PRORESPAWN Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser46903
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
hocam su an w25 le ilgileniyoz, malumunuz oyun özellikleri bakimindan yavas bir dünya. orasini kapatinca komutanimiz M@xi. den haber bekleyecez. bizimle savasmak isteyen cok klan var :)

görüldügü üzere burada resmi olarak bulunmayacaz yazisinin altinda 8 sayfa yazi yazildi. kimseyle laf yarisina girme gibi bir niyetimiz yok . herkesin bizi tanimasi gibi bir iddamiz da yok. biz dostlarimizi onlar da bizi taniyorsa yeterli.

w14te ve w25 te rakibimiz olan , beraber savastigimiz , bu dünya da devam edeceklere basarilar

İNS Hocam kapatın başka dünyada karşı karşıya savaşlım özlettiniz Respawn klanlarını :D

DeletedUser60896

Ziyaretçi
evet bay beyin söyle bakalım benim nasıl bi gocuntum olabilir tanımadıgım kişilerle

İşte şu atalay filiz gibi bişisin galiba , şizofren psikolijisi bozuk bir birey sıkıntısı olmayan insanlara çattığına göre :D

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Umarim,w25 i kapatirsinizda dusman olma serefine erisiriz ,malum guncel dusmanlarin cilki cikti yeni nesilde asker degil casus ve çene savasi var:/

DeletedUser61521

Ziyaretçi
bende pre kasıyorum ilerki dünyalar için w35 de oynayan oynamayan herkese kendi hedefleri doğrultusunda başarılar nokta

DeletedUser55639

Ziyaretçi
Meyve veren ağacı nasıl taşlarlarsa Adam olanıda omayanlar burda taş yağmuruna tutarmış.

Pro lar negüzel pre kasıcaz akıllı olun bulaşman demişler .) İlla bi kaç hadsiz çıkıp hırlıyacak takmayın gençler keyfinize bakın bu oyunun kitabı sizden sorulur .) hırlıyan hırlasın havlayan havlasın .) Kemik bende bol atar sustururum!!!

DeletedUser45821

Ziyaretçi
Timur abı sen mi ezdin bunu zamanında ne iş susmuyor :D:D

DeletedUser46903

Ziyaretçi
Timur boş ver :)

Kimseyle laf yarışına girme gibi bi niyetim yok ,
Keyfimiz yerinde , dileyen gelir bulaşır .

DeletedUser55639

Ziyaretçi
Mübarek bakmiyodum kaç gündür sabah okuyunca sinir katsayim yukseldi. La sen kimsin forma hukmediyon çakal millet sana mı soracak yazmak için. Uza git oynunu oyna okudukça sovesim geliyo

DeletedUser55639

Ziyaretçi
Timur boş ver :)

Kimseyle laf yarışına girme gibi bi niyetim yok ,
Keyfimiz yerinde , dileyen gelir bulaşır .

Memom biz efendiligimizle çevre edindik ama herkesin anladığı bir dil var boylrsinin suratına tukursen yarabbi şükür der.

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Madem bu başlık gereksiz kendi oynadığı klanda 2 ay sonra dağılacak o da gereksiz o zaman :) Boşverin boş boş konuşur susarlar abi. Size bol preler :)