Secret Army - Tim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Kardeşim büyük tim küçük tim ne farkeder sen neden bu kadar üzülüyorsun ben bunu anlamıyorum yekte değil miydin zaten sus yat aşşa kapa worldü geç büyük küçük karıştırma şimdi ortalık 56
Gönlüm onurlu insanların bulunduğu TİM klanında. Kapatmıyorum ben truva atacağım LKSDMŞALKDMŞALSD

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Ben dert etmedim sen nie ediyon kral boşver adam açmış iste savaşı :D
Ahlaksızlığa yanıt veriyorum başkanım. Umarım kazanırsınız bu sefillerle olan savaşınızı.

Sen tabi daha timdeki truvaları bilmiyorsun onurlu insanlar diyorsun :D Neyse dur keyifli olacak az seyret hesaplar büyüsün :D
Tamam varsa da artık yoklar :D Adam kendi truvalarına onursuz diyor. Buna rağmen truva atacak varsa da ne diyeyim :D

Vezir001.

Ağır Atlı
Ahlaksızlığa yanıt veriyorum başkanım. Umarım kazanırsınız bu sefillerle olan savaşınızı.

Tamam varsa da artık yoklar :D Adam kendi truvalarına onursuz diyor. Buna rağmen truva atacak varsa da ne diyeyim :D

Dolaylı yoldan sen de onursuz oluyorsun şuan :D Buna rağmen var merak etme şuan evindeyim hatta luxemburg maçını izledik bedavadan da 3 gol yedik allah kahretmesin şu takımı hoca kafası güzel mi kurdu

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Dolaylı yoldan sen de onursuz oluyorsun şuan :D Buna rağmen var merak etme şuan evindeyim hatta luxemburg maçını izledik bedavadan da 3 gol yedik allah kahretmesin şu takımı hoca kafası güzel mi kurdu
Pars klanı tamımı onursuz onların da LKSDŞAMLSKDM. İyi birazdan sevişirsiniz ne diyeyim baya yakın gibisiniz.

spymax*

Yasaklı

Tüm w savaş açıp bide Truva peşine mi dustunla çaresiz engin :D shdhdhdggd onuda yapın sıkıntı yok biz seeveriz Truva yemeyi:D

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Şu genel forumda çok boş adam tanıdım böyle senin gibi çok adam geldi geçti buralardan ama sen çok başkasın @Person who bangs Vegas gerçekten ilginç yani resmen işini gücünü bırakıp Vegasa sallamayı iş edinmişsin
Evet işim gücüm bu sefillerle uğraşmak.
Tüm w savaş açıp bide Truva peşine mi dustunla çaresiz engin :D shdhdhdggd onuda yapın sıkıntı yok biz seeveriz Truva yemeyi:D
Başkanım sallıyor bu keko.
Niye sen her maç izlediğin adamla sevişiyor musun ne alaka? Hayır madem böyle şeylerin var baştan söyle futbol muhabbeti açmayalım bu nasıl bir fantezi dünyası yahu?
Yok öyle bir anlattın ki hani... Maç izledik, üç bira içtik şimdi de sevişmeye başlıcaz der gibiydin...

Vezir001.

Ağır Atlı

Yok la ben ne düşücem burda başladık ama gönlümüz sizden yana gireceğinizi bilmiyorduk dediler bende sıkıntı yok dedim ne yapayım kalpler kırılmasın. Şimdi adamlarıda suçluyormuş gibi olmasın cadı avına çıkma klanda pre kasacağız sanmışlar 2-3w biz pre kasınca.

Vezir001.

Ağır Atlı
Evet işim gücüm bu sefillerle uğraşmak.

Başkanım sallıyor bu keko.

Yok öyle bir anlattın ki hani... Maç izledik, üç bira içtik şimdi de sevişmeye başlıcaz der gibiydin...
Ne birası dostum sen ne anlatıyorsun? Bu çocuk kafayı yedi şunu alın burdan :D

Sallıyor muyum sallamıyor muyum başkanınla beraber görürsün sen ben truva atıcam diyince sallıyor diyor muyum ne kadar saygısızsın ya?

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Ne birası dostum sen ne anlatıyorsun? Bu çocuk kafayı yedi şunu alın burdan :D

Sallıyor muyum sallamıyor muyum başkanınla beraber görürsün sen ben truva atıcam diyince sallıyor diyor muyum ne kadar saygısızsın ya?
Harbi halüsinasyon görmüşüm resmen SLDKALSDK. Oğlum sen sallıyorsun ya bana cevaben 1 haftadır düşüne düşüne bunu mu buldun yani :D

Vezir001.

Ağır Atlı
Harbi halüsinasyon görmüşüm resmen SLDKALSDK. Oğlum sen sallıyorsun ya bana cevaben 1 haftadır düşüne düşüne bunu mu buldun yani :D

Nickini değiştir halüsinasyon vegas yap sen iyice kafayı yedin ben sana söyliyim nerden gördün bira mira falan anlamadım.

Yok be kardeşim ne sallaması sana yalan borcum mu var veya senin banamı var şimdi sen yeke truva atıcsm diyorsun ben sana sallıyorsun mu diyorum vardır birşey konuşuyordundur bizdede var işte üç beş ne yapalım yani kullanmayalım mı şenlenmesin mi ortalık maviliğin içinde ya da birinin dibinde bir sabah belirmesin mi kırmızılıklar? Hep mi toz pembe bu hayat?

Edit-848972444

Kılıç Ustası
Nickini değiştir halüsinasyon vegas yap sen iyice kafayı yedin ben sana söyliyim nerden gördün bira mira falan anlamadım.

Yok be kardeşim ne sallaması sana yalan borcum mu var veya senin banamı var şimdi sen yeke truva atıcsm diyorsun ben sana sallıyorsun mu diyorum vardır birşey konuşuyordundur bizdede var işte üç beş ne yapalım yani kullanmayalım mı şenlenmesin mi ortalık maviliğin içinde ya da birinin dibinde bir sabah belirmesin mi kırmızılıklar? Hep mi toz pembe bu hayat?
Yarın gece klübüne gitmeden önce kaç bira içsem diye düşünüyordum muhtemelen o esnada yazdım galiba :D Ben eğlenirken siz de burada oturup oyun konuşun SKŞLDŞLASDLŞKASdlk

E hadi bakalım en iyi truva atan kazansın

Vezir001.

Ağır Atlı
Yarın gece klübüne gitmeden önce kaç bira içsem diye düşünüyordum muhtemelen o esnada yazdım galiba :D Ben eğlenirken siz de burada oturup oyun konuşun SKŞLDŞLASDLŞKASdlk

E hadi bakalım en iyi truva atan kazansın

Kaçma kaçma. Sana bir süpriz yapacağım ben atacak ekibi forumda çeşitli başlıklarda spoiler vereceğim ancak tam bir iq testi olacak adamları çözersen helal olsun diyeceğim sana ve hepsine hesap sil yaptırıcam tabi bu kadar pre harcadıktan sonra kabul ederlerse.

Benim postlarıma attığın her 20 beğeni için 1 spoiler.

Günde ortalama 20 30 post atıyorum 1 ay belki 1.5 ay gider hemen hemen bu spoiler işi çözersen harbi tebrik edeceğim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.