SANCAK vs DİRİLİŞ

• Konuyu başlatan DeletedUser70175
  • Başlangıç tarihi

TinkleBell

Yasaklı
Yok hocam benim alarm klanına bir şey dediğim yok bashere sövmüşler yukarıda kurucuları yazmıştı böyle birşeyi kesinlikle savunmadığımı yazdım, sonuçta bu bir savaş illa sürtüşmeler olacak ama hakaretsiz küfürsüz olmalı kesinlikle.

DeletedUser58903

Ziyaretçi
seviyeli ama kısa bir savaş oldu :D yapacagınız işin :F:F:FF

herkesın emegıne saglık :)

DeletedUser62750

Ziyaretçi
Tebrikler çok iyi oynadınız kim kazandıysa artık.

SIFIR TOLERANS

Mızrakçı
Sancaktaki arkadaş istatistik vermiş lakin yanlış istatistiktir.

Bunu şöyle açıklayayım Sancak Klanının yapmış olduğu sabah girişli opta 15 civarında köy kaybettik bunun 13-14 tanesinş geri aldık yani yaptıkları optaki başarıları %5 civarı daha sonra op bittikten sonra bize katılan basler ekibinin oyuncuları tarafından ihanete uğrayıp bazı boş köyleri 1 saat mesafeden misleyip köy aldı fark bundur. Sancak klanı her zöaanki gibi başarısızlığını örtmek amacıyla diploması oyunları oynamakta kendi klanına küfreden adamları sırf menfahat için klanına aldı sorun değildir.

Bilinmesi için yazdım yoksa aradaki fark 1 yada iki idi şürfen açılama yaparken bunuda yazınız iyi oyunlar.

Allah allah öyle mi olmuş ? ;)

SIFIR TOLERANS

Mızrakçı
Şimdi sen bna omurgasız demişsin de basher ekibini toplucakken abi para yatırdım oyuna allah aşkına klna alın silinmek istemiyorum siz almazsanız sancak bizi vurup alacak .... gibi cümleler kurup kuyruk kıstırdığın günleri ne kadar çabuk unuttun ?

He diyelim ki biz savaşı kaybettik diyelim ki shelby savaşı kaybetti diyelim ki koca sağ tarafı komple sancak kapattı be beyninden şüpe duyduğum sancak seni klanında oynatırmı ? Dirilişi savaş ortası satan adamlar dünya finali sırasında ne yapar deyip hiçmi düşünmücek ki oraya bile kalacağını zamnetmiyorum bugün çatısının arkasına sığındığınz sancak teker teker topluck bu kadarını bile göremiyorsan sen git daha sokakta taso oyna.

sokakta taso oynamayı size layık görüyorum artık. Ee 4 Milyon Diriliş kesip elinizden 16 köy aldığıma göre kuyruk acınız daha da büyükmüş meğer. Basher ekibine gelecek olursak elbet sizinle savaşacaktık!
Ben yola birlikte çıktığım kimseyi satmadım. Size geçtiğim vakit ben ve aranızda bulunduğum Basher ekibine içeriye 20şer bin savunma yığarken bize başınızın çaresine bakın muamelesi yapıldı. Kusura bakmayın ama sizin elinize koz olarak verecek ekibim yok benim. Bu klan SANCAK EKİBİ nin başarısıdır.
Yenilen rakiplere bakacak olursan eğer kimsin bilmem ama 50 taneniz maalesef 1 köyümü indiremedi. Zayıfsınız mağlup olmaya mahkumsunuz

DeletedUser33344

Ziyaretçi
Yukarıya bak önce savaşacaktık diyor sonra para bastım o yüzden geçtim diyor bir şey yazardım da neyse :D Bu basherin artıkları hariç SANCAK klanını gönülden tebrik ederim :)

Söz sana gelin birlikte pre kullanılmayan bir worde girelim yada pre kullanımı açık olsun ama kullanmadan oynayalım artık diye hitap ettiklerin ile gel bir oyna ne kadar oyuncusun

SIFIR TOLERANS

Mızrakçı
Söz sana gelin birlikte pre kullanılmayan bir worde girelim yada pre kullanımı açık olsun ama kullanmadan oynayalım artık diye hitap ettiklerin ile gel bir oyna ne kadar oyuncusun

Abi buna hangisi cesaret edebilir ki ? Gördüğümüz gibi kesimler ve başarılar ap açık ortada.