Rakro.31 ve VİP

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Afiyet olsun Emirhancım :) Sizinle şu forumda tartışmak güzel ve zevkliydi.Sonra şu rakro diye elemanlar çıktı piyasaya , ağzında hep aynı türkü zevk vermiyor.

Valla bende sizle tartışmayı seviyorum da uyry hariç oynamadan konuşuyor boş konuşan adamı sevmiyorum sen takılsan çok üstelemem de her başlığa yazdığında bize laf etmeden duramıyor :D

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
soa hesabımızı sattı 280 köy gitti ingaaaaa hesap silelim 4 klan bizi dövemedi hesap çaldılar deriz 200 saf inanırız buna hadi ingaaaaaaa
siz hesabı çaldığınız halde, alarm klanı içindeki 280 köyü anca barış modunda almaya cesaret edebilen adamlarsınız. normal günde alırsak köyleri geri alırlar korkusu size yeter, hep bu korkuyla yaşamaya devam edip barış modu kovalamaya devam et. alarm klanı sadece barış modunda değil her gün, anladın sen:)

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
@**FenerSavar** Allaha şükür 62 de bedavaya güzel köyler kastılar düşman klana yardıma diye gelip güzel düşmanlar ediniyorsun emirhanım devam et

Yok ya alarm köy kasmaz pre kasmıştır onlar. Bakma sen Kerberos abimizin köyünüzü alıcam sizin diye gider yaptığına çaylak varken, işler terse dönünce onlar hesap silmez taktiksel olarak geri çekilir :D

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Bak cidden sizle aynı klasmanda değiliz :) Alt ligdesiniz. Üst lige çıkıp soa kurarsanız o zaman savaşalım :)

ee sen alt ligde ki adamlara hastalık bahane edip kaçmadın mı ya? En son 50de beni dövüyordun 62de köyümü alıyordun seni kevgire çeviririm dedim kafana vura vura köyünü alıyordum hop hesap sil başlığı açmadın mı? Bizim hatamız ama sende haklısın alt lig takımına savaş açıp adam yerine koyduk kendini real Madrid sandı :D

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Valla bende sizle tartışmayı seviyorum da uyry hariç oynamadan konuşuyor boş konuşan adamı sevmiyorum sen takılsan çok üstelemem de her başlığa yazdığında bize laf etmeden duramıyor :D

Uluslarası turnuvada oynadım, haftasonu yasak var ya 2 gün:) haftada 2 gün oynadım yetti, diğer 5 gün co baktı hesaba :)