SANCAK vs DİRİLİŞ

• Konuyu başlatan DeletedUser70175
  • Başlangıç tarihi

TinkleBell

Yasaklı
Neden Abdi dirilişe çökelim dediğin sabahı siz çökme diniz ?
Erdinç çok para verdiği için geçti
Ayberk yine aynı hareketi yaparsınız diye
Ömer ahmet hakkı vs arkadaşları alınmadığı için geçti
Ben hesap sildim
Tekrar sorayım

Neden Abdi dirilişe çökelim dediğin sabahı siz çökme diniz ?

bu sorunun cevabı açık ve net onlar bir plan yapıyordu bizde plan yaptık.

**JiLeT**

Mızrakçı
Zillet ittifaki birbirini yedi resmen :D
Hepsi birbirini arkadan vurdu, sancak az vurmasin bu kalanlarda girer birbirine..(ilk kisim goygoy)

DeletedUser33344

Ziyaretçi

Bak anlamadın beni soruyorsun ya neden sancağın op yapacağı zaman çıktılar neden başta bu çıkma fikri oluştuğunda çıkmadılar

Bende diyorum ki madem öyle siz neden Abdi bunu wp de ilk yazdığında değilde 1 hafta sonra ordular ve misler sancak klana giderken yaptınız ?

DeletedUser33344

Ziyaretçi

Kaldı ki arayarak, oyundan ve Wpden bu kadar basit bir hareket için ınsanların aile fertlerine küfür etmek hiç ama hiç doğru bir şey değil kaldı ki yaptiginiz bu hareketin hic bir dogrulugu savunulacak tarafı da yok

Geçin yani bu işleri ayıp ayıp oyun için gerek yok

TinkleBell

Yasaklı
Kaldı ki arayarak, oyundan ve Wpden bu kadar basit bir hareket için ınsanların aile fertlerine küfür etmek hiç ama hiç doğru bir şey değil kaldı ki yaptiginiz bu hareketin hic bir dogrulugu savunulacak tarafı da yok

Geçin yani bu işleri ayıp ayıp oyun için gerek yok

Ben öyle bir şey yapmadım yapan arkadaşlar varsa bunu savunmuyorum kesinlikle yani kesinlikle bunu savunmuyorum.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Şu Eşkiya ekibine "koyun" tanımlaması yapan arkadaş bana bi ulaşsın. Bizlere "koyun" derken,hayvan sıfatında mı
Boşkoloronon şoyoylo gordogo gorolmoz diyen müsvedde başkalarının şeyiyle seviniyor trajikomik... Sancagı ipten almamızın en buyuk sebebi sensin arkanda duran okadar koyununda emegini sen mahfettin, senin ucuz fikirlerin . Ucuza satmak zorunda kaldın kendını kusura bakma değerini düşürdük biraz yoksa alıcı bulamazdık. Bu kıtayı kımın kapattıgının bir önemi yok önemli olan senin gibi çar çakalın kapatamaması. Burada kendini avutabilirsin :)

Bizlere "koyun" derken,hayvan sıfatında mı tanımlama yaptın yoksa argo anlamda bir ricada mı bulundun ?

eTnaa

Acemi
Sorgusuz sualsiz takip eden bir topluluk anlamında ;) yaptıgı hatalar hepınızı etkiledi. Sırtımızdan vurdunuz diye şurda veryansın edip duruyorsunuz :) bende diyorumki dost adı altında bizi haritada sıkıştırıp kullanmaya calışan yöneticinizi sorgulayın az.

DeletedUser62750

Ziyaretçi
Ahahah :) sadece gülerek izliyorum. Tam gününe yetiştim desene...

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
Sorgusuz sualsiz takip eden bir topluluk anlamında ;) yaptıgı hatalar hepınızı etkiledi. Sırtımızdan vurdunuz diye şurda veryansın edip duruyorsunuz :) bende diyorumki dost adı altında bizi haritada sıkıştırıp kullanmaya calışan yöneticinizi sorgulayın az.
Kardeş sorgu yapmıyoruz geçti gitti artık Abdi’nin canı sağolsun :)