ReNK

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Oyundan atayım buranın mesaj bölümü çok kötü

DeletedUser

Ziyaretçi
hep eski hatalar deniyor,shukela bana oyundan yana burdan ister özel msjla ister bu konuya cevapla o hataları söyler misin benim bilmedigim ne hatası var RENK klanının ?

özel mesajına cevabımda da dediğim gibi eski defterleri açmanın bir anlamı yok bu saatten sonra..

renkte güzel günlerim geçti, umarım o güzel ahengi tekrar yakalarsınız..

iyi oyunlar dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sinsere bak bide bana diyor ortalığı karıştırıyon diye kendisi osmanlıdan kalan defterleri bile arkeologlar eşliğinde bulup masaya yatırıyor. :D

DeletedUser

Ziyaretçi
özel mesajına cevabımda da dediğim gibi eski defterleri açmanın bir anlamı yok bu saatten sonra..

iyi oyunlar dilerim.

ben RENK klanı oyuncusu degilim yalnız RENK2 nin ve RENK in bir kısmını oluşturan V@T@N klanının üyesiydim :) sonradan RENK2 ye geçildi vs.vs. ben 3 gün RENK2 de bulundum toplamda :)

Sinsere bak bide bana diyor ortalığı karıştırıyon diye kendisi osmanlıdan kalan defterleri bile arkeologlar eşliğinde bulup masaya yatırıyor. :D

tarihini bilmeyen kendinide bilmez olm :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Herkes kendine gelsin bu forumda başari dileyene eyvvallah ama tartişacak veya eleştirecek konulara girmiyelim neticede bu bir oyundur. Herkes iyimser olsun ve yarasi olan arkadaşlar başka yerde tartişsinlar bizim klanimiz altinda yapmaniza izin vermem... Lütfen rica ediyorum

DeletedUser18596

Ziyaretçi
by sinser geçmiş geçmişte kaldı o konuları irdelemenin bi anlamı yok renk klanını temelini bilmiyorsun ben sana öğreteyim
dağılan bir klan ve uygur klanı lezginka isimli klanı kurdu ve daha sonra kurtla birleşip renk oldu daha sonrada renk in ana klanına fazla bi üye alınmadı gelenler renk2 ye geçti
zamanında renk teki sürtüşmeler yüzünden cok yanlışlar yapıldı ve en büyük yanlısta renk i dağıtıp 300 saatlik mesafede olan bir klanla savaşmaktı.
dediğim gibi geçmiş geçmişte kaldı bundan sonra ne o klanları tekrardan bulabiliriz neden o çekişmeyi yaşayabiliriz
oyun cok yeni daha bir çok gelişmeye uygun

DeletedUser18596

Ziyaretçi

iyi oyunlar dilerim.

nerde o günler lady keşkee
ama hiç sanmıyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
beni RENK in nasıl oluştugu,nasıl birleşme yaptıgı vs.vs.vs. ilgilendirmiyor beni immortal3428 den sonrası ilgilendiriyor arkadaşların RENK dedigi klan immortal3428 ile başlıyor...eger senin dedigin gibiyse merak etcegim bir durum yok yinede saol ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
renk klanı eski genç fb klanı oyun oymaktan oyun anlamında düşmanlık etmekten ve tanımaktan mutluluk duyduğum bir klan.

oradaki düşmanlarım buradaki dostlarım hoşgeldiniz sonuna kadar sizlerleyiz.

DeletedUser

Ziyaretçi
hep eski hatalar deniyor,shukela bana oyundan yana burdan ister özel msjla ister bu konuya cevapla o hataları söyler misin benim bilmedigim ne hatası var RENK klanının ?

Ne guzel yazılar yazılmıs ya :)

Arkadaslar grafıklerden olusuyor oyun ama bu oyun neden herkesı cekıyor cunku bız hayatı paylasıyoruz tum eskı klandakıler neden aynı ısımlerle klan kuruyoruz bır dusunun..

Polemık olmasın ve muhabbetı kesmek ıcın yazıyorum.. Immortal Hata yapmıs ben hata mı yapmısım kı bırcok eskı cancıger arkadasım sımdı benden uzak duruyorlar neden hata yapmısım..

Dusuncelerıne saygı duyarım onlara gore hatadır kı haklılık payı da kesınlıkle vardır.

Onlar bunu yaptı ben bunu yapmısım kımse buna takılmıyor neden cunku keyıf almak ıcın oynuyoruz oyunu..
Bu oyunda en tepelerdeyken de forumda yaygara yapardık ılk 10 klanın 8 ıyle dusmanken de yapardık :)

ama sunu unutmayın konusurken karsındakını kırmak ayrı bırsey oyun sınırları ıcınde elestırmek ayrı bırseydır

RENK klanı cok keyıflıydı ve o keyfı yakalamak ıcın bız oynuyoruz almazsak kapatırız dunya terse donmez.
W5 te hata yaptılar yazmıs bırı

sunu unutmayın bu klanın ne puan ne kısı ne dusman umrunda olmaz keyıf almıstır w5 te ona gore takılmıstır

Klanımız ıcındekı her bır uyenın bız arkasındayız sorun warsa mesaj atın TURKTORESI ne cevabını versın. Tatmın olmuyorsanız
savasırız rahat olun bız keyıf alırız sız de almaya bakın ..

En son lafımda alıntı yaptıgım yazıyı yazan kısıye..
Icerıde bır kısıyı sevmeyebılırsın o senın sorunun ama onu tanırsın tanımazsın o da senın sorunun.
Ama haddini asarsan o zaman bizim sorunumuz olur. Yenı basladık oyuna tadında oynayalım..

DeletedUser

Ziyaretçi
Ne guzel yazılar yazılmıs ya :)

Arkadaslar grafıklerden olusuyor oyun ama bu oyun neden herkesı cekıyor cunku bız hayatı paylasıyoruz tum eskı klandakıler neden aynı ısımlerle klan kuruyoruz bır dusunun..

Polemık olmasın ve muhabbetı kesmek ıcın yazıyorum.. Immortal Hata yapmıs ben hata mı yapmısım kı bırcok eskı cancıger arkadasım sımdı benden uzak duruyorlar neden hata yapmısım..

Dusuncelerıne saygı duyarım onlara gore hatadır kı haklılık payı da kesınlıkle vardır.

Onlar bunu yaptı ben bunu yapmısım kımse buna takılmıyor neden cunku keyıf almak ıcın oynuyoruz oyunu..
Bu oyunda en tepelerdeyken de forumda yaygara yapardık ılk 10 klanın 8 ıyle dusmanken de yapardık :)

ama sunu unutmayın konusurken karsındakını kırmak ayrı bırsey oyun sınırları ıcınde elestırmek ayrı bırseydır

RENK klanı cok keyıflıydı ve o keyfı yakalamak ıcın bız oynuyoruz almazsak kapatırız dunya terse donmez.
W5 te hata yaptılar yazmıs bırı

sunu unutmayın bu klanın ne puan ne kısı ne dusman umrunda olmaz keyıf almıstır w5 te ona gore takılmıstır

Klanımız ıcındekı her bır uyenın bız arkasındayız sorun warsa mesaj atın TURKTORESI ne cevabını versın. Tatmın olmuyorsanız
savasırız rahat olun bız keyıf alırız sız de almaya bakın ..

En son lafımda alıntı yaptıgım yazıyı yazan kısıye..
Icerıde bır kısıyı sevmeyebılırsın o senın sorunun ama onu tanırsın tanımazsın o da senın sorunun.
Ama haddini asarsan o zaman bizim sorunumuz olur. Yenı basladık oyuna tadında oynayalım..

Efe abi Saglam Konuştu :)

En Çok ''Ama haddini asarsan o zaman bizim sorunumuz olur. Yenı basladık oyuna tadında oynayalım.''

Sözü'n Hoşuma qitti kuTluyorum ve katiLimaktan Kendimi aLamiorum kaTiliorem ! :)