Secret Army - Tim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Vezir001.

Ağır Atlı

spymax*

Yasaklı
TİM kelimesi özellikle, rakibi aşağılamak için küçük yazılmış. Eşitlik adına başlığın düzeltilmesini arz ederim.
@Tibelda @Margaret
Önemli değil istediklerini yapsınlar :D şuan biz onur duyuyoruz tüm dünya vs biz olarak bizden ne kadar korktuklarını gösterir bu ama karşılarında daha önce defalarca tüm w ye karşı savaşmış bir ekip var işin sonunda kim gülecek bakalım hayırlısı olsun her iki tarafa da

UNCHARTED

Dük
Önemli değil istediklerini yapsınlar :D şuan biz onur duyuyoruz tüm dünya vs biz olarak bizden ne kadar korktuklarını gösterir bu ama karşılarında daha önce defalarca tüm w ye karşı savaşmış bir ekip var işin sonunda kim gülecek bakalım hayırlısı olsun her iki tarafa da

Garibanı buldunuz dövüyordunuz mehmet abilerini çağırmış :p

Vezir001.

Ağır Atlı
TİM kelimesi özellikle, rakibi aşağılamak için küçük yazılmış. Eşitlik adına başlığın düzeltilmesini arz ederim.
@Tibelda @Margaret

Hayırdır klanım olan SECRET'ı mı küçük yazacaktım? Git sahibine biraz daha yemlesin seni mantıklı yazamıyorsun. Ayrıca bak arkadaşın dediği gibi adamlar kendi klanını küçük harflerle yazıyor savaş başlığında sen neden avukatlıklarını yapıyorsun. Hayır savaşı time mi açtık buna mı ben anlamadım :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.