SANCAK vs DİRİLİŞ

• Konuyu başlatan DeletedUser70175
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser70175

Ziyaretçi
Savaş yalnız sınırlarda olmaz .Savaş bir klanın topyekün ateşe girmesidir.Eğer bu bütünlük sağlanmamışsa zafer tesadüfi, yenilgi kaderdir.

Saygı ve dostluk çerçevesi içinde bir savaş olmasını diliyoruz.
Başarılar.

(Şimdilik Sancak vs Diriliş olarak açtık fakat dün gece kurulan shelbysav klanına diriliş oyuncularının alınıp desteklenmeye başlamasından sonra aslında sadece Diriliş klanıyla değil aynı zamanda Shelby ile de savaştığımızın farkındayız.)

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi
Peki ya yiğit klanından hiç destek alındı mı?

Köylerimden herhangi birinde shelby ya da başka bir klandan destek yok sadece merakımdan soruyorum.

DeletedUser68968

Ziyaretçi
Her 2 tarafada başarılar kötü olan kazansın

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Diriliş - Sancak savaşır, Shelby tek atar Kazanır :)

DeletedUser45953

Ziyaretçi
bu savaş acıyorsanız iki tarafta acık yazsın ..
wom-yigit-sancak vs shelby -diriliş olarak savaştıgınız cümle alem biliyor ama başlıkları açan kişiler bilmiyor cok tuhaf..

DeletedUser70175

Ziyaretçi

Köylerimden herhangi birinde shelby ya da başka bir klandan destek yok sadece merakımdan soruyorum.

Yiğit klanından henüz destek alınmadı.

bu savaş acıyorsanız iki tarafta acık yazsın ..
wom-yigit-sancak vs shelby -diriliş olarak savaştıgınız cümle alem biliyor ama başlıkları açan kişiler bilmiyor cok tuhaf..

Patates tarlası,family klanlarından alınan destekler de var. Shelby,patatesler,family vs SANCAK diyebiliriz. Onun haricinde Wom ve Yiğit henüz bu savaşa dahil değiller. Onlar dahil olduğunda da Shelby,patatesler,family vs SANCAK,WOM,YİĞİT yaparız başlığı olur biter :)
Bu arada sen çoğu şeyi bilmiyorsun arkadaşım. Burda lüzumsuzca başlığı açan kişi vs. diye sallamana gerek yok. Durum bu.

DeletedUser45953

Ziyaretçi

Patates tarlası,family klanlarından alınan destekler de var. Shelby,patatesler,family vs SANCAK diyebiliriz. Onun haricinde Wom ve Yiğit henüz bu savaşa dahil değiller. Onlar dahil olduğunda da Shelby,patatesler,family vs SANCAK,WOM,YİĞİT yaparız başlığı olur biter :)
Bu arada sen çoğu şeyi bilmiyorsun arkadaşım. Burda lüzumsuzca başlığı açan kişi vs. diye sallamana gerek yok. Durum bu.
hic bir şey bilmiyorsun davut snow ..

DeletedUser64665

Ziyaretçi

Hacı biz arada altın basmak için altın klani da kuruyoruz karşı tarafa onu da ekle Bi zahmet

Freaky

Casus

Hep merakından soruyorsun Shelby'e vurmaya gelen Diriliş ve Sory ekibiydiniz dimi siz merakımdan soruyorum.

DeletedUser68444

Ziyaretçi
Her iki klana başarılar haritada geniş bir sınırları var kimin çevresi diplomasisi iyiyse müt klandan destek alarak oynamakta oyunun kuralına uyuyor

Sancak tarafından bu gün sabah girişli operasyonumuzun al-ver işleri sonlandı. Kendi tarafımızdan güzel kesimler yaptığımızı düşünüyorum. İstatistik sadece ilk operasyonun sonucudur. Raporlar çok fazla paylaşamam o yüzden fakat Diriliş durumun farkındadır zaten. İki tarafın da eline sağlık. Rica etsem diriliş5 klanını da savaşa ekleyebilirseniz onların da istatistiklerini takip edebiliriz. Aynı zamanda maalesef destek, ara vs. için shelby klanında bulunan oyuncular vardı.Bir daha ki istatistiğe sizin de dahil olmanızı isteriz. İyi oyunlar.

Eklentiler

• istatistik.jpg
    istatistik.jpg
    18,6 KB · Görüntüleme: 124

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
Sancak tarafından bu gün sabah girişli operasyonumuzun al-ver işleri sonlandı. Kendi tarafımızdan güzel kesimler yaptığımızı düşünüyorum. İstatistik sadece ilk operasyonun sonucudur. Raporlar çok fazla paylaşamam o yüzden fakat Diriliş durumun farkındadır zaten. İki tarafın da eline sağlık. Rica etsem diriliş5 klanını da savaşa ekleyebilirseniz onların da istatistiklerini takip edebiliriz. Aynı zamanda maalesef destek, ara vs. için shelby klanında bulunan oyuncular vardı.Bir daha ki istatistiğe sizin de dahil olmanızı isteriz. İyi oyunlar.

İkinci dalga ne zaman :)

Fark 50 olur i zaman :)

Deleted User - 5509885

Ziyaretçi
Hep merakından soruyorsun Shelby'e vurmaya gelen Diriliş ve Sory ekibiydiniz dimi siz merakımdan soruyorum.

Biz sorry ekibi olarak shelby'e vurmaya gelen ekiptik ve aynı amaçlar taşıdığı için dirilişe geçtik. Kıtada olan diplomasi hamleleri ve savaşlar böyle bir savaşa imkan vermedi, hala veremiyor. Haritayı okuyan birisi bunu rahatlıkla görebilir.
Diriliş açısından bakarsan, kendi içinde müttefik olan klanlar dirilişe bir gece ansızın op çıkartıp köyleri toplayacağı için eşkiya savaşını başlattı ve başka bir yöne dönemedi, savaştan savaşa bu şekilde girilmiş oldu. Sorry ekibi neden uydu dersen de diriliş harici hiçbir ekip shelbyden dolayı bizi istemedi, aramız kötü olur dendi.
Sonrasında eşkiya oyuncuları sancağa geçti, sonra maske içinde aynısı oldu ve sancak savaşı başlattı. Bizim yine bir boşluğumuz olmadı, günün birinde eğer harita rahatlar ve shelby ile baş başa kalırsak bu savaşı verebileceğiz.
Şu aşamada shelbye vurabilmemizin tek yolu bizim ekip olarak dirilişten ayrılmamız olacak ama buna da imkan verecek bir harita sancaktan dolayı yine yok.

Günün birinde eğer sancak savaşı biterse sözümüzün arkasında durduğumuzu görürsün umarım. (sorry ekibi olarak konuşuyorum.)

DeletedUser70102

Ziyaretçi
Sancaktaki arkadaş istatistik vermiş lakin yanlış istatistiktir.

Bunu şöyle açıklayayım Sancak Klanının yapmış olduğu sabah girişli opta 15 civarında köy kaybettik bunun 13-14 tanesinş geri aldık yani yaptıkları optaki başarıları %5 civarı daha sonra op bittikten sonra bize katılan basler ekibinin oyuncuları tarafından ihanete uğrayıp bazı boş köyleri 1 saat mesafeden misleyip köy aldı fark bundur. Sancak klanı her zöaanki gibi başarısızlığını örtmek amacıyla diploması oyunları oynamakta kendi klanına küfreden adamları sırf menfahat için klanına aldı sorun değildir.

Bilinmesi için yazdım yoksa aradaki fark 1 yada iki idi şürfen açılama yaparken bunuda yazınız iyi oyunlar.

Freaky

Casus
Sancaktaki arkadaş istatistik vermiş lakin yanlış istatistiktir.

Bunu şöyle açıklayayım Sancak Klanının yapmış olduğu sabah girişli opta 15 civarında köy kaybettik bunun 13-14 tanesinş geri aldık yani yaptıkları optaki başarıları %5 civarı daha sonra op bittikten sonra bize katılan basler ekibinin oyuncuları tarafından ihanete uğrayıp bazı boş köyleri 1 saat mesafeden misleyip köy aldı fark bundur. Sancak klanı her zöaanki gibi başarısızlığını örtmek amacıyla diploması oyunları oynamakta kendi klanına küfreden adamları sırf menfahat için klanına aldı sorun değildir.

Bilinmesi için yazdım yoksa aradaki fark 1 yada iki idi şürfen açılama yaparken bunuda yazınız iyi oyunlar.

Siz mi hainlikle suçluyorsunuz hepsini bekleyin daha neler göreceksiniz.
Yaptıkları yanına kalıcak zannedenler teker teker silinicek. BASHER ekibi omurgasız değiller sizin gibi yaptıklarınızı unutmaık. Haydi Shelby kucağına sav isteyin :)

Freaky

Casus
Biz sorry ekibi olarak shelby'e vurmaya gelen ekiptik ve aynı amaçlar taşıdığı için dirilişe geçtik. Kıtada olan diplomasi hamleleri ve savaşlar böyle bir savaşa imkan vermedi, hala veremiyor. Haritayı okuyan birisi bunu rahatlıkla görebilir.
Diriliş açısından bakarsan, kendi içinde müttefik olan klanlar dirilişe bir gece ansızın op çıkartıp köyleri toplayacağı için eşkiya savaşını başlattı ve başka bir yöne dönemedi, savaştan savaşa bu şekilde girilmiş oldu. Sorry ekibi neden uydu dersen de diriliş harici hiçbir ekip shelbyden dolayı bizi istemedi, aramız kötü olur dendi.
Sonrasında eşkiya oyuncuları sancağa geçti, sonra maske içinde aynısı oldu ve sancak savaşı başlattı. Bizim yine bir boşluğumuz olmadı, günün birinde eğer harita rahatlar ve shelby ile baş başa kalırsak bu savaşı verebileceğiz.
Şu aşamada shelbye vurabilmemizin tek yolu bizim ekip olarak dirilişten ayrılmamız olacak ama buna da imkan verecek bir harita sancaktan dolayı yine yok.

Günün birinde eğer sancak savaşı biterse sözümüzün arkasında durduğumuzu görürsün umarım. (sorry ekibi olarak konuşuyorum.)

Ben dünyaya ekibimle geldiysem misyonum belliyse tamamlarim, gerekirse silerim.
Senin Shelby ile sorunun var buraya vurmaya gelip sonra bașka çatı altında diplomasi zorunluluğu demen bana saçma geliyor,karıșmak bana düșmez dilediğiniz gibi devam :)

DeletedUser70102

Ziyaretçi
Şimdi sen bna omurgasız demişsin de basher ekibini toplucakken abi para yatırdım oyuna allah aşkına klna alın silinmek istemiyorum siz almazsanız sancak bizi vurup alacak .... gibi cümleler kurup kuyruk kıstırdığın günleri ne kadar çabuk unuttun ?

He diyelim ki biz savaşı kaybettik diyelim ki shelby savaşı kaybetti diyelim ki koca sağ tarafı komple sancak kapattı be beyninden şüpe duyduğum sancak seni klanında oynatırmı ? Dirilişi savaş ortası satan adamlar dünya finali sırasında ne yapar deyip hiçmi düşünmücek ki oraya bile kalacağını zamnetmiyorum bugün çatısının arkasına sığındığınz sancak teker teker topluck bu kadarını bile göremiyorsan sen git daha sokakta taso oyna.