Sado VS Dragon

baco

Çaylak
Siz biraz gerginsiniz sanırım. Silinir yazarken yıldız kullanıp bel altı kötü kelime şakalarıyla vebal ödemekten bahsediyorsunuz. Yakışmadı.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

RahaT Durmaz

Yasaklı
Oynayanlara saygım sonsuz da sen gibi farmville yapanlara saygı göstericeğimi düşünüyorsun sanırım

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

baco

Çaylak
Saygı duymak ile küfür etmek nasıl bir alakadır. Saygı duymak zorunda değilsiniz ama küfür edemezsiniz. Bence sakinleşip foruma öyle gelin. Bu çok yanlış medeni bir şekilde küfürünüzden dolayı özürde dileyebilirsiniz. Bu sizi küçük düşürmez hiç olmazsa hatasını kabul edebilen mantıklı bir insan yapar. Ayıbı siz oyun mu oynuyorsunuzda size saygı duyayım diyerek örtmeyin. Bundan birkaç mesaj önce farklı bir sado yetkilisi sınırdaki dostlarımızın seviyeli mesajlarından dolayo teşekkür etmişti. Ama sado yönetimi bize küfür ediyor. Garip. Yakışmadı.

Poyrazz27

Yasaklı
Oynayanlara saygım sonsuz da sen gibi farmville yapanlara saygı göstericeğimi düşünüyorsun sanırım

FarmVille mi :)))) Ya bi git ya .Allahdan istatistik diye birşey var.

Diğer konu Klan diplomatı olarak dede klanindan çıkmıyorsun ki.Madem o kadar korkuyorsun gidin onlara sığının.Dua et te ben sınırda değilim.

Eklentiler

• Screenshot_2021-08-15-22-00-37-974_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-08-15-22-00-37-974_com.android.chrome.jpg
    627,3 KB · Görüntüleme: 37

baco

Çaylak
FarmVille mi :)))) Ya bi git ya .Allahdan istatistik diye birşey var.

Diğer konu Klan diplomatı olarak dede klanindan çıkmıyorsun ki.Madem o kadar korkuyorsun gidin onlara sığının.Dua et te ben sınırda değilim.
Bu arkadaş işin rapor gösterme boyutunda.istatistik ortada konuşmaya gerek yok. Bırakın yapsın şovunu. Ayıbını raporla örteceğini düşünüyor. Umarım ayıbını görüpte kusura bakmayın yazabilecek bir sado yetkilisi çıkar.

FATAL*DEWLET

Acemi
Mükemmel bi tespit. Bende şok geçiriyorum şuan. İddalı bir profil yazısı. Umarım bir sonraki misi yine barbara gitmez. Bu işin takipçisi olacağım. 4. Köyü aldığında tekrardan bilgilendirir misiniz ? Zaten azerbaycanlılar beni hep şok eder. Fok balığına su iti denildiğini biliyor muydunuz ?

İnsanların anadili hakkında daha dikkatli konuşalım onlar bizim kardeşimiz bizim dilimizde olan kelimelerde farklı dillerde anlamsız misal hindi:Turkey demek

baco

Çaylak
İnsanların anadili hakkında daha dikkatli konuşalım onlar bizim kardeşimiz bizim dilimizde olan kelimelerde farklı dillerde anlamsız misal hindi:Turkey demek
Şaşırdığım bir şeyi söyledim dalga geçmedim. Örneğinizde garip Biz hindiyi hindistandan gördüğümüz için hindi diyoruz avrupada türklerden gördüğü için turkey diyorlar gibi bişeydi. Yalnız burada gördüğünüz tek problem bu mu ? Fok balığı su iti söylemim kötü ben daha dikkatli konuşmalıyım öyle mi ? Başka dikkatli konuşması gereken yok sanırım :) hintli kimse yok mu buna alınırlarsa onlar içinde özür felan dileyeyim :)

Arelll

Yasaklı
Arkadaslar bizim ata sporumuz güreşte saglam bi söz vardir. Uste ciktim diye sevinme altta kaldim diye üzülme. Biz ne istatistikler gördük. Sonu baska oldu tabi.bu bir mucadele tipki gures gibi. cok bu konuda konusmak istemem aslinda hep mucadelenin hakkini vereni tebrik etmek isterim AMA bu istatistik sizi yaniltmasin. Siz de yansimayan varsa bu tarafta da yansimayan var. Ve bize sonradan dahil olan arkadaslarin cabuk havlu atip koyleri hizli kaybetmesinden kaynakli bir istatistik oldu. Bizim ana isleket daha oyuna baslamadi bile. O yuzden sizin yerinizde olsam sonradan sizi zora sokacak keskin yorumlardan kacinirim. Cunku sonra ruzgar ters esince ortadan kaybolmak zorunda kalio insan.

Saygilar hürmetler...

Furkii3535

Çaylak
kesim delisi olarak pre basmadan acemi olan bana bu kadar kesim yaptırdıkları için aslında dragon klanın teşekkür etmem lazım sanırım. :D

Maxijax

Çaylak
27768 adlı eklentiyi görüntüle

Dr*gon klanlarını sıralama da göremiyorum :(

Arkadaslar bizim ata sporumuz güreşte saglam bi söz vardir. Uste ciktim diye sevinme altta kaldim diye üzülme. Biz ne istatistikler gördük. Sonu baska oldu tabi.bu bir mucadele tipki gures gibi. cok bu konuda konusmak istemem aslinda hep mucadelenin hakkini vereni tebrik etmek isterim AMA bu istatistik sizi yaniltmasin. Siz de yansimayan varsa bu tarafta da yansimayan var. Ve bize sonradan dahil olan arkadaslarin cabuk havlu atip koyleri hizli kaybetmesinden kaynakli bir istatistik oldu. Bizim ana isleket daha oyuna baslamadi bile. O yuzden sizin yerinizde olsam sonradan sizi zora sokacak keskin yorumlardan kacinirim. Cunku sonra ruzgar ters esince ortadan kaybolmak zorunda kalio insan.

Saygilar hürmetler...
cevabı sadonun abisi vermiş bize laf düşmüyor :)