SANTEK

• Konuyu başlatan Deleted User - 5559415
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 5559415

Ziyaretçi
Arkadaşlar hepinize gerçek anlamda saygı duyuyorum bu dünya da ileriye plan yapmanın saçma olduğunu düşünüyorum
Şunu herkes biliyor ki Ayyıldız olarak biz savaşırız savaştan çekinmedik ama ne pars a kalkan ederim klanı ne de efendi klanına kalkan olmasına izin veremezdim
Ben bi süre s.a ya çektim klanımı ve düşünmeye aldım
Efendi klanı ile birleşme kararı aldık bundan sonrası için pars ve efendi-gnrls klanlarına başarılar diliyorum iyi savaşan kazansın artık diplomasi yapacak bi hamle de kalmadı
kafanız rahat iki taraf savaşsın hayırlısı olsun benden eyvaallah müsade istiyorum
Hayırlı olsun dünya hakedenin olsun

Deleted User - 5559415

Ziyaretçi
Ooo Wispher alfa dan pars a geçip bizi vuran sen değil miydin ya :))

Mr.Paratoner

Yasaklı
Kardeşim şimdi şöyle bir şey var ama pars klanındaki oyuncuların emeklerini hiç ediyorsunuz :) bence hak etmiyorlar.. beni boşver fazla bakmıyordum oyuna zaten ben silineyim sorun değilde parstaki yöneticilerin çoğu büyük küçük üye ayrımı yapmıyor. Bu yanları bu zamanda güzel ondan insanın birkaç kelime yazası geliyor.

Hanı klanımı riske atamam diyorsunda sence pars silindikten sonra diğer klan senin klanını yer mi yemez mi :) he tabi farklı antlasmalar yaptınız mi bilemem.. zaten yapmadıysanız saçma :)

Bir de efendi klanının opu 12 gibi girdikten sonra yildiz klani olarak SA yı bozup sabahına op yapıp bir de başarılar diyince fazla samimi olunmuyor :)

Umarım ileriki dünyalarda ayni duruma düşmezsiniz :)

Buradan @p1pijo @SiNSeR selamlarımı gönderiyorum

Deleted User - 5559415

Ziyaretçi
İnan sabah 8 de onlar vurmasa sizinkiler vururdu sonra da vurdukları için övüne övüne mesajlar atardı buraya kardeşim köy delisi olan kişiler burda bak Mustafa ya yazdığım bir mesaja cevap bile vermediği zamanları bilirim ben yaptıkları terbiyesizlikleri onlar çok iyi biliyor
Önce yöneticiliği müttefikliği öğrensin herkes
Şu da bi konu
Pars -elit dost sonra düşman
Pars -efendi dost sonra düşman
Pars- Ayyıldız dost sonra düşman bi düşünün bence ayrıntılı olarak buradaki dansöz de sözlerini tutmayanlarda düşündüğünüz zaman herşey apaçık ortada olacaktır
Bu forumu aktif kullanınca haklı olmuyorsunuz kardeşler bunu da bilin ...

PARS Estergon

Ağır Atlı
Klanlar tarihine altın harflerle kazınan generals klanı mı yazıyor bunu? Bir kere oyun olduğunun farkında iseniz ne konuştuysanız ona göre hareket edecektiniz. :)

buducnost

Mızrakçı
Ziyaret ettiriyoruz diyip op yaptığımız adamlara destek atan siz,

Önceki başlıklarda PARS'IN ARKASINDAN VURURSAM DİYECEK HİÇBİR LAFIM OLMAZ diyen yine siz,

PARS'a karşı tek başınıza savaşamayacağınızı bilen yine siz,

Haber vermeden Sabah 8'e köy dağıtımı yapıp op hazırlığı yapan yine siz,

Sayayım mı?

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Senin yerin ayrı sen istediğini yazabilirsin

İçinizde ki uyumsuz olan insanlar sizi çok geriye çekiyor. Ekip olarak kaliteli oyuncular olsa bile ekip olmaya engel uyumsuzlar bir türlü o aradığınız başarıyı size gelmesine engel oluyor... Oysa takdire şayan bir durum sürekli inatla deneyecek bir çekirdek kadronuz var. Çoğu klan böyle bir temel üstüne çok daha fazlasını yapabiliyor.. Dediğim gibi - ye çeken adamlar var.. O adamları uzaklaştırmanız kangren olan yerleri kesip atmanız lazım bence. Tabi bu benim görüşüm bu dünyadan bağımsız bir şekilde genel yorumum.

Kutercan

Milis
Ben ayyıldız klanından kimseyi tanımam, pandemi sürecinde takılayım diye bu dünyaya girmiştim yolum en son ayyıldız klanına çıktı. Ama bu diplomasi değişikliği hoşuma gitmedi. Klan formuna baktım bir açıklama var mı diye göremedim. (Ben göremediysem kusura bakmayın) Böylesine bir savaşta saf değiştiriyoruz ne bir haber verme, ne bir neden olduğuna dair yazı, hiçbir şey yok. Bu diplomasi değişikliğini kendi açımdan yanlış görüyorum (nedenlerini klanım söyleseydi belki muhakeme edebilirdim) ve oyunu bırakıyorum. Herkese iyi oyunlar

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
İnan sabah 8 de onlar vurmasa sizinkiler vururdu sonra da vurdukları için övüne övüne mesajlar atardı buraya kardeşim köy delisi olan kişiler burda bak Mustafa ya yazdığım bir mesaja cevap bile vermediği zamanları bilirim ben yaptıkları terbiyesizlikleri onlar çok iyi biliyor
Önce yöneticiliği müttefikliği öğrensin herkes
Şu da bi konu
Pars -elit dost sonra düşman
Pars -efendi dost sonra düşman
Pars- Ayyıldız dost sonra düşman bi düşünün bence ayrıntılı olarak buradaki dansöz de sözlerini tutmayanlarda düşündüğünüz zaman herşey apaçık ortada olacaktır
Bu forumu aktif kullanınca haklı olmuyorsunuz kardeşler bunu da bilin ...
Peki bana sa bitmeden sizden kami gelmesi de mi onlar vuracaktı diye :) veya üyelerinizin efendiye geçip bu geceki opa katılması onlar vururdu biz vurmasak mı diye savunuyorsun hepsini sfhk

reyiziniz

Acemi
Ya hadi oldu diyelim pars ı yendiniz. Efendi dünya kapatırken kaç adamınızı ekibe alacak ? Fiyat ne yani merak ettim ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.