Rbw vs Argo&Av

akifS*

Hafif Atlı
Şimdi bunu haberim yokmuş gibi çek panpa olarak mı algılayalım yoksa bu kadar rapor ve istatistik paylaşımından sonra yazacak yorumun bittiği yerde en iyisi tebrik etmek olduğunu anladığın için mi :)

Ha bi de senin 3-4 güne orduların çıkıyor da bizimkiler horon tepmeye gitmiyor heralde saldırıysa saldırı kesimin kasadar konuş canım benim bunuda bilmiyorsan hemen öğreteyim sıralamara giriyorsun yendiğin rakiplerde ilk sayfayı açıyorsun orda seni ben karşılıyorum:))

Sen abcak bizden 10 kami gömerek zar zor 1 köy alırsın biz ise ansın gelir full köyünü indiririz farkımız bu kurtlarla dansa bi mesaj at o sana söylesin ne olduğunu :D az laz çok icraat canım benim hadi az fakele de etiket atalım seviliyorsun
Kral yanlış anlama ama bahsettiğin sayfada adam senden önce karşılıyor bizi. O kadar kendine odaklanmışsın ki başkalarını göremiyorsun herhalde :D

Edeplice tebrik ettik edepsizce cevap vermişsin o yüzden nasıl algılayacağın olmayan karakterine kalmış..

Bu arada o açtığın ilk sayfa saldırırken yendiğin rakiplerde altımda kalıyorsun olman gerektiği yerde..

Daha savaş tebriğini hazmedemiyorsun yazık, savaş sonunda yenilince ne kadar çirkinleşeceksiniz göreceğiz..
Biz buna zeytinyağı diye üste çıkmak diyoruz sen o kadar sürtüş sonra hiç birşey olmamış gibi tebrik yaz geç bide hazmedemedin de gülünç olmayın lütfen.

Ayrıca maharet sadece saldırmak değil stratejik oynamak bu gün ordularını erittin ne kadar ahır bonusun olsa seri üretim hafiflerini kullanmayı köyünü alınca ben sana öğretirim :) sen şimdi ordularını harcadın bende ordular tam takır o nolcak sabaha bende boşaltayım orduyu saldıra ufacık fark attığın 100-200k yı kapatırım

Seni genel listede de görmek isteriz biz geldiğimizde karşılayabilcekmisin bakalım:)

Kral yanlış anlama ama bahsettiğin sayfada adam senden önce karşılıyor bizi. O kadar kendine odaklanmışsın ki başkalarını göremiyorsun herhalde :D
Yoo bu işler sırayla savunmadaki emeğimizi niye hiçe sayıyorsun :) 20 şer k defle 9 kami eritmek bence güzel bir strateji karşı taraf amatör olup araya süre koyarsa bende suru 20 çeker her seferinde doğrarım. Raporlarıyla ispatlıdır:)

Şimdi bu durumda genel durumda benim kesimimin yarısı olan biriyle bu kıyaslamada bence haklılık payı bende tabi göreceli bir durum siz sadece saldırgan listesine bakmayı tercih edebilirsiniz. Oda yakın zamanda güncellenir :)

akifS*

Hafif Atlı
Yoo bu işler sırayla savunmadaki emeğimizi niye hiçe sayıyorsun :) 20 şer k defle 9 kami eritmek bence güzel bir strateji karşı taraf amatör olup araya süre koyarsa bende suru 20 çeker her seferinde doğrarım. Raporlarıyla ispatlıdır:)

Şimdi bu durumda genel durumda benim kesimimin yarısı olan biriyle bu kıyaslamada bence haklılık payı bende tabi göreceli bir durum siz sadece saldırgan listesine bakmayı tercih edebilirsiniz. Oda yakın zamanda güncellenir :)
Saldırgana bak dediğin için oraya baktım kral yoksa savaşı takip ettiğimden değil. Orduların da tamtakır değil sapasağlamdır diye düşünüyorum :D Tamtakırsa sıkıntı büyük.

Eklentiler

• 612DE562-300E-4DF4-A88C-D628ACE620F9.png
    612DE562-300E-4DF4-A88C-D628ACE620F9.png
    182,1 KB · Görüntüleme: 12

Lord ultimate

Kılıç Ustası
3 tane 0 lanan adam goruyorum bolgede arkadaslari tebrik ediyorum.

savunan arkadaşlarin hakini yememek lazim ama yogun saldiri altinda iyi savunma yapmislar.

savas alanina uzagiz biraz ama savasin 2 ci yarisi yeni oyuncular girecek ozaman bizde sahne alcaz gibi bakalim

Lebron2

Yasaklı
@Crazy is here en son 71'de shall we begin? e diz çöktürüyordun karşim ?

Ne oldu o iş ya ? :D:D Kral ömerin tek attığı alaydan şamar yiyince soluğu burda almış :D:D Fazla da girmiyor haa foruma havalı kel seni :D:D aksıdgaoud gsaıpdag

nnn.png

Lebron2

Yasaklı
Ne zaman okusam gülüyorum lan bu mesajı
Hayır reel de el pençe duracak olmamız s:DASidoahidğa

S:A d:Asuodafsyıdy fs7adyasfdaıy7sd asD: a:Sd aıgdousagdşaugsdapısda

Lan oğuz.Komik çocuksun vesselam.

kriegeerr

Yasaklı
:D:D Argo artık hep böyle 5-10 üye limitleri dünyalara girecekmiş dovvu mu ? :D:D

Yiyorsa sende gel teneke Hüseyin. 71de boş yaptın ertesi gün köyünü aldılar ajshshs
Şu oyundan gram anlamayıp konuşan tek mahluk sensin. Sürüden ayrılma aman sakın öttürürler. Gerçi sürüyleyken de alıyorlar senin köyü ya neyse

Lebron2

Yasaklı
Yiyorsa sende gel teneke Hüseyin. 71de boş yaptın ertesi gün köyünü aldılar ajshshs
Şu oyundan gram anlamayıp konuşan tek mahluk sensin. Sürüden ayrılma aman sakın öttürürler. Gerçi sürüyleyken de alıyorlar senin köyü ya neyse

:D:D 71 de hesabım var oynuyorum olum köyümüz gitti diye,hesabımız da gitmedi ya :D

Siz masum çocukları evirip çevirip tokatlayanları tokatladık be sümüklü remzi :D:D. ASlg dıua dsag Hayır o dünyada 67 de tokat yediklerinizi de tokatladık.Başka tokat yediğiniz olursa söyleyin lan çekinmeyin. :D