ReNK

DeletedUser

Ziyaretçi
TAKIL BİZE HAYATIN RENKLENSİN.
FAZLA KAPTIRMA GÖK KUŞAĞINA DÖNERSİN.

***KURUCULAR***
SADIKEGILMEZ
efeeee
thierry

***HER TÜRLÜ SORUN İÇİN***
immortal3428
Türk.Töresi

Diplomasi
Türk.Töresi

GEÇMİŞİN BÜYÜK EFSANESİ RENK KLANI YILLAR SONRA DESTAN YAZMAK İÇİN TEKRAR W7 DE KARŞINIZDA...

DeletedUser17433

Ziyaretçi
başarılar umarım eski w7 deki gibi olaylar yaşamazsınız :)

DeletedUser4890

Ziyaretçi
W5 Te pek basarılı göremedim sizi ama umarım w7 de olur :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok be mustafa immortal iyi mis kesiyodu hakkını yeme şimdi :):)
Başarılar..

DeletedUser

Ziyaretçi

Geçmişteki ispatlar kimilerine az gelmiş herhalde.. .

Bundan böyle iddialı olunsada olunmasada bilmemkaç senelik klan hayatımdaki en eğlenceli gruptunuz .

Başarılar dostlarım. . .

DeletedUser

Ziyaretçi
klan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. geçmişte olanlar denildiği gibi geçmişte kaldı zaman herşeyi daha açık ve net gösterecektir...

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
immortal inşallah bu dünyada klanına sadık kalır, düşman klana geçmezsin

DeletedUser4093

Ziyaretçi
eskisi gibi renklendirin w7 yi :) bendende bu yaza damgasini vuracak kocaman bir tebrik :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ben klan savaşlarının güzel ablasını görüyorum : D GENCFB klanının bi tanecik üyesini görüyorum : D w7 ye başladıysan oyundan söylim kimi gördügünü :D

yIkama yaqLama SerhatÇimmm Din kaRdeşiyizz ... :):cool:

Renk Herdaim Düşmanimizdi Bizim worLd7'de ;)

$imdi Yakin Dostlarimiz , $imdi İçin Ayni Şeyleri Söylüo oLabilirsin Ama Öncedendemi Ayni Şeyleri Söylüyordun .. :rolleyes:

DeletedUser18596

Ziyaretçi
zaman herşeyi gösterir eskiyi kurcalıcaksak bizi bilen bilir kime ders verileceksede bu klandaki kişiler gereğini yerine getirir

DeletedUser

Ziyaretçi
yIkama yaqLama SerhatÇimmm Din kaRdeşiyizz ... :):cool:

Renk Herdaim Düşmanimizdi Bizim worLd7'de ;)

$imdi Yakin Dostlarimiz , $imdi İçin Ayni Şeyleri Söylüo oLabilirsin Ama Öncedendemi Ayni Şeyleri Söylüyordun .. :rolleyes:

Yağlamalık bi durum olduğunu , herhangi bir çıkar gözetilemeyeceğinden ötürü sanmıyorum.
Oyun içinde , oyunla alakasız hakaretler bile edilebildiği gibi, stratejilerde fırıldak gibi değişebilir,buna bağlı olarak ifadeler farklılaşabilir.
Hakkımda kötü düşünen birinin, iyimserleşmesi problem değildir. Hatta hedefler değişirse ve iyiniyet buna bağlı ise tavrıda tekrar olumsuzlaştırırsa buda prblem değildir. Bir tık'la yaşamdan çıkabilicek bi alan burası..

Eski düşmana , dosthane yaklaşılması sana ters düşmüş fakat farkettn mi bilmem ; orta yerde sizin birbirinizi yermeniz asıl garip olandır. .

DeletedUser18596

Ziyaretçi
perna son cümleyi iyii yazmışsın (....... yazamıcam ilk günden bann yemeyelim) :))) umarım anlayan birileri vardır yazdığını perna