Rbw vs Argo&Av

reyez33

Mızrakçı
Rbw7-8 vardı ilk zamanlar sonra dağıttık bunlar rbw7 kurmuşlar alakası olsaydı alırdık

kriegeerr

Yasaklı
Çok boş bir beleş klansiniz demekki zamanında iyi otutturmusum ki böyle hareketler yapıyorsunuz :) o kadar bossunuz ki sizleri bile hatırlamıyorum :)

Senin gibileri klanda def kassın sınıra atsın diye tutuyorduk zaten bi gün baktık o sınıra atacak askerinde yok attık topladık. Her arkadaşla tek tek konuştuğum için herşeyi hatırlıyorum. Hafızam kurusun unutamıyorum hiç kimseyi.
Allahtan sen boş beleş dedin bize övseydin kafamı taşla ezerdim.

kriegeerr

Yasaklı
Güzel konuşana güzel konuşuyoruz İnan. Kimseye ego yapmıyoruz hava atmıyoruz. Durup dururken oyunda savaşıyoruz diye ortamı germeye ne gerek var. Herkes eğlencesine oynuyor. Yeri geldiğinde kendimizle de dalga geçmesini biliyoruz. Saldırgan tavırla olmayan her türlü goygoya ve eğlenceye varız :)

Umarım ilk crazyi yersiniz çibanın başı o :) bide şey var tabi musluk..

CokSevdimAbi

Yasaklı
Beni atıp toplucak gücü yetmez eren boş beleş konuşuyorlar hangi dünyada canlarını yaktiysam ağlama duvarı olmuş

T0qi

Baltacı
cok vurmayın 2 güne silip gidickler bu gidişle yavas yavas biraz heveslerini alsın arkadaşlar 1 aydır barbar büyütüyorlar bize adamlarında emeği var

Kan Sahibi

Milis
Forumda yaptığınız boş lakırtı kadar, oyunla ilgilenseniz bizi yakalarsınız. Güveniyorum ben size, hadi aslanlarım hadi ha gayret..

30-8 ista.jpg

impo12-30-8.jpgimp12-30-8.jpg

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Forumda yaptığınız boş lakırtı kadar, oyunla ilgilenseniz bizi yakalarsınız. Güveniyorum ben size, hadi aslanlarım hadi ha gayret..

35814 adlı eklentiyi görüntüle

savaşa dahil edilmeyen klanlarnızıda ekleyip öyle atsan keşke istatistik...ve destek atmak için başka klanlara yoladığınız oynculardan düşen köyleri sayı ver öyle istatistik paylaş sizin en ufak aldığınız vurduğunuz köyler savaşta yer alıyor... sizde aynı çesareti gösterebilirsiniz bence... şuan 50 10 filan skor istatistiklere algı yapıyon sadece :D haha

Kan Sahibi

Milis
savaşa dahil edilmeyen klanlarnızıda ekleyip öyle atsan keşke istatistik...ve destek atmak için başka klanlara yoladığınız oynculardan düşen köyleri sayı ver öyle istatistik paylaş sizin en ufak aldığınız vurduğunuz köyler savaşta yer alıyor... sizde aynı çesareti gösterebilirsiniz bence... şuan 50 10 filan skor istatistiklere algı yapıyon sadece :D haha

Ben vurduğumu aldığımı koyuyorum raporunu sende koysana bi kimi vurdun kimi aldın bi göreyim bana gelen fakelerin içinde bile adın yok ama forumda adından geçilmiyor senden çok konuşan yok :D

Ben vurduğumu aldığımı koyuyorum raporunu sende koysana bi kimi vurdun kimi aldın bi göreyim bana gelen fakelerin içinde bile adın yok ama forumda adından geçilmiyor senden çok konuşan yok :D
Az ötede kum sahil var ora kumdan kale yap sen :) daha nasıl saldırılır bilmiyorsun yanlız tebrik ederim iyi 2 köy alcanız diye tüm kamikerinizi gömdünüz sizi bi 4 gün dışarı alalım sonra aramıza katılırsınız :))

Kan Sahibi

Milis
Az ötede kum sahil var ora kumdan kale yap sen :) daha nasıl saldırılır bilmiyorsun yanlız tebrik ederim iyi 2 köy alcanız diye tüm kamikerinizi gömdünüz sizi bi 4 gün dışarı alalım sonra aramıza katılırsınız :))

Ahahaha sen tüm kamilerim onlar mı sandın bir o kadar da gölgesi var onların :p
Ben 4 günde düzerim kamiyi de sen savı kaç günde düzüyon bi yaz bakim ?
50 k sav kestim bugün aldığım o kumdan kalenizde oynayıp durum içinde ;)