Rakro.31 ve VİP

-AzraiL-

Yasaklı
5 klanı(Azap, Nop, Eibo, Vuslat, Anti) Mutasyonla tek klana çekip, tüm komutları görerek operasyon yapmanıza, yaptığınız operasyonda köy almak bir yana Alarma 18 köy vermenize rağmen , sınırı 1 birim ilerletemeyen sen, soa klanındaki yancılarına hesap çaldırtıp birde bu hesabı para ile satın alıp, barış modunda bölgeye yerleşmeyi Alarm'ı tokatlamak olarak düşünüyorsan cidden zavallısın :) sen anca MESUT UN çavuşu tokatlarsın, W56 da ne çirkeflikle oyun oynadığınızı bilmeyen kalmadı, sanki biz 56"da oyun oynamadık? Kime anlatıyorsun sen bu masalları 31 ci rakro :)?
Madem azap bu kadar Kötüydü savaşı niye onlar kazanip dünyayı kapatti

IMBALASSI

Kılıç Ustası
Ayrıca alarm kendine bu kadar güveniyorsa silmeyecekti,
250 köy dediğin nedir 10k gibi rakamlar konuşurken çerez yani.
Ama herkese çerez değil işte, kendine güvenene çerez.
O zamanlarda da söyledim şimdi de söyleyim aynısı AZAP' ın başına gelseydi hesapları silmezdik.

-AzraiL-

Yasaklı
Kankam nop eibo vuslat antiyi azap adı altında toplayıp üstüne birde hesap çalıp sen bile tek başına dünyayı kapatabilirsin
Dünya yı kimin kapattığı değil nasıl kapattığı önemlidir .
Adamlar diplomasi yapmış birleşmiş sizene.Sizde kendi diplomasinizi olustursaydiniz.Savasta yenilince bahane üretmeyin.

Uyry*

Baltacı
Adamlar diplomasi yapmış birleşmiş sizene.Sizde kendi diplomasinizi olustursaydiniz.Savasta yenilince bahane üretmeyin.
tamam arkadaşım, siz birleşin biz birleşmiyoruz. sevmiyoruz birleşmeyi, yeni insanları yabancılıyoruz. siz diplomasiye devam edebilirsiniz, bizim olayımız o değil.

herkese iyi geceler.

MaviDonlu

Mızrakçı
ahah duvarı olayım forum niyetine beni kullan olmaz mı ? 56 ağlamaları yetmemiş 63e gelmişsiniz :D

Hemsirbey

Mızrakçı
Ayrıca alarm kendine bu kadar güveniyorsa silmeyecekti,
250 köy dediğin nedir 10k gibi rakamlar konuşurken çerez yani.
Ama herkese çerez değil işte, kendine güvenene çerez.
O zamanlarda da söyledim şimdi de söyleyim aynısı AZAP' ın başına gelseydi hesapları silmezdik.

nenende olsaydı deden olurdu boşver yaşamadan öğrenemezsin

Rakro.31

Okçu
Gereksiz gereksiz konuşmayın yenildik diyin lütfen , onu toplamışım bunu almışım. Yendiğin veya dost olduğun klanın üyeleri ile aynı çatı altına girmenin nesi yanlış diplomasi yapmanın nesi yanlış biz nopu azap yaptığımızda sizinle köy sayımız eşitti, müttefikim eiboyu kışkırtıp benle savaşa soktunuz hatrı sayılır dostlarımız sayesinde eibo yönetimi hesap sil yaptı ve oyuna devam eden gerçekten w başından beri beraber hareket ettiğimiz yardımlaştığımız insanlarla aynı çatı altında devam ettik , Anti klanı zaten aztek diplomasimizle beraber bizimle olan bir klandı ki keza savaşarak onlardan da birçok köy almıştık savaş bitti aynı tarafa geçtik. Vuslat müttefiğinizdi adama Aztek Azap worldün başından sonuna kadar olan sürecin en büyük opunu yaptık 1300 köylük adam lafta müttefikiniz sizden def istedi diye posta koydunuz adamlar hesap sil attı 5-6 üyelerini kendimize aldık %70-80 köylerini topladık. Ben stratejimi ilerleyişimi anlatıyorum 2k köylük azapı 17-18k köye 1.5-2 ay içinde bu şekilde getirdik. Peki siz ? Azap 2k köyken 10k köyünüz vardı Azap 18k köyken yine 10k köyünüz vardı bunu bi açıklayın düşmanınız harita büyütürken siz niye saf saf izlediniz de şimdi ağlıyorsunuz yok 7k köy fazla kendine kattı etti beceriksizsiniz asla kazanamazsınız evet savaş kazanırsınız ama dünya kazanamazsınız o kabiliyet yok sizde. Diğer bu aldı sattı işlerine girmeyelim lütfen klanımın savunma komutanını 2 yıllık arkadaşımı satın aldınız ve nicesini 6-7 hesap aldınız onu da beceremediniz ama, okadar hesap alarak bizim tek opta yaptığımız istatistiğin yarısını yapamadınız. Siz bizden hergün hesap alırken biz birkez olsun siliyoruz demedik alsınlar bizi sahada asla yenemezler dedik bu cümlelerime klanımın %80 i şahittir. Siz niye ilk tökezleme de kaçıp gittiniz? Kazanmaya dair umudunuz yoktu zaten bitik haldeydiniz neymiş barbar atarak köy sayısı eşitleyeceklermiş de bizi yeneceklermiş savaşarak toplayamadığınızı öyle toplamaya çalıştınız onu da elinize yüzünüze bulaştırdınız. Kendi beceriksizliğinizi örtmek için çırpınmaya devam edin. Sizi klandan sayan bile kalmadı artık bu piyasada ;)

bana bakın burada atıp tutuyorsunuz ne oldu bitti umurumda değil ama anladığım bu RAKRO.31 in veya sizin KIRMIZI ALARM ile NE ? alıp veremediğiniz var sadece bir dünyada yaşanan konularsa bilemem ama KIRMIZI ALARM dediğiniz klanda 2 defa oynadım orada EFENDİLİKTEN başka birşey görmedim dert tasa KÖY ise yazın AMA BANA KİMSE KIRMIZI ALARM IN AHLAKİ YÖNDEN BİR EKSİĞİ OLDUĞUNU İNANDIRAMAZ.

@MİRZAY...* 3 kere orduyu patlattım 0 dan geri kurdum :D gör gör oyuncu gör kıymetimi bilme benim hep ez beni bizdemi boyle formlara yazalım ha :D

konuya gelicek olursak bu bir savaş oyunu 1 klanın varsa o klana göre ilerlemek zorundasın bugun sana kamı at denildi X oyuncu alıcak köyü sen değil atarsın niye o x oyuncu 2 gün sonra sen köy alabılecek durumdayken senın yerıne kami atar bunun nedeni nedir dersen Ekip olmak bunu gerektırır

bunu anlamayacak adam zaten ekibin ayak bağıdır

@Rakro.31 köyün hayırlı olsun

hahaha ne yani böyle ahlaki durumunuzu kotarmaya çalışacaksınız BARZO gibi köklü bir klana sizin gibi yöneticler yakışmıyor şimdi klanında birisi sana deseki ben köy alacağım ama ordumun patlamasını istemiyorum sen at DESE sende yok kardeşim benim ordum seninkinden az sen rahatça alabileceğin bir köyden bahsediyorsun sen kendin at desen ertesi sabah o arkadaş lstendeki kişi köyüne mis atsa BUNU ERDEMLİ BİR DAVRANIŞ OLARAK GÖRÜYORSAN YAZIK O SENİN KAFANA; TAŞ ATARSAN KAYA YERSİN.