Rbw vs Argo&Av

reyez33

Mızrakçı
2-3 tane atayım doğru bilgilendirsinler seni :d kesimden çok yıkım yaptık çiftlikler hasar gördü ahwhsh

CokSevdimAbi

Yasaklı
Rezil olacak bir durum yok daha başlangıç vaktimiz yoktu bakamadık o kadar basit :) bu arada ben bir yerden kovulmadim adınızı dahi bilmiyorum gelip burda sizin gibi boş boş konuşmuyoruz bugün ben yakalattiririm yarın senin yakalanan kamilerinide görürüm :)

Rezil olacak bir durum yok daha başlangıç vaktimiz yoktu bakamadık o kadar basit :) bu arada ben bir yerden kovulmadim adınızı dahi bilmiyorum gelip burda sizin gibi boş boş konuşmuyoruz bugün ben yakalattiririm yarın senin yakalanan kamilerinide görürüm :)
Hedef ben miyim tayfuuun hebebivi veriyorum hem fırça yiyorum.

kambersiz düğün olur mu fotoların çoğunda adım geçiyor ben yokum piyasada bi gözükeyim dedim:)

*ReBeL*

Okçu
@reyez33

Kanka bu arkadaslar simdi yikilan onca çiftliği köylerinde yakalattiklari onca kamiyi ve kamiledikleri köylerdeki duvara cakislarini görüm bunu dert edinmektense
Tayfunda kestikleri 2 kamiyle mi böbürleniyorlar :D

Op yapip 30 40 köy olsak bizde 3 seviye sur yıktık derler bide gidişat sanki onu gösteriyor...

Musluk*

Yasaklı
@reyez33

Kanka bu arkadaslar simdi yikilan onca çiftliği köylerinde yakalattiklari onca kamiyi ve kamiledikleri köylerdeki duvara cakislarini görüm bunu dert edinmektense

Op yapip 30 40 köy olsak bizde 3 seviye sur yıktık derler bide gidişat sanki onu gösteriyor...
2 kami olduğunu sanmıyorum ya uğraşacak biri olsa da keşke dün fakeleri çıkmaya başladığınızdan beri yakaladığımız kamileri atsa keşke. Böbürlenecek bir şey de yok olan şeyler bunlar devam :)

kriegeerr

Yasaklı
2-3 tane atayım doğru bilgilendirsinler seni :d kesimden çok yıkım yaptık çiftlikler hasar gördü ahwhsh

Napsaydık olan savunmayı sana mı kestirseydik. Manço basıp çiftlik yıkmak maharet değil Aslan parçası aynısı size yapmamız 3 güne bakar. Bizim davamız başka

kriegeerr

Yasaklı

Kimse kovulduğunu söylemez zten istifa ettim der. Hangi dünyada argodan çıkarılıp toplatıldın hatırlarsın bence

kriegeerr

Yasaklı
@reyez33

Yok sen yanlış anladın o arkadaşlar boş konuşmuş forumda o yüzden raporladım. Ağzını açana raporu yapıştırıyorum ben. Aç ağzını sana da geliyor. Napıcam 50 köye Manço atmışsınız savunmanın olmadığı dünya da kaminin iki günde basıldığı yerde seni mi savunacam. Neyse beyler atıp tutmaya gerek yok. Savaşınıza bakın. Konuşana cevap veriliyor sadece.

He bişey daha bu oyunda çok eski değilsiniz. Rbw kalanını w50den de biliyorum sanırım öyle bişeydi takılıyordu sağda solda ufak tefek. İlk defa bu kadar kalabalık gördüm sizi ilerleme kaydetmişsiniz ama tecrübeniz çok yok. O yüzden erken konuşup havayı bulandırmayın yada bugün yazıyorsanız o gün geldiğinde de yazın