ReNK

DeletedUser

Ziyaretçi
Eskı dunyadakı dusmanlarımıa şimdiden basarılar:) Yenselerde yenilselerde onlar karakterleriyle bu dünyaya izini bırakırlar:)

DeletedUser384

Ziyaretçi
bakıyorumda hepimizde aynı manyaklık var. ne güzel :)))))))
hani bir arkadaşım demişya altı üstü iki grafik ama hepimiz bağlanmışız. işte öyle.
içerde arkadaşım diyebileceğim çok insan var o yüzden tek tek isim saymayım. hepinize sevgiler ve saygılar sunuyorum...

DeletedUser

Ziyaretçi
bu arada renk ve world 7 iki ezeli düşman bu oyunda birleşerek world7 klanlar birliğini kurdular herkese hayırlı olsun

vedat sende hosgeldin dostum benim. senide buralarda görmek güzel her ne kadar senlede cok didişsek de güzeldi. inş burda da güzel anılarla ayrılırız. :)

tüm klanlara burdan tekrar başarılar dilerim.

DeletedUser384

Ziyaretçi
bu arada renk ve world 7 iki ezeli düşman bu oyunda birleşerek world7 klanlar birliğini kurdular herkese hayırlı olsun

vedat sende hosgeldin dostum benim. senide buralarda görmek güzel her ne kadar senlede cok didişsek de güzeldi. inş burda da güzel anılarla ayrılırız. :)

tüm klanlara burdan tekrar başarılar dilerim.

hoca bizim didişmemiz lafta kaldı. biz birbirimize sözümüzü dinletemedik. yoksa ortada bir düşmanlıkta kırgınlıkta yoktuki :)
orhanı aldık aramıza paylaşamadık. tek sıkıntımızda oydu zaten :)

DeletedUser

Ziyaretçi
hoca bizim didişmemiz lafta kaldı. biz birbirimize sözümüzü dinletemedik. yoksa ortada bir düşmanlıkta kırgınlıkta yoktuki :)

vedat abi h.geldin w7 ye :)

DeletedUser

Ziyaretçi

valla haklısın vedat orhanı sen mi cok seviyin :) ben mi cok seviyim :) muhabbetiydi hepsi.

ama sanki ben daha cok seviydim ama seni de seviydim

DeletedUser

Ziyaretçi
siz nerelerdesiniz bea ne zaman kuracaz tekrardan klanı savaşmayı görsün millet.. :D

aliklo

Okçu
ezeli düşmanımız renk ailesi:)güzel bir ekip oluşturdunuz inş devamını getirirsiniz başarılar dilerim

saygılarımla aliklo

DeletedUser

Ziyaretçi
ReNK klanıyla tanışmamız klansavaşları 7. dünyadan gelir. Başarılar dilerim, hepinize :)

DeletedUser212

Ziyaretçi
Bu klan ne böle :) w7-RENK klansavaşlarındaki gibi... büyülüyo üyeleri... SADIKEGİLMEZ,immortal3428 ve daha kimler kimler...başarılarınızın devamını dilerim RENK Ailesi

DeletedUser33884

Ziyaretçi
reco paşa ayrılmadık yahu aynen devam ediyoruz.. : )