SANTEK

• Konuyu başlatan Deleted User - 5559415
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

UNCHARTED

Dük
Boş yapıp cevap veren sensin. Önce ki postlarında haklısın demiştin. Daha önce ki postlara bak klan yöneticiniz yazdıklarınız doğru diyor sen ne hala boş yapıyorsun? post kasma yerine git orada kas postunu yorum yapmak için yapma. :)

Sen ne değişik bir model mişsin ya :S

PARS Estergon

Ağır Atlı
buraya tıkla başlığa gidip orada günah çıkartabilirsiniz. @ikizler77 Efendi zamanın da gelip yıldızı vuralım dediği günler de siz gibi ittifakı satmadığımız için şanslısınız :) Sen ekibini topla casuale geç orası daha iyi sizin için daha uzun ömürlü oyunlar oynarsınız :D

CaMaiKA

Mızrakçı
Şimdi sonuçamı bakalım o bunu yaptı şu şöle yaptı flan bırakalım.

yuldız dünya başından beri savaşıyor birileri ile ve hala dünyada kapatacak.

efendi savaşıyor ve hala dünyada kapatacak.

parsın ilk bir ay savaşı yoktu istatistikte yoktu savaşlarda.

sonra savaşa girdiler şuan durum ortada
Bence daha fazla uzatmayalım.
Yıldız ilede savaştık ama durumlar ikili ilişkiler bu duruma gelmedi.

pars bi kendini sorgulasın bence
Düşman olmak var rakip olmak var.

hadi başka dünyada görüşmek üzere

Quantumm

Kılıç Ustası
ya estergom sen neden bu kadar aglıyorsun ya satıyorsunuz adamları sonra laf dıyorsun bırakın bu ıslerıı ... aglama tamam mı emcuk alacam sana :D

Quantumm

Kılıç Ustası
canım benım agladın yetmıyor hala sunu anlamıyorsun sen dunya da yoksun daha neyı savunuyorsun sen ve hala aglıyorsun bakıyorum sızden kımse yazmıyor neden acaba ?

sanırım onlar emcuklerını aldılar sen almadın mı vermedılermı sana emcuk ben sana alacam soz :D

PARS Estergon

Ağır Atlı
canım benım agladın yetmıyor hala sunu anlamıyorsun sen dunya da yoksun daha neyı savunuyorsun sen ve hala aglıyorsun bakıyorum sızden kımse yazmıyor neden acaba ?

sanırım onlar emcuklerını aldılar sen almadın mı vermedılermı sana emcuk ben sana alacam soz :D
Bizden kimsenin yazmaması sizin karakterinizi görüp cevap vermemeleriyle alakalı. Onlar kendilerine denk görüp cevap vermeye tenezzül etmiyorlar. Bense buradan sizin ne halt olduğunuzu yazıyorum. Emcuk alacağına git Türkçe dersi al. Rezil seni :D
Kaç yaşında ki adamın konuştuğu kelimelere bak. Adam falan diyorum darılmıyorsun umarım:) Kendi hesabıyla yine o kadar şeyler yapılmasına rağmen tutunamadın başka hesaba geçtin sen nasıl bir rezilsin? :D

Vasily Zaytsev

Baltacı
Sen kimsin yetme? Efendi savaşta bir yere gelince gelip ötmeye başladın? Rus nişancıyı isim olarak alan özenti bebeden öteye gitmiyorsun ignore yapıyorum seni cevap verip zaman kaybetmeyeyim.

Nasıl laf sokmuşsun ama teneke seni. Ben klasikte oynamıyorum bile ama 55 te sizin o kalın kafanizı vura vura kırdık hatırlatırım.

UNCHARTED

Dük
Sen kimsin yetme? Efendi savaşta bir yere gelince gelip ötmeye başladın? Rus nişancıyı isim olarak alan özenti bebeden öteye gitmiyorsun ignore yapıyorum seni cevap verip zaman kaybetmeyeyim.

Sende bir kaleden özentilik yaparak almışsın ismi ama o kadar fazlası yok ağla ağla dur forumda senden başka ağlayan yok çünkü hepsinin yerine ağlıyorsun bence ne konuştun günlerdir susmadın Bi carcarcarcar aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorsun 2 kelime öğrenmişsin onları satıp duruyorsun sıkıldık senden iyice köyünde kalmadı git dışarı çık sosyalleş biraz be

Durum
Konu yanıtlara kapalı.