Rbw vs Argo&Av

Murtii

Mızrakçı
@reyez33 hocam kk yı ne zaman savaşa dahil etmeyi düşünüyorsunuz? Ya da Rbw-7’yi??

Eklentiler

• E24CA781-E1B5-47ED-A8FE-0229650C4A3B.png
    E24CA781-E1B5-47ED-A8FE-0229650C4A3B.png
    530,1 KB · Görüntüleme: 23

reyez33

Mızrakçı
@reyez33 hocam kk yı ne zaman savaşa dahil etmeyi düşünüyorsunuz? Ya da Rbw-7’yi??
Profilinde benim adım dahi yazmıyor benim klanım değil arkadaşlar.savaş ilanını ben size verdim dede katılmak istedi onuda davet ettim.kk klanı hopps klanı yada hoplit klanları beraber size savaş ilan etmiyor.size her savaş açanı savaşıma davet etmek zorunda değilim

Murtii

Mızrakçı
Profilinde benim adım dahi yazmıyor benim klanım değil arkadaşlar.savaş ilanını ben size verdim dede katılmak istedi onuda davet ettim.kk klanı hopps klanı yada hoplit klanları beraber size savaş ilan etmiyor.size her savaş açanı savaşıma davet etmek zorunda değilim

Hocam kk’dan sav almadık diyosunuz yani?

@Crazy is here en son 71'de shall we begin? e diz çöktürüyordun karşim ?

Ne oldu o iş ya ? :D:D Kral ömerin tek attığı alaydan şamar yiyince soluğu burda almış :D:D Fazla da girmiyor haa foruma havalı kel seni :D:D aksıdgaoud gsaıpdag

35837 adlı eklentiyi görüntüle
Bu kel korkagin teki oyun başlarında köyünde 1 çiftlik sav alıp milleti falan vuruyor artistlik tasliyir bazı yerleri yemeyince klan satıyor keltosss babana koss misali

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Oyunda yoksun burada ne laklak dövüyon hadi canım uza nerde oynuyorsan orada yaz daha oyunda adın yok burada lafın biri bin para ;)
sesin kesilmis kenara cekilmis goruyorum bak oyunda olunca neler yapiyormusum gordun mu.

oyle sizin gibi suruyu one surup arkama yaslanmam sinirda dimdik durudum savundum.

vurdum kirdim parcalaya parcalaya ilerliyorum.
sen kendi derdine yan

ordaki eşkiya klanlarinda oynayan arkadaslar hatrina fazla hirpalamayalim

reyez33

Mızrakçı
Aldık
Bir haftalık süreçte sadece sen 10 kami yakalatmışsındır evet. Canın acımıyorsa alışmışsın demektir ki bu daha kötü birşey.
bak senin sınırına gelene kadar silme oyunu tamammı şu 3-4 gün geçsin görürsün zaten kimde ne yakalattığımı.
3 kami yakalattım toplam.2 sinde hesap bakıcıdaydı.diğerinede alarma uyanamadım :) ama bekle sakın silme hesap

Musluk*

Yasaklı
Aldık

bak senin sınırına gelene kadar silme oyunu tamammı şu 3-4 gün geçsin görürsün zaten kimde ne yakalattığımı.
3 kami yakalattım toplam.2 sinde hesap bakıcıdaydı.diğerinede alarma uyanamadım :) ama bekle sakın silme hesap
Kamini yakalayıp çiftliğini 15 e düşürmüşler doğru mu :d

reyez33

Mızrakçı
Senin benimle konuşabilecek cesaretin olduğuna bile şaşırıyorum bide oturup dalgamı geçicez milletle :Dd

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Kim o düşürtenler rapor at da dalga geçelim hep seninle geçiyoruz artık sarmıyor :d
yav hizli dunya 3 5 koy kademesini dusurmek onemi olmaz bence

bu bir marifet degil

sana marifeti gostereyim istersen izle.

resme bak cakili koye 2 kami ile acarsin 10 gunde bastigi savi kesersin bunu marifet olarak kabul gorurum

simdi dersin 1 2 rapor almis 200 den fazla rapor var bunun gibi forma koymalik koyacak varsa atayim :)

Eklentiler

• Screenshot_20220904-012811_Chrome.jpg
    Screenshot_20220904-012811_Chrome.jpg
    872,2 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20220904-012744_Chrome.jpg
    Screenshot_20220904-012744_Chrome.jpg
    831,2 KB · Görüntüleme: 46

Musluk*

Yasaklı
Senin benimle konuşabilecek cesaretin olduğuna bile şaşırıyorum bide oturup dalgamı geçicez milletle :Dd

Niye cesaretim olmasın la sen kimsin ki :d
yav hizli dunya 3 5 koy kademesini dusurmek onemi olmaz bence

bu bir marifet degil

sana marifeti gostereyim istersen izle.

resme bak cakili koye 2 kami ile acarsin 10 gunde bastigi savi kesersin bunu marifet olarak kabul gorurum

simdi dersin 1 2 rapor almis 200 den fazla rapor var bunun gibi forma koymalik koyacak varsa atayim :)
Eline sağlık abi ben üşenirim valla söyle Serdala koysun :d

kriegeerr

Yasaklı
Aldık

Erkek ya.
Uğraşma ben gelirim yanına 10 gün oldu başlayalı fırsat bulamadım daha kusura bakma .d