Rakro.31 ve VİP

Rakro.31 Bu arkadaşın yakınında oyuna başlamıştım 1 hafta önce klanlarında oynadığım turkuaz klanından bir mesaj aldım mesajda dünyaya devam etmek isteyenlerin emeklerinin boşa gitmemesi için devam edeceklerin başka klanlara geçebileceğini duyuran bir mesaj aldım ve arkasından bu arkadaşa mesaj yazdım sizde oynayabilirmiyim diye bu arkadaşta elbette hemen alt klana yazıyorum dedi daha sonra Gecebey nick'li oyuncudan bir mesaj alarak klana alındım bu süre zarfında asker bilgilerimi klana açmam filan istendi neyse uyduk tabii benden başka 3 kişi asker bilgilerini vermişti aklımın ucundan bile geçmeyerek klan ayarlarından asker bilgilerimi açtım akabinde 12 13 saatlik mesafeye destek atmam falan istendi 250 mız attım orayada lakin 2 3 gündür Rakro.31 nıcklı arkadaş 4 5 saatlik mesafeye kami atmam için ısrarcı olunca bende kendisine 62 de oyun başında 21 saate attığımı ve patladığını bununda beni geri düşürdüğü için yardımcı olmak istemediğimi yazınca önce reis reis diyen bu arkadaş benle muhabbeti kesti taki bu sabah kalktığımda arkadaş listemde ekli olan bu arkadaşın köyü ele geçirdiğini gördüm daha önceki konuşmalarımızda Kırmızı Alarm ile düşman olduğunu benimse yöneticilerinden birçoğunu tanıdığım alarm ailesinin kendisine ne yaptığını sorduğumda cevaplamadığını düşünüyorum şimdi yani konu benim kendi istediği köye kami atmamammı Alarm dakiler efendi çocuklardır deyişimmi yoksa baştan beridir bunumu planlıyordu konu ne buraya gelip yazarsa öğrenirim oyundan yazdım cevap vermiyor sadece bunu merak ediyorum köy umrumda değil.

Adam klan yönetiminde.Bir klana giriyorsan yönetime uyacaksin.bugun sen kami atarsın yarın o senin yerine atar.Sen kami atmam destek atmam dersen klanda bulunmanın anlamı yok
Okuduğunu anlamıyorsun galiba orada destek istendi attım diyorum hele durun bir oyun yeni açılmış aylarca destek kami atmayan oyuncular oluyor çoğu klanda siz çekilinde kendi yazsın ayrıca arkadaşın yönetimde olduğunu sizden öğreniyorum Rakro.31 orada yönetimde yazmıyor kaldıki ben yönetimdeyim benim için oraya kami atarmısın şeklinde bireysel bir istekte bulunsa bile benim ordum sonuçta ister atarım ister atmam ha bir op olur denirki şuraya atacaksın amenna nitekim pwnstar Gecebey yönetimde olduğu belli idi destek istendi attık ama ben hala bana Rakro.31 tarafından bana açıklamasını merak ediyorum ayrıca burada suçlu suçsuz oynamıyorum dediğim gibi oyundan cevap vermiyor buradan belki ulaşabilirim kendisine.

MaviDonlu

Mızrakçı
yav yine azap alarm kavgası çıkarmayın burda 56 bitti burada da mı gündem yapacaksınız ?

IIZoRBeyII

Yasaklı
kendisi Zaten bu karakterde biridir bosver gitsin hic cevap falan bekleme hakli cikartir kendini aglak cetesiyle bir gelir :)

pNc*

Casus
Bu konuşma nasıl ilerledi çok merak ettim sohbet ederken " ben alarm ile düşmanım heee " mi dedin. Her yerde ağladığını duyuyordum da önüne gelene yazdığını tahmin etmemiştim ahsahdashd