PRORESPAWN Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser46903
  • Başlangıç tarihi

Bilmedenoldu*

Yasaklı
evet öle bişiler sen yazılarımı falan takip et bişiler yap işte hadi görüşürüz

ahahah ulan kendini nimetten sayacağını biliyordum. senin yazılarını neden takip edeyim, seni tanımam etmem. neyse, başarılar arkadaşım. son derece gerekli forum postlarına devam edersin inşallah.

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Hayirdir paşalar herkes istedigi yorumu yazabilir. Fikrimi soledim gereksiz sonucta kasmiyacaklar pre icin burdalar ortam sartlarina gore ayar verecekler anladigim kadari ile. Size niye ates dustu ben onu anlamadim.

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Forumun amacinin ne oldugunu bilsen boyle konusmazdin. Biriside edebiyat yapmis yok yasliyorsunuz falan fistan fistik . 1 yorm yaptim cekildim 2 ciyi yapmadim amacim taslamak tartismak olsa zaten devami getirirdim laf ebeligi yapmayin

Bilmedenoldu*

Yasaklı
rucinan; hocam kendinle çelişiyorsun. hem adama neden başlık açıyorsun diyorsun, hem de isteyen istediği yorumu yapabilir yazıyorsun. madem isteyen istediği yorumu yapabiliyor, isteyen istediği başlığı da açabilir. neden başlık açıyorsun diye bi' tepki verilmez. neyse uzatmayayım, bana ne yav.

DeletedUser59691

Ziyaretçi
rucinan; hocam kendinle çelişiyorsun. hem adama neden başlık açıyorsun diyorsun, hem de isteyen istediği yorumu yapabilir yazıyorsun. madem isteyen istediği yorumu yapabiliyor, isteyen istediği başlığı da açabilir. neden başlık açıyorsun diye bi' tepki verilmez. neyse uzatmayayım, bana ne yav.

Elaman basligi acmis gormuyormusun okuman yok mu ne yazmis ? Kasmiyacaz diyor madem kasmiyacak nie yaziyor? Ben fikrimi beyan etmisim. Birisi cikip tasliyorsunuz diyor sen tutup garip garip elamanlar var diyorsun. Burda asil millete satasan sizsiniz. Eger bi durum varsa sindiremedigin mevzu varsa bunu iyi bi uslupla yaz ki ben kalpde kirmamaya calisiyorum elaman bana laf solemis sana sorarim deyip laf caliyor bak bakalim bise yazmismiyim. Forumu kullaniyoruz eger aksi bi durum olsa ihlal yapsak mod lar izin vermez . Anliyor musun beni

Bilmedenoldu*

Yasaklı
kasmayacaklarını belirtmek için başlık açmış işte. açabilir. yasak değil :) ama sen neden başlık açıyorsun dersen o garip olur. forum kurallarına aykırı değilse herkes her istediği başlığı açabilir. adam da açmış. ortada bi' problem yok. ama adama verilen tepkiler çok garip. yok gereksiz başlık. yok başlık açmasaydın. yav size ne :)

DeletedUser60284

Ziyaretçi
ahahah ulan kendini nimetten sayacağını biliyordum. senin yazılarını neden takip edeyim, seni tanımam etmem. neyse, başarılar arkadaşım. son derece gerekli forum postlarına devam edersin inşallah.

biz seni tanıyoruz la buralarda çok ünlüsün :) şimdi o yazıyla dalga geçtim evet yine geçerim o yazının alt metni var başka bi msj var , oda çok komik oluyor akıllı birisi olsaydın zaten olayı anlar neden o şekil yazdıgımızı çözerdin burda bedavadan lakırtı yapmazdın şimdi o alt metni sana açıklardım gördümkü aklın ermiycek sen anlat dur karala yaz çiz ...

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Adam pre kasacak klan tanitimi yapiyor forumu trolluyor resmen okuman yazman yok mu ? Bize soracak diye birsey mi dedim . Her yazdigimizi takip ediyormussun sen ayaksin sen

DeletedUser59691

Ziyaretçi
kasmayacaklarını belirtmek için başlık açmış işte. açabilir. yasak değil :) ama sen neden başlık açıyorsun dersen o garip olur. forum kurallarına aykırı değilse herkes her istediği başlığı açabilir. adam da açmış. ortada bi' problem yok. ama adama verilen tepkiler çok garip. yok gereksiz başlık. yok başlık açmasaydın. yav size ne :)

Bu elamanin sorunu sanane ? Bana forumu trolluyor geldi yorum yaptim basligi aciyorsa her turlu yorum gelir. Yorum yapayim diye aciyor neden yorum yapmiyom solesene kafa gire istedigimi derim sanane seni ne ilgilendiriyor sen onu sole bakim

DeletedUser60284

Ziyaretçi
Adam pre kasacak klan tanitimi yapiyor forumu trolluyor resmen okuman yazman yok mu ? Bize soracak diye birsey mi dedim . Her yazdigimizi takip ediyormussun sen ayaksin sen

takip etsin dursun ya saygı değer basın sözcü o salla gitsin haklıısın de geç

DeletedUser59691

Ziyaretçi
takip etsin dursun ya saygı değer basın sözcü o salla gitsin haklıısın de geç

Karin agrisi var ama ne onu ayikamadim bence senile ilgili seni takip ediyormus izliyormus demekki cekemiyor seni. Benim anladigim kadari ile ben tanimam etmem bunu

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Alarm dan tanidiklarim var bunu taniyamadim yeni firlamis herhalde bu

DeletedUser60284

Ziyaretçi
Karin agrisi var ama ne onu ayikamadim bence senile ilgili seni takip ediyormus izliyormus demekki cekemiyor seni. Benim anladigim kadari ile ben tanimam etmem bunu

ben de tanımıyorum hayramlarından birisi olabilir die düşünüyorum kendini böyle belli etmeye çalısıyor :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
seviye baya düştü. o seviyeye inmeyeceğim tabii. ayrıca rucinan; alarm'dan kimi tanıdığını merak ettim.

DeletedUser49411

Ziyaretçi
Ortam fena var ya :D Efsane sözler dönmüş :)

Dipçe: Başlık gerçekten gereksiz tt2

DeletedUser60825

Ziyaretçi
Forumun amacinin ne oldugunu bilsen boyle konusmazdin. Biriside edebiyat yapmis yok yasliyorsunuz falan fistan fistik . 1 yorm yaptim cekildim 2 ciyi yapmadim amacim taslamak tartismak olsa zaten devami getirirdim laf ebeligi yapmayin

Ya hu aklın yok, fikrin var

DeletedUser56278

Ziyaretçi
Her world açıldıgında; bilinen, daha önce world kapatmış olan, köklü klanlar o dünyaya başlayacak mı diye merak edilir.w35te kurulan Respawn klanının premıum amaçlı kuruldugunu belirtmek ve Respawn w35 e mi başlıyor gibi soruları cevaplandırmak için böyle bir başlık açılmış ki bence gayet normal bir durum.Nabza göre şerbet misali bir konu da söz konusu degildir, geleceksek tam kadro gelirdik zaten ki hali hazırda kapatmakla meşgul oldugumuz bir world var.

Başlık tepki geçtiği için yazmak istedim, tabi ki isteyen istediğini yazabilir, iyi oyunlar.