ReNK

DeletedUser

Ziyaretçi

Yağlamalık bi durum olduğunu , herhangi bir çıkar gözetilemeyeceğinden ötürü sanmıyorum.
Oyun içinde , oyunla alakasız hakaretler bile edilebildiği gibi, stratejilerde fırıldak gibi değişebilir,buna bağlı olarak ifadeler farklılaşabilir.
Hakkımda kötü düşünen birinin, iyimserleşmesi problem değildir. Hatta hedefler değişirse ve iyiniyet buna bağlı ise tavrıda tekrar olumsuzlaştırırsa buda prblem değildir. Bir tık'la yaşamdan çıkabilicek bi alan burası..

Eski düşmana , dosthane yaklaşılması sana ters düşmüş fakat farkettn mi bilmem ; orta yerde sizin birbirinizi yermeniz asıl garip olandır. .

Sen Neden üstüne aLiniosunki Perna .

O Benim SerhatLa aramdaki Muhabbet Belki Biz öyLe anLaşiyoruz ;)

Birde Serhat'a Sor BakaLimm...

Herkes deRdine Baksin Size laF Söylüyen yOkkk..;)

Ki Bende Dosthane'den FarkLi Bişey söyLediqimi Sanmiyorum .. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yIkama yaqLama SerhatÇimmm Din kaRdeşiyizz ... :):cool:

Renk Herdaim Düşmanimizdi Bizim worLd7'de ;)

$imdi Yakin Dostlarimiz , $imdi İçin Ayni Şeyleri Söylüo oLabilirsin Ama Öncedendemi Ayni Şeyleri Söylüyordun .. :rolleyes:

1. cümleni hiç tasvip etmiyorum...

evet önceden de RENK,RENK2 klanları bizim dost klanlarımızdı,ve bu 2 klanda immortal3428 oldukçada böyle olucak...ayrıca gücüne güvenip satış koyan dost klan yerine,sözünün eri dost klan her zaman tercihimiz oldu...GENCFB de oyunun son aşamasına kadar müttefik klanlarımızdandı her ne kadar başında olmasada...w7 deki defterlere açıcaksak bende hesap çok tek tek burdan anlatayım :) kimse masum degil usta bunu unutma...

DeletedUser

Ziyaretçi

Yağlamalık bi durum olduğunu , herhangi bir çıkar gözetilemeyeceğinden ötürü sanmıyorum.
Oyun içinde , oyunla alakasız hakaretler bile edilebildiği gibi, stratejilerde fırıldak gibi değişebilir,buna bağlı olarak ifadeler farklılaşabilir.
Hakkımda kötü düşünen birinin, iyimserleşmesi problem değildir. Hatta hedefler değişirse ve iyiniyet buna bağlı ise tavrıda tekrar olumsuzlaştırırsa buda prblem değildir. Bir tık'la yaşamdan çıkabilicek bi alan burası..

Eski düşmana , dosthane yaklaşılması sana ters düşmüş fakat farkettn mi bilmem ; orta yerde sizin birbirinizi yermeniz asıl garip olandır. .

wilcandy abla ben seni klan savaşları forumundan tanıyorum,ve w7 GENCFB klanından biliyorum seninle 2 li diyalogumuz hiç olmadı,w7 dede ben +/+ sen -/- tarafındaydın şuanki w7 dede yakınlıgımız söz konusu degil, ki ben senin üzerinden prim yapmaya çalışayım...gördüklerimi düşündüklerimi söylemek suç teşkil ediyor bu forumda pardon yıkama yaglama oluyor...herneyse benim böyle yaklaşımım olan bir kişide böyle düşünüyorsa zaten yazmam...ama wilcandy ablanın böyle düşüncegine ihtimal bile vermiyorum...

DeletedUser

Ziyaretçi
perna son cümleyi iyii yazmışsın (....... yazamıcam ilk günden bann yemeyelim) :))) umarım anlayan birileri vardır yazdığını perna

Annlayanı annnlamayanı bilmem de , işine gelmeyen warmışşş canum.
Bir arkadaş sağolsun bana iltifatta bulunuyor, onun bir arkadaşıda : şimdi böyle konuşuyon önceden aksini söliodun diyo , vede snra knunun benimle alakası olmadığını söleip beni budala knumuna düşüreceini sanıor.
Nys biz oyuna bakalım. Bitmez milletn ne kıvraklığı ne oynaklığı :)

DeletedUser

Ziyaretçi

Annlayanı annnlamayanı bilmem de , işine gelmeyen warmışşş canum.
Bir arkadaş sağolsun bana iltifatta bulunuyor, onun bir arkadaşıda : şimdi böyle konuşuyon önceden aksini söliodun diyo , vede snra knunun benimle alakası olmadığını söleip beni budala knumuna düşüreceini sanıor.
Nys biz oyuna bakalım. Bitmez milletn ne kıvraklığı ne oynaklığı :)

Nedir Bu Çabaniz anLamadim :confused:

ßen Size LaF söyLemedimki , Sadece Serhat'a Bir Soru Bahabında Bişeyler Sordumm ..:eek:

Hemen Savunmaya qeÇiorsunuz , arTik Dostumuza Soru SormaKtami yaSakk ..:mad:

ayRica Orda aLinti yapTim Senin İsmini Söylemedim , ve Öncedendemi Ayni Şeyleri Söylüyordun Diye Bişey Yönelttim Serhat'â .

Sizler Direk Sawunmaya qeÇiyorsunuz , Önce Sözü İyice Okuyun Ondan Sonra Serhatin verEceqi Cewabi Okuyun Ondan Sonra Bana laF aTiniz ,.. ;)

Tkrar söyLüorum Sizinle aLakaLi Bişey yKkk !! Bu kAdar Her Sözü üStünüze aLinmainnn !!

DeletedUser

Ziyaretçi
1. cümleni hiç tasvip etmiyorum...

evet önceden de RENK,RENK2 klanları bizim dost klanlarımızdı,ve bu 2 klanda immortal3428 oldukçada böyle olucak...ayrıca gücüne güvenip satış koyan dost klan yerine,sözünün eri dost klan her zaman tercihimiz oldu...GENCFB de oyunun son aşamasına kadar müttefik klanlarımızdandı her ne kadar başında olmasada...w7 deki defterlere açıcaksak bende hesap çok tek tek burdan anlatayım :) kimse masum degil usta bunu unutma...

Kimseye Masumm demiyoRumm seRhat'çimm ..

Ama Bir kLandada Dur Be kardeşim aRtikk , Seni Baglasak Durmuyorsun , Eski w7'dede Bir Düşman Bir Dost oLuordun , arTik Suyun Durulma waKtii qeLmedimii :)

ßak Sonra Herkes üstüne aLinior SenLe oLan Muhabbeti Ayrica Msn'e qeL Orda yapaLim Muhabbetii Burda MiknaTis Cokk .. :)

DeletedUser

Ziyaretçi

Kimseye Masumm demiyoRumm seRhat'çimm ..

Ama Bir kLandada Dur Be kardeşim aRtikk , Seni Baglasak Durmuyorsun , Eski w7'dede Bir Düşman Bir Dost oLuordun , arTik Suyun Durulma waKtii qeLmedimii :)

ßak Sonra Herkes üstüne aLinior SenLe oLan Muhabbeti Ayrica Msn'e qeL Orda yapaLim Muhabbetii Burda MiknaTis Cokk .. :)

usta klan savaşları w7 de ziyaretler hariç hep kendi klanım daha dogrusu oyuna başladıktan sonra girdigim ilk klandaydım...V@T@N da...ama ara ara kopmalar oldu dogru...WORLD7 ile de bir ara düşman olmuştuk ama sonra öyle bişi kalmadı biliyorum hehe hatta bi ara baya bi düşman vardı :D ama oyunun son 4 ayına bakarsak bir tek MANTIK klanıyla düşmandık...oda yaptıgımız op neticesinde oldu. :)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
By Sinser immortala o kadar güvenme w5de bizi bırakıp düşman klana geçti 3 günde pek bişi kalmadı 200k küsur hesaptan şimdi kalan 2-3 köyde farmville oynuyormuş casuslar öyle diyor:D Biz güvendik sen etme:D

DeletedUser

Ziyaretçi
By Sinser immortala o kadar güvenme w5de bizi bırakıp düşman klana geçti 3 günde pek bişi kalmadı 200k küsur hesaptan şimdi kalan 2-3 köyde farmville oynuyormuş casuslar öyle diyor:D Biz güvendik sen etme

4 yıldır tanıdıgım adama mı güvenmeyim :) ilk girdigim klanın başkanına pardon ama sizin tanıdıgınız gördügünüz immortal3428 ile w7 deki immortal3428 arasında daglar kadar fark var...w7 de KPSS gibi derdi yoktu...burda var...oyun 1. si klanın bile savunma-saldırısına ve kişiligini tebrik ettigi adama ben güvenmeyim öylemi :D

battal sen onu klandaşına söyle klandan çıkıp düşman klana geçmeyi vatanı mesele olarak gören kardeşinize :)

DeletedUser4890

Ziyaretçi
4 yıldır tanıdıgım adama mı güvenmeyim :) ilk girdigim klanın başkanına pardon ama sizin tanıdıgınız gördügünüz immortal3428 ile w7 deki immortal3428 arasında daglar kadar fark var...w7 de KPSS gibi derdi yoktu...burda var...oyun 1. si klanın bile savunma-saldırısına ve kişiligini tebrik ettigi adama ben güvenmeyim öylemi :D

battal sen onu klandaşına söyle klandan çıkıp düşman klana geçmeyi vatanı mesele olarak gören kardeşinize :)

Sazan 1

o mesajları forumda yayınlasak oyle bi bozulursunuzki gerisini malum

ondan bundan duyup bilgi edindin şeylerle ilgili yorum yapma gel bana özelden msjları iletiyim sana ozaman anla abilerinin ne kadar kaliteli olduklarını ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
gerçek sazan kim malum...

sana dedigimi nerden çıkardın ad vermedim ki bu 1
2. si merak etme senle konuşan kişilerden biriydim...
3. sü msjlaşmaların hepsi bende var...
4. sü bu akılla devam etmemeni öneririm...

sahsen tanımayıpta,saygı duydugum oyunculardandın sırf o msjlaşmaya kadar ne alakası var klan savaşlarında oynamadın mı sen kaç klan düşmandı,hepsi burda aynı klanda...ee onlarda birligini mi sattılar vatana ihanette ederler öyleyse...bu saplantıdan kurtul.

DeletedUser4890

Ziyaretçi
neyse foruma saygımdan susuyorum, w7 de başarılar dilerim umarım w5 gibi olmaz. ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
amanın melih'te burdaymış.. yine mi renklendin melih? :))
bize de bekleriz.. :rolleyes:

hayırlı olsun yeni renk klanı..

umarım eskisi gibi renkli ve eğlenceli bir ekip olur ve eski hataları yinelemezsiniz. ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
amanın melih'te burdaymış.. yine mi renklendin melih? :))
bize de bekleriz.. :rolleyes:

hayırlı olsun yeni renk klanı..

umarım eskisi gibi renkli ve eğlenceli bir ekip olur ve eski hataları yinelemezsiniz. ;)

hep eski hatalar deniyor,shukela bana oyundan yana burdan ister özel msjla ister bu konuya cevapla o hataları söyler misin benim bilmedigim ne hatası var RENK klanının ?

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Onları da 1 ay sonra yazarım da W5de onları düşman klana geçiren olaya kadar ki gelişimlerini anlatırdım sen bilirsin