SANCAK vs DİRİLİŞ

• Konuyu başlatan DeletedUser70175
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68444

Ziyaretçi
herkes şu kötü bu kötü demişte biride çıkıp demiyorki sancak omuz omuza verdiği yiğit klanı arka bölgesine yerleşip her köye rez atıp yiğiti geliştirmeyip elini kolunu bağlayıp yiğiti vurmaya başladı herkes yandaş olduğunu savunuyor delikanlı bir kişide çıkıp tarafsız bir yorum yapmıyor....
Sende heryere yazıp duruyorsun yiğit diyince akla gelen oyuncular var onlara sor. Burada rapor bekliyoruz

Edit-997395

Yasaklı
Adsfadadgs fotoları gitmiş :D Kanka arkadan vurmadan kafa kafaya savaşamıyor arkadaşlar . DİRİLİŞ adı ile yenilmiş olmayalım diye avres silip gitmiş belli ki . Geri kalan arkadaşlar da amele zaten :D :D 57 ye gelin arkadaşlar bekliyoruz sdfsgafdags Ulen o kadar da çakallık yapıp yenilirseniz yazıklar olsun ya :D Hem SANCAK klanını ipten aldılar , hem Sancağa yeniliyorlar . Allahın sopası yok diyenler iyi baksın Kuzeydoğuya adfshsggagahs :D

TinkleBell

Yasaklı
Adsfadadgs fotoları gitmiş :D Kanka arkadan vurmadan kafa kafaya savaşamıyor arkadaşlar . DİRİLİŞ adı ile yenilmiş olmayalım diye avres silip gitmiş belli ki . Geri kalan arkadaşlar da amele zaten :D :D 57 ye gelin arkadaşlar bekliyoruz sdfsgafdags Ulen o kadar da çakallık yapıp yenilirseniz yazıklar olsun ya :D Hem SANCAK klanını ipten aldılar , hem Sancağa yeniliyorlar . Allahın sopası yok diyenler iyi baksın Kuzeydoğuya adfshsggagahs :D

Çakal olan eşkiya klanıdır arkadan plan yapıp sonra burada temiz rolüne yatmayın , diriliş veya patron veya x y z fark etmez savaş devam ediyor edecekte, abdi çok cahilsin adamsın lan hiç mi düşünmedin bu diriliş bunları duyar görür üstümüzden geçer diye :D isteyen baksın kuzey kıtasına biz savaşa devam ediyoruz kuzeyde birleşmeye asla izin vermeyeceğiz asla.

Freaky

Casus
Ne sanıyorsunuz Allah aşkına, kuzeyde birleşip diğer taraftan gelen klanları kim durdurabilecek ki. Siz de dahil alarm sancak vs kuzey için hazin son bir kaç ay sonra, bizim içinde öyle.

Yaptıklarınız yanınıza kalmayacak önemli olan bu o zaman görücem forumda ötenleri.Kendi bacaklarınıza siz sıktınız Serkan abinizin yolunda devam edin daha neler göreceksiniz..

TinkleBell

Yasaklı
Yaptıklarınız yanınıza kalmayacak önemli olan bu o zaman görücem forumda ötenleri.Kendi bacaklarınıza siz sıktınız Serkan abinizin yolunda devam edin daha neler göreceksiniz..

Bizim için önemli olan arkamızdan iş çeviren erkekten bozmaları yok etmekti ettik bitti, şimdi ki amacımızı biliyorsunuz zaten, kimse elinden geleni ardına koymasın hodri meydan. Ben sizi ve kankalarınızı günü gelince forumda göreceğim.Kuzey bölgesinde hiçbir klan dünyayı kapatamayacak.

TinkleBell

Yasaklı

Biz hiçbir şey yapmadık , bize fotoğrafları gösterdiler, discorda gelip bizi her an arkadan vurabileceklerini söylediler, günlerce sürdü bu, hatta amaçlarının sancağı bitirip garuda ile dirilişe döneceği yada bunu anlarsak bir sabah ansızın garuda ile bize gireceklerini söylediler, bizde sabaha karşı girdik bu kadar açık ve net.

Edit-997395

Yasaklı
Çakal olan eşkiya klanıdır arkadan plan yapıp sonra burada temiz rolüne yatmayın , diriliş veya patron veya x y z fark etmez savaş devam ediyor edecekte, abdi çok cahilsin adamsın lan hiç mi düşünmedin bu diriliş bunları duyar görür üstümüzden geçer diye :D isteyen baksın kuzey kıtasına biz savaşa devam ediyoruz kuzeyde birleşmeye asla izin vermeyeceğiz asla.

Duyduktan hemen sonra neden üstümüzden geçemediniz de 10 gün kurt postu giymiş kuzu taklidi yaparak opa çıkmamızı beklediniz :D Elin şeyiyle şey yapılmaz . Kendi şeyin varsa şey yapacan , o da sizde yok erkek :p Oslo ozon vormoyocoz oslo :D :D Gak git 5 dkdan sonra saçmalamaya başlıyon sen :D

eTnaa

Acemi
Boşkoloronon şoyoylo gordogo gorolmoz diyen müsvedde başkalarının şeyiyle seviniyor trajikomik... Sancagı ipten almamızın en buyuk sebebi sensin arkanda duran okadar koyununda emegini sen mahfettin, senin ucuz fikirlerin . Ucuza satmak zorunda kaldın kendını kusura bakma değerini düşürdük biraz yoksa alıcı bulamazdık. Bu kıtayı kımın kapattıgının bir önemi yok önemli olan senin gibi çar çakalın kapatamaması. Burada kendini avutabilirsin :)

Happani

Yasaklı
Bence sancak diriliş i döver :) Sonra dirilis, shelby den yardım ister.

Diriliş dayaktan sonra hastanelik olur ardan çekilir. ::)

Shelby. - Sancak savaşında shelby in gözü morarir, Tarla ya gider yardım ister :)

Bu işlerin sonu gelmez...

Sonuçta Sancak kıtayı kapatır :)

Kanka ben bu filmi izledim sonra Semih gelip herkesi tokatlıyordu :D

Edit-997395

Yasaklı
Boşkoloronon şoyoylo gordogo gorolmoz diyen müsvedde başkalarının şeyiyle seviniyor trajikomik... Sancagı ipten almamızın en buyuk sebebi sensin arkanda duran okadar koyununda emegini sen mahfettin, senin ucuz fikirlerin . Ucuza satmak zorunda kaldın kendını kusura bakma değerini düşürdük biraz yoksa alıcı bulamazdık. Bu kıtayı kımın kapattıgının bir önemi yok önemli olan senin gibi çar çakalın kapatamaması. Burada kendini avutabilirsin :)

Ahahahhaahahahah :D Ulan kıtayı kapatmak için yapmadiğiniz dalavere kalmadı . Shelby için etmediğiniz küfür kalmadı , şimdi adamlarla kol kolasınızz . Arkasından vurmadığınız klan bırakmadınız , gelmiş diyorsun ki kimin kapattiğinin önemi yok :D O kadar dalavereye sizin orayı kapatmanız lazımdı , boşuna mı senaryo yazdiniz o kadar adafafdafsgsh :D Sen Njiteden daha güzel ağlıyorsun sevdim seni :D
Arkamda duran koyunları yaniniza çekmeye çaliştiginiz da ne olduğunu gördün dimi . Truva mı yediniz naptınız :D Sizin kadar çirkef oynasam o kıtayı Sancak ile kapatırdım kardeş ben . Dünya kapattiğim klan ile dünya başlamadan verdiğim bir söz uğruna girdim babalar gibi savaştım . Algı oluşturma yani hiç , yok milletin emeğini mahvettin yok ucuz fikirlerin felan diye :) Beni tanıyan , benimle muhabbeti olan adamlara sor , kimin arkasından iş çevirmişim , kime kazık atmışım . Siz sazansınız . Bir ss geldi elinize arkasını önünü hiç sormadınız . O ss'yi ortaligi karistirip sırf köy almak için dişari çikaran Yandan atmışa da tebriklerimi sunuyorum . Sayesinde bitmiş bir Sancak klanı şaha kalktı . Sancak klanını kıtadan silmek için gelipte Sancak klanını güçlendiren fındık akıllılarsınız :D Ulan tamam hadi madem bana vuracaksınız , birakin opum girsin Sancağı düşüreyim ordan sonra siz bana girin . 9 da opa girdiğimi biliyorsunuz , 8 de siz bana vuruyorsunuz :D Vallahi sizin kadar süper akıllı çok az kişi var bu oyunu oynayan :D

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Arada eski defterler açılsada sancak ve diriliş arasında sanırım seviyeli bir savaş var. Hesap görmek isteyenler başka dünyada buluşsun.

eTnaa

Acemi
Gözünün yaşı kurumadı hala burdasın :) arkandaki koyunlarında senden farkı yok 3 kuruşluk aciz insanlar onlarda senın cevrene yakışır kişiler. dogrucu davut seni. Klasık söz beni bilen bilir. Mesele sadece ss degil ki aynı lafları geveleyip duruyosun :) cok aglama 57ye git artık gevendelikte sınır tanımıyorsun.sancagın güclenip güclenmemesi önemli degil Sancagı kıtadan silmek için geldiğimizi belirtmedik biz . Şurada sadece show peşindesin yeter sana ayrılan sürenin sonuna geldik git birazda başka başlıkta zırla ısıtıp ısıtıp milletin önüne aynı şeyleri sunmaya gerek yok

DeletedUser33344

Ziyaretçi
Gözünün yaşı kurumadı hala burdasın :) arkandaki koyunlarında senden farkı yok 3 kuruşluk aciz insanlar onlarda senın cevrene yakışır kişiler. dogrucu davut seni. Klasık söz beni bilen bilir. Mesele sadece ss degil ki aynı lafları geveleyip duruyosun :) cok aglama 57ye git artık gevendelikte sınır tanımıyorsun.sancagın güclenip güclenmemesi önemli degil Sancagı kıtadan silmek için geldiğimizi belirtmedik biz . Şurada sadece show peşindesin yeter sana ayrılan sürenin sonuna geldik git birazda başka başlıkta zırla ısıtıp ısıtıp milletin önüne aynı şeyleri sunmaya gerek yok

Sonuç odaklı olalım sizden ayrılanların ayrılma sebebi talep edilen kişilere davet atılmaması ve üzerine saldırı atılması

Bahane istiyorsak bahane çok diyoruz ya buda sizden ayrılanların bahanesi misal "a" şahsını bir önceki oynadığınız wordde klandan ihraç edip köyünü alıyorsunuz bu olay gece oluyor :) gibi gibi nereden bilelim bir sabah bizim köylerin toplanmayacağını dediler ve klandan ayrıldılar arkadaşlarımın yaptığı hareketi saygı ile karşılıyorum wp de Abdinin dirilişe çökelim dedikten sonra hiç bir hareket yapmaması ve ardından sizin yaptığınız hareketten hiç ama hiç bir farkı yok yalnızca operasyona siz çıkarken yapılmadı bu hareket

Ayrıca koyun diye hitap etmezsen sevinirim

TinkleBell

Yasaklı
Sonuç odaklı olalım sizden ayrılanların ayrılma sebebi talep edilen kişilere davet atılmaması ve üzerine saldırı atılması

Bahane istiyorsak bahane çok diyoruz ya buda sizden ayrılanların bahanesi misal "a" şahsını bir önceki oynadığınız wordde klandan ihraç edip köyünü alıyorsunuz bu olay gece oluyor :) gibi gibi nereden bilelim bir sabah bizim köylerin toplanmayacağını dediler ve klandan ayrıldılar arkadaşlarımın yaptığı hareketi saygı ile karşılıyorum wp de Abdinin dirilişe çökelim dedikten sonra hiç bir hareket yapmaması ve ardından sizin yaptığınız hareketten hiç ama hiç bir farkı yok yalnızca operasyona siz çıkarken yapılmadı bu hareket

Ayrıca koyun diye hitap etmezsen sevinirim

O zaman daha ilk başta sancağa geçseydiniz neden dirilişe geçip sancak savaş ilan edip operasyon yaptığı gün sancağa geçtiniz ? Burada art niyet bariz, All eyes on me nickli kişi “ oyuna çok para verdim o yüzden sancağa geçiyorum “ demesi zaten olayın özeti, o kadar para boşa gitti ama yazık.

DeletedUser33344

Ziyaretçi
O zaman daha ilk başta sancağa geçseydiniz neden dirilişe geçip sancak savaş ilan edip operasyon yaptığı gün sancağa geçtiniz ? Burada art niyet bariz, All eyes on me nickli kişi “ oyuna çok para verdim o yüzden sancağa geçiyorum “ demesi zaten olayın özeti, o kadar para boşa gitti ama yazık.

Neden Abdi dirilişe çökelim dediğin sabahı siz çökme diniz ?
Erdinç çok para verdiği için geçti
Ayberk yine aynı hareketi yaparsınız diye
Ömer ahmet hakkı vs arkadaşları alınmadığı için geçti
Ben hesap sildim
Tekrar sorayım

Neden Abdi dirilişe çökelim dediğin sabahı siz çökme diniz ?