SANTEK

• Konuyu başlatan Deleted User - 5559415
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.
Öncelikle arkamızdan iş çevirmeleriniz kısmına gelelim biz ne klavye efendisiyiz ne yıldızız bizi kendilerinizle karıştırmayın sen de iyi biliyorsun ki gruplar da yıldız efendiye efendi yıldıza planlar yapıyor şimdi bunu es geçme :) İttifakımız varken operasyonlara katılmayıp bir bize SA olduğumuz vakit saldırılar çıktığınız da nasıl askeriniz vardı :) DC'de efendi ile konuşuyoruz diyordunuz savaş halinde iken ne güzel savaş ama dimi :)
Bu arada siz kimsiniz generals tarafından biz bir yere getirilmişiz orayı istatistiksel olarak efendi savaşına bakarsan sizin kaç aydır yaptığınız kesimi biz bir op ile yapıyorduk. Tebrik etmen gerekirken yersiz övüyorsun. Ben kiminle konuştuğumu biliyorum zamanında efendi için demediğini bırakmayan eğer öyle olursa biz böyleyiz diyen tükürdüğünü yalayan ekip ile konuşuyorum :) Generals klanı öyle böyle diyeceğinize yönetimi bırakın da generals adı altında oynayan oyuncuların adını karalamayın artık. Rezilsiniz :)

2 ve 3 ne demek istediğini anlamadım oraya cevabı pas geçicem türkçeni ilerlettiğin zaman oraya geri döneriz.
4. Oyun açıldığından beri savaştasınız ve ikinizde toplasanız bir klan edemediniz şuan olduğu gibi :) Kendini kandırmaaaaaaaa:)

Karakter sahibi bir insan olmak zor ama senin gibi karaktersiz olmak daha zor ne yaparsın :)
Bunu kendi saz arkadaşlarına söyle efendi ile anlaşırsak biz neyiz diye başlayan cümlelerini hatırlasınlar. :) Uzun uzun boş yapmışsın. 2 kelimelik darağacınla burada edebiyat yapmaya çalışıyorsun ama nafile. Boş adamsın vesselam. Tek temennim sosyal hayatta böyle değilsinizdir inşallah. Adam vurmak, tükürdüğünü yalamak, arkadan iş çevirmek her türlü şey sizde mevcut.
İzahı olmayan şeyin mizahi olur, ötede oyalan. Kendinde biliyorsun ama saf ayağına yatıyorsun.

Kurt Han

Acemi
Çok lafa gerek yok. Oyun başından beri durum şu şekilde oldu.
Pars ile Efendi birlikte General ile savaştı, General direndi
Pars ile General birlikte Efendi ile savaştı, Efendi direndi.
Efendi ile Yıldız birlikte Pars ile savaşıyor, Pars direnemedi. Olay bu kadar basit. Ayrıca benim de içinde bulunduğum k45 deki Yargı grubu son savaşta haritadaki uzaklıktan pek aktif olmamasına rağmen bu şekilde pars hızlıca düştü. Kısacası doğanın kanunu bu. En zayıf halkalar temizlenir.

erwl

Okçu
World başından beri aktif savaşlarda bulunmuş kuzeydoğu yargı bölgesinin savaş alanına uzakta kalıp savaşta pek aktif rol almadığı doğru vaziyet böyleyken parstan daha çok dirençli olması beklenirdi ama öyle olmadı buna rağmen hızlı bir çözülme sürecine girdiler.

4-5 arkadaş karantinadan dolayı Türk serverina geldik. tribalwars oyuncularıyız. globalda denk geldiğimiz birkaç arkadaş dışında kimseyi tanımıyoruz. Oyun başında Elit'e girdik. Bölgemizdeki arkadaşlarla tanıştık kaynaştık. Elit dağılınca general bize geçin diye baskı yaptılar. Biz ise kendi bölgemizde YARGII klanı kurduk. Muhabbetine oynuyoruz ve eğleniyoruz. 3 gün önce General doğu klanı bizi kolay lokma görüp savaş ilan etti 3. Tek opla kavimler göçüne döndüler. GNRLS klanlarını ile ilgili tek gerçek ne olursa olsun bu dünyanın sonunu göremezler.

@Kurt Han önceki postunda böyleydi duruma göre değişkenlik göstermeye gerek yok. Bukalemun sevimlidir ama doğa da.

World başından beri aktif savaşlarda bulunmuş kuzeydoğu yargı bölgesinin savaş alanına uzakta kalıp savaşta pek aktif rol almadığı doğru vaziyet böyleyken parstan daha çok dirençli olması beklenirdi ama öyle olmadı buna rağmen hızlı bir çözülme sürecine girdiler.
Biz dirençliyiz oyuna devam ediyoruz. Klavye efendileri gibi oyunu kapatacağız ayağına emek verenleri klandan atıp toplamıyoruz veyahut pars bitince yıldıza dalalım diye planlar yapmıyoruz. Sakin ol kendince çözülme süreçlerini klavye efendilerine sakla :)

UNCHARTED

Dük
pars bitince yıldıza dalalım diye planlar yapmıyoruz.

Çok mikser vardı bu genel forumda ama ben senin gibisini ilk defa görüyorum resmen genel forumdan savaş kazanmaya çalışıyorsunuz :D

Şikayet ederek
Ara bozmaya çalışarak
Hain damgası vurarak
Oyuncuların aklını çelmeye çalışarak
Savaş kazanılmaz.

saydan09

Mızrakçı
Çok mikser vardı bu genel forumda ama ben senin gibisini ilk defa görüyorum resmen genel forumdan savaş kazanmaya çalışıyorsunuz :D

Şikayet ederek
Ara bozmaya çalışarak
Hain damgası vurarak
Savaş kazanılmaz.
Valla bende senin gibisini ilk defa görüyorum,seni takan yok eden yok kendi kendine cevap verip kendi kendine konuşman da ayrı ironi :D şu yazdılarının hepsinin hangi klanda world başından beri bunu da sana sorarım,R yapmak gerçi sizin kanınız da var ama :D

Kurt Han

Acemi
@Kurt Han önceki postunda böyleydi duruma göre değişkenlik göstermeye gerek yok. Bukalemun sevimlidir ama doğa da.
Dostum sözümün yine arkasındayım. General, PARS EFENDİ ve YARGII ya karşı savaşıyordu ve orta merkezde sıkışmış durumdalardı. En iyi oyunculardan oluşsan bile bu oyunda diplomasi önemli. Bu şekilde uzun süre dayanmalarına imkan yoktu. Yine de iyi dayandılar herkes sizin gibi kolay lokma değil:))) Sonra PARS birden YARGIIya savaş ilan edip, Generali kalkan olarak kullanmak istedi. Bayağı da kullandınız. Sonra gerçek yüzünüzü herkes gördü. Yeryüzünün efendileri ile gökyüzünün Yıldızları birleştiler. Gerçi siz yapınca diplomasi başkası yapınca arkadan vurma oluyor ama neyse biraz egonuzu tatmin edin. Kendinizi teselli edersiziniz :)) Sonuç olarak PARS avı başladı bitmek üzere :D

Şikayet ederek
Ara bozmaya çalışarak
Hain damgası vurarak
Savaş kazanılmaz.
Benim gayem burada ara bozmak vs. değil olanları söylüyorum niye gocundun ki? olmadı mı oldu ee olanı yazıyorum sadece :) Ben kimseyi şikayet etmedim normal oynadım sen onu git bi içeride ara musa değil miydi elit başkanını gaza getirip pars'ı parçalamaya çalışan? :) Klan sözde başkanlarınız değil miydi uzun uzun mesaj yazıp aklını çelip sonradan biz sizi almak istemedik oyunun getirisi diyip ihraç edip köylerini toplamaya çalışan :) Tek dile getiren burada benim diye yazma ihtiyacı duymuşsun sadece. Klanda ki sınır savaşan oyuncularınız değil miydi rezlerine çöküp arkada barbar toplarken adamı misleten :)

Sonra PARS birden YARGIIya savaş ilan edip, Generali kalkan olarak kullanmak istedi.
Sen bunu sonradan kukla yerine koyulan başkandan değil asıl ağababandan dinle hikayeyi anlaşılan herkese ayrı bir şey söylüyorlar :)
Yıldızları birleştiysseniz niye hala birbiri arkanızdan planlar yapıyorsunuz bu sizin için etikti dimi pardon işte unutuyorum bizde bir tutturmuşuz oyun ahlakı öyle devam ediyoruz yeni klanlar'da eskiler gidince yeni yeni adetler türüyor :)

UNCHARTED

Dük
Konuyu hala gereksiz uzatıyorsunuz komik durum oluyor ama neyse ben daha fazla bu konulara girmek istemiyorum haklısınız ne diyip geçmek lazım..

@saydan09 takmamış haliniz bu mu? Sende haklısın..

Konuyu hala gereksiz uzatıyorsunuz komik durum oluyor ama neyse ben daha fazla bu konulara girmek istemiyorum haklısınız ne diyip geçmek lazım..

@saydan09 takmamış haliniz bu mu? Sende haklısın..
Burası forum düşüncelerimi paylaşıyorum:)

Aklıma bir şey takıldı bu arada savaş istatistiklerine da bakıyorum yıldızı kalkan olarak kullanan pars diye ağlayanlar kalkan olarak görüyor diye reklam yapan arkadaşlar nedense köy ve puan olarak yıldızı ikiye katlasalar da yine arkada kendi klanını toplamaktan öteye gidemiyorlar :) Savaşta ne kami harcamışlar ne savunma askeri. Klandan attığınız adamın köyüne mi asker atıyorsunuz :D Klavye efendisi pinhani dediği kadar varsınız baya iyi kandırıyorsunuz :D
neyse ki iki tarafta kapatma listesini yaptı da herkesin gönlü rahat hahahaha 200 kişilik liste :D İki tarafta alışkın sabah birbirlerini vurmaya gün doğmadan neler doğacak bakalım :D

Generali kalkan olarak kullanmak istedi
:DDDDDDD Kim kullanıyor belli oldu. Emek veren oyun oynayanları biz kullanmayız klavye efendisi ile bizi karıştırma. Bukalemun seni. Generalse zamanında demediğini bırakmıyordun. Dünya sonu göremez diyordun? Planları ne zaman harekete geçireceksin pars ekarte olunca mı? :D Bir iki kişi değil yahu bir klanın yarısı arkadan iş çevirme üzerine oyun oynuyor. Menfaatı bitenin oyunla ilişkisi de bitiyor :D

rokuhoku*

Yasaklı
Cem ile biz başka bir dünya da beraber savaş verdik. Bizi tanır tabii siz o dünyada 24 saat olmadı silinmeniz ocean tek attı içinizden geçmişti. Ben pinhani20 ye salırı cıktığım vakit o dünya da bizim haberimiz bile yokken klanı sa eklemişsiniz iyi diyip saldırıları iptal etmiştim. Konuşmalar duruyorsa oku bakalım cem ben pars'a karşı savaşmam ne olursa olsun hesap silerim demişti denemek istedim cem'i hesap silse bile silmesini istemezdim :)

Çok kişi olunca dilin açılmış hiçbir dünyada bir iş yapamadığınızı tüm klanlar biliyor. Tükürdüğünüzü yalamaya devam edin. Adam diye gezinirsiniz laf çevirmeye çalışırsınız. Kaç yaşında adamsınız karakteriniz oturacakken sandalyeyi mi çektiler :)

O değilde ilk kez generals ayyıldız klanı bu kadar uzun yaşadı :D w56'da eibodan sonra klan kurmaya çalıştınız 8saat mi sürmüştü :D Klanı klavye efendileri yenilirken peşkeş çektiniz :) 2-3 belki dünya sonu görürde bitirirken koltuk alırız uğruna yazık size :) Generals klanının başarısız olmasının yüz karasısınız. Bırakın artık şu klanı da oyuncuları itibar görsün dünyalarda :)

Yanlış anlaşılma olmasın EİBO'dan sonra kurulan AYYILDIZIN diğer GNRLS klanları ile bir alakası yoktur bu 2 klan hep karıştırılıyor.

arsizbirprens

Mızrakçı
Yanlış anlaşılma olmasın EİBO'dan sonra kurulan AYYILDIZIN diğer GNRLS klanları ile bir alakası yoktur bu 2 klan hep karıştırılıyor.

Sallayacaksın bari düzgün salla arkadaşım.
Uzun yıllardır Ayyıldız ve Generals klanları, aynı klanlardır.
Ebio'dan sonra kurulan klan diye bilip bilmeden konuşma, çoğu dünyada bilgimiz dışında kurulan Ayyıldız klanları olmuştur ama asıl Ayyıldız klanları ve Generals klanları, aynı klandır.
Ve Ayyıldız Generals klanlarının dört kurucu üyesi vardır.
Lazcengizhan , Pinhani20 , El Sadr ve Arsizbirprens

bicfakir

Mızrakçı
Sallayacaksın bari düzgün salla arkadaşım.
Uzun yıllardır Ayyıldız ve Generals klanları, aynı klanlardır.
Ebio'dan sonra kurulan klan diye bilip bilmeden konuşma, çoğu dünyada bilgimiz dışında kurulan Ayyıldız klanları olmuştur ama asıl Ayyıldız klanları ve Generals klanları, aynı klandır.
Ve Ayyıldız Generals klanlarının dört kurucu üyesi vardır.
rambaldi de yok muydu sizin kurucu ekipte?

Kurucu ve yönetici varken klanı niye peşkeş çektiniz diye sorarlar adama. Nasıl mideniz kaldırıyor mu onca şeyden sonra? Yoksa bir sabah birbirinizi vurma planları devam mı :) Tükürdüğünü yalayanlar çok güvendikleri dağlara kayak pisti yapacaklar :) Seni hiç yönetim de görmedik diğerleri kendi çıkarları doğrultusunda seni işletiyor mu yoksa ? :)))) Bu arada santek yazmayı unutmuşsun sözde hesabını devretti ama bir günde klavye efendi yönetimine dahil oldu. Klavye efendileri profiline ismini yazdıracak diye peşkeş çekti. Kendi kemik kadrosunda ki adamı ayturk (DNA klanı ile bir bağlantısı var mı bilmiyorum :) ) profilde adını siliyorsa çıkar uğruna size ne yapmaz? Basit mantık buyur burdan yak :)

Bu yönetici ekibi artık generals klanlarını bıraksın arkadaşların önü açılsın inanıyorum dürüst oyun isteyip oyundan zevk alıp emek gözeten arkadaşlar daha iyi bir yönetimle daha iyi yerlere gelecektir :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.