Rakro.31 ve VİP

Bu post çok farklı noktalara taşındı ben burada itham etmek veya birilerini karalamak için bu postu açmadım ama birçok klandan oyuncu bu olaya dahil oldu ve iş tatsız bir noktaya ilerledi benim başlığı açarken rakro.31 e bir sorum vardı Vıp klanı nı itham etmek istemem ama rakro.31 sorduğum sorulara beni aşağılamadan düzgün cevaplar verirse benimde buna diyecek bir itirazım olmaz Alarm Klanı veya başka bir klan dan arkadaşlar olayı Alarma karşı yapılmış bir hamle olarak anlayabilirler ama anladığım bu olayın Alarm ile bir bağlantısı yok o sebepten Alarm klanını bu postun içine kattığım için kendilerinden özür diliyorum.
Köksöktüren Beni tanıman için sana biraz kendimi tanıtayım Adım Mehmet yaşım 42 burada bu postta benden büyük olan abilerim ablalarım var farkındayım o sebepten kendimi tanıtmak elzem oldu bu noktada köksöktüren arkadaşa 1 2 söz söylemek isterim saygı çerçevesi içinde ben bu oyuna 22 23 lü yaşlarımda başladım yanlış hatırlamıyorsam nereden baksan 17 yıl falan olmuş tabiidirki bu süre içinde birçok oyuncu arkadaş haliyle ediniyorsun bir kısmıyla reeldede tanışıyorsun sonuçta burası bir oyun ve buradaki ilişkiler bir müddet sonra hayatına da sirayet edebilir bunda beis görmem olanaksız gibi.. Ama bu 17 yıl içinde en azından buradaki görüşlerim yazdıklarım vs.vs. benim düşüncelerimdir ve beni bağlar kimseye bir görüşün diktası birilerinin iyi diğerlerinin kötü olduğunu dayatmam benim dünya görüşüme terstir lakin beni 17 yıldır aralıksız bu oyunda tutan bu görüşlerim değil oyundan aldığım bir bağlılık(hastalık) ve 17 yılın getirdiği aidiyet duygusudur ki bu çoğu zaman hoşuma bile gitmeyen bir durumdur bu süre zarfında kimler geldi kimler gitti şu anda benim hatırladığım kimse oynamıyor sizin eski oyuncu dediklerinizde dahil belki vardır ama ben tanımıyorum yani diyeceğim o ki "bir daha klanlar oynamaya yüzün olmaz" gibi cümleler beni tanımlamaya yetmeyebilir. Sonuç olarak hiçkimse burada sonsuza kadar kalmıyor 3 yıl 5 yıl 10 yıl elbet buradan yol alacağız hayattan yol aldığımız gibi umarım güzel hatırlanırsınız.

X-Rois.

Ağır Atlı
56 daki olanlar yüzünden bu boş konuşmaları okumak zorundamıyız. Ne yani bizde oynadığımız dünyaları mı anlatalım. Necatinin yerinde olsam bende aynısını yapardım burda ağlayan alarmdakiler de aynısını yapardı. Karakterden bahsedip burda konuşuyolar bide. Ricayla bir dünyaya çağırıp şahin k abilerinden öndeydim diye bir gecede köylere çöken adamlar gelmiş necatiye laf atıyolar parasıyla hesap almış falan filan. Paranız varsa sizde alın . Neyse boş yapmayın da sizin boşlamalarınızı okumak zorunda kalmayayayım 56 forumu orda duruyo oraya uzayın
Falçon neredesin la bebe :D gel şu yazıya az edebiyat yap gözlerimiz şenlensin :D