wolfde banlanmış "gırtlak mod on" dediği için sanırım, yukardaki mesajları görünce hak vermiyor da değilim tabi belki daha farklı yazılabilirdi ama günün sonunda kendisine direkt hakaret eden nickte bir insana karşı ne kadar farklı yazabilirdi ?

"person who bangs vegas" yandex çeviriye yazdığımda çıkan: "vegas'ı beceren kişi" yumuşatmış yandex.

şimdi ben "person who bangs @Tibelda diye nick kurarsam bana bir işlem yapılmayacak mı ? zira bu arkadaş emsal teşkil ediyor ...

Arkadaş büyük küçük harflere dikkat ettiği için sıkıntı yok ona, hepsini büyük yazsaydı editlenirdi :)

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Big bad wolfde banlanmış
Yuh artık bu nasıl bir patavatsızlık ve ahlaksızlık. Bahsettiğin çeviri yanlış. Ayrıca Vegas bir kişi değil, duyguları yok ve incinmiyor. Sen karşındaki bir insanı hedef alarak ona hakaret ediyorsun. Bir oyun için bu kadar seviyesizlikte fazla ama...

,,

Alico555

Yasaklı
Yuh artık bu nasıl bir patavatsızlık ve ahlaksızlık. Bahsettiğin çeviri yanlış. Ayrıca Vegas bir kişi değil, duyguları yok ve incinmiyor. Sen karşındaki bir insanı hedef alarak ona hakaret ediyorsun. Bir oyun için bu kadar seviyesizlikte fazla ama...

,,
Bahsettiğim çeviriyi ben yapmadım yandex yaptı ayrıca ingiliz dil-edebiyatına hakim birisi olarak o bang kelimesi ateşli silah sesi taklidi haricinde hiçbir iyi anlamda kullanılmaz ve senin bunu ne anlamda kullandığınıda gayet iyi biliyoruz çocuk kandırmaya kalkma.

Vegas bir kişi değil duyguları yok peki o zaman git kadıköye who bang Fenerbahçe de bakayım bi varmıy mış insan olmayanların duygusu yok muymuş görürsün...

Patavatsız, ahlaksız, seviyesizde sensin üstüne birde sefilsin.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.