Rbw vs Argo&Av

kriegeerr

Yasaklı
:D:D 71 de hesabım var oynuyorum olum köyümüz gitti diye,hesabımız da gitmedi ya :D

Siz masum çocukları evirip çevirip tokatlayanları tokatladık be sümüklü remzi :D:D. ASlg dıua dsag Hayır o dünyada 67 de tokat yediklerinizi de tokatladık.Başka tokat yediğiniz olursa söyleyin lan çekinmeyin. :D

yemin ediyorum bu çocuk bipolar felan. Aynı zamanda ağır şizofreni hastası. Fiziksel bi geriliği de var. Zekasal sorunlar halledilebilir bişey değil ona yapacak bişey yok ama gerçekten sana yardım etmek istemiyorum lan Hüseyin geber :)

kriegeerr

Yasaklı
71de yağma atıyorum köy alıyorum sana iniyorum dedikten bi gün sonra noldu Hüseyin onu deyi ver hele. Sıfırladılar seni demi. Hemen ertesi gün. Ne tesadüf. Olum sen git inmylove abinin dizinde otur buralara gelme hadi abicim. Dans mı edersin naparsın bilmiyorum ama biz erkek sevmiyoruz.

Lebron2

Yasaklı
Kardeşim adamlar müttefik olalım,biz sizinle diğer klanlara karşı savaşalım dedikten sonra köyü aldılar.Ama hesabım duruyor sadece köyüm gitti.Sizin gibi düşman tarafından kafama vurula vurula köylerim alınmadı.Profile düşmanın eline sağlık yazarak,kendi klanımda ki oyuncuya giydirerek köylerim gitmedi yani :D

kriegeerr

Yasaklı
Kardeşim adamlar müttefik olalım,biz sizinle diğer klanlara karşı savaşalım dedikten sonra köyü aldılar.Ama hesabım duruyor sadece köyüm gitti.Sizin gibi düşman tarafından kafama vurula vurula köylerim alınmadı.Profile düşmanın eline sağlık yazarak,kendi klanımda ki oyuncuya giydirerek köylerim gitmedi yani :D

At yalanı öpeyim inananı .d.d neyse açıklama yapman bile hoş ajshhs
Arkadaşlar Hüseyin’i kandırmışlar köyü o yüzden gitmiş. 71 forumunda da bilerek verdim köyü diyordu gidip bulmaya üşendim şimdi. Sizin için değecek biriyse gidip bakın ajshsh

Lebron2

Yasaklı
:D Olum manyak mısın kim kime bilerek dünya başında köy verir ? Niye böyle bişey diyim ? :D:D Adamlarla müttefiktik,düşman klanla anlaşmışlar bize saldırı çıktılar 3-5 tane köy aldılar işte.Zaten o işi yapanlar da, ön ayak olanlar da, sevinenler de teker teker silindi remzicim.
Hepsi senin gibi başka dünyalarda işte.

kriegeerr

Yasaklı
:D Olum manyak mısın kim kime bilerek dünya başında köy verir ? Niye böyle bişey diyim ? :D:D Adamlarla müttefiktik,düşman klanla anlaşmışlar bize saldırı çıktılar 3-5 tane köy aldılar işte.Zaten o işi yapanlar da, ön ayak olanlar da, sevinenler de teker teker silindi remzicim.
Hepsi senin gibi başka dünyalarda işte.

Hüseyin bulursam bi daha bizim forumları kirletme lan olur mu

Lebron2

Yasaklı
Sen Allah bir desen inanmam gerçi. Dümenci herif. Ayaküstü 50 tane yalan söylüyorsun.

:D:D Lan olum şu oyunda tek yalan söylemeyen insan benim.Yanlış tanıyon beni remziciğim.Kırılıyorum ama :( Forumunuzu kirletmiyorum sadece crazy is here nin diz çöktürme mevzusu ne oldu diye sordum karşim.

kriegeerr

Yasaklı
Fazla sürmez Kapak 2 gün Şarbon 3 gün sürdü bakalım bunların sonu kaç güne gelecek :cool:

Kesilen kami ve yıkılan köyleri atmayayım isterseniz @CokSevdimAbi rezil ettin bizi şunlara

Bunlar ve şunlar diye bahsettikleriniz biraz canınızı yakmış olabilir.
Bize verdiğiniz süreyi de biraz aştık bunun için kusura bakmayın.

Kaşınanları kaşıyalım, hakedene hakkını verelim, herkes savaş pozisyonunu alsın, arkadaşların ömrü 5 gün gibi cümleler bizi sadece tahrik eder.

- KK klanları, Rbw-0 ve Rbw-7 klanlarını eklersen 15den biraz fazla oluyor köy istatistiği ama canın sağolsın dile getirmen bile hoş. Teşekkürler.

reyez33

Mızrakçı
Bunlar ve şunlar diye bahsettikleriniz biraz canınızı yakmış olabilir.
Bize verdiğiniz süreyi de biraz aştık bunun için kusura bakmayın.

Kaşınanları kaşıyalım, hakedene hakkını verelim, herkes savaş pozisyonunu alsın, arkadaşların ömrü 5 gün gibi cümleler bizi sadece tahrik eder.

- KK klanları, Rbw-0 ve Rbw-7 klanlarını eklersen 15den biraz fazla oluyor köy istatistiği ama canın sağolsın dile getirmen bile hoş. Teşekkürler.
Canımızımı yaktınız :D

SHELBY61

Acemi
@Lebron2 Abi misin,abla mısın,kardeş misin ismim ne cismin ne bilmiyorum da,konu ne biliyor musun konu argo-av-rayban savaşı diye görüyorum ben,71 de nolmuş 72 de nolmuş 70 de nolmuş,klansavaşları.org da ne olmuş bize ne.Bu savaşın içindeysen yaz,değilsen desteklediğin tarafı yaz,he ikisinide desteklemiyorsan yazmana gerek yok okumak bile büyük erdemdir.

@Lebron2 Abi misin,abla mısın,kardeş misin ismim ne cismin ne bilmiyorum da,konu ne biliyor musun konu argo-av-rayban savaşı diye görüyorum ben,71 de nolmuş 72 de nolmuş 70 de nolmuş,klansavaşları.org da ne olmuş bize ne.Bu savaşın içindeysen yaz,değilsen desteklediğin tarafı yaz,he ikisinide desteklemiyorsan yazmana gerek yok okumak bile büyük erdemdir.
Sen bir tarafı destekliyorsun diye niye cevap verme zorunda kaldın ki ? Kaldı ki benim tarafımı tutuyor. Senin nezndnde cevap vermeye uygun olmayabilir, benim nezdimde uygun.

SHELBY61

Acemi
Yanlış taraftan yaklaşıyorsunuz, desteklemesine hiç kimse birşey diyemez fakat forumun konusu başka dünyalar değil,arkadaşın öyle bir konu açsın w71 falan diye orada konuşsun.Forum düzeni açısından da bu daha doğru olur.O yüzden tartışmayı sürdürmeyelim.Birbirimizi kırmadan üzmeden her iki tarafa da başarılar dileyelim.