Rbw vs Argo&Av

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Fazla sürmez Kapak 2 gün Şarbon 3 gün sürdü bakalım bunların sonu kaç güne gelecek :cool:
hadi bakalim bu işler öyle gizli kapali kaiplar ardinda yapilan planlarla olmuyor.

paktiniz şurda acikca yazin diyorum.

bir ara formda gölge klani ile dalga geciliyordu bence gölgeden daha beterleri var golgenin sucu tek isim kulanmasi idi :))

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Başarılar abi bol rapor paylaşımlı falan filan olsun
bir işsiz lazim onun icin.

bu savasin 2 ci serisi var.
daha bu savasin birinci ayagi yakinda seri 2 de gelecek gibi.
dunyanin ceyrek yari finali karisimi birsey olcak gibi...

iyi olan kazansin katakuli yalan dolan olmasin savasacaklar safini belirtsin doat olanlarda dostlugunu geri onemi yok kaznip kaybetmek var burda

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Toqi arkadaşımız argoya savaş açarsan bende girerim demişti o yüzden böyle bir başlık açtım.yoksa dede klanı da yanımızda tabiki
bunu demesindeki nedenide gayet iyi biliyorsunuz yalniz.

argo bizim önumuzde hatta icimzde de oyunculari var.
20 25 klan olarak argoya vurursamiz haliyla sayisal ustunlukle savasi kazanip daha sonra ayni bu sayisal ustunlukle uzerimize geleceksiniz.

bu yuzden hem drumu bir nebze esitlememiz gerekiyordu gerci halla esit degil gibi.

neyse askerler gitsin gelsin savasa taraf...

insallah guzel bir savas olacktir dunyanin haketigi sekilde

Kan Sahibi

Milis
hadi bakalim bu işler öyle gizli kapali kaiplar ardinda yapilan planlarla olmuyor.

paktiniz şurda acikca yazin diyorum.

bir ara formda gölge klani ile dalga geciliyordu bence gölgeden daha beterleri var golgenin sucu tek isim kulanmasi idi :))
Hangi kapılar onlar, ben niye görmedim ? :confused: Pakt derken ? Sen kendi çalıp, kendi oynamayı sevenlerdensin sanırım.. Onun yerine sadece savaşsak olmuyor mu ? Alt tabanı bir savaş ilanı verildi ne çok teori kurmuşsun kafanda o_O

CokSevdimAbi

Yasaklı
Ultimate hangi klandasin bilmiyorum çokda önemli değil zaten buranın boş konuşan adamida sensin herhalde

kriegeerr

Yasaklı
Ahahah baba kusura bakmayın alelacele bu kadar oluyor. Hiç uğraşamam neticeyi görelim dedim