PRORESPAWN Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser46903
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46903

Ziyaretçi
Resmi olarak bu dünyada yer almıyoruz .
Burda bulunan arkadaşlarımız premium için , yada
Bireysel olarak zaman geçirmek için varlar.
Bu severda bulunan tüm klanlara başarılar .

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Resmi olarak yoksan neden baslik aciyorsun?
Bi iddan yok gelenlerde madara olacak

DeletedUser46903

Ziyaretçi
Bundan böyle başlık açarken senden özel izin alırız.

Bizden kimse madara olmaz içiniz rahat olsun .

DeletedUser56608

Ziyaretçi
Bu oyundaki kafaya bayılıyorum ya :)))

Sayın devlet yöneticileri,

Resmiyetteki belgelerinizi görebilirmiyim? Yoksanız bunu belgelerle resmi bir şekilde kanıtlayın. Aksi taktirde iddalarınız kabul edilmeyecektir

DeletedUser60284

Ziyaretçi
bu başlıgı en gerksiz başlık olarak en ler grubuna alabiliriz , gerçekten çok tuhaf kişiler var

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Umuyorum yakin bir worldde oyuna katilirsiniz , w14 zamanindan sevgilerle

DeletedUser60825

Ziyaretçi
bu başlıgı en gerksiz başlık olarak en ler grubuna alabiliriz , gerçekten çok tuhaf kişiler var

Forum eskiden böyle değildi bu vaziyet nedir çözemedim.
Gereksizdir değidlir o beni ilgilendirmez arada bir bakıyorum şöyle birisi bir şey yapınca forum kullanıcıları hemen adamı taşlıyor,linç ediyor.
Adam bilgi vermek için açmıştır belki, belki eski dostlarına düşmanlarına duyurmak için açmıştır neden hemen "tuhaf kişiler" var diye yeriyorsunuz anlamış değilim.
Başlık sahibi gelip "Her başlığa yorum yapma zorunluluğunuz yok" dese gereksiz yere münakaşa ediyorsunuz.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
bu forumda çok garip insanlar var. size ne, size mi sorulacak başlık açılırken? ayrıca kötü bir şey de dememiş, oynamıyoruz, pre kasacağız, korkmanıza gerek yok demiş kısaca, neden böyle saçma cevaplar verdiğinizi anlamadım.

bu arada w25'i hızlıca kapatın da başka bir dünyada da görelim sizi prolar :)

DeletedUser60284

Ziyaretçi
tekrar diyorum gereksiz bi başlık problemi olan artistler özelden yazabilir

Bilmedenoldu*

Yasaklı
482 mesajının da 482'si gerekli olan arkadaş da konuştu. bi' de artistler özelden yazabilir demiş. ne yani başlık gerekli ya da gereksiz tartışması yapıp birbirimize ateş mi edeceğiz? :D özelden yazıp ne yapacağız? bu başlığın gerekli olup olmadığını mı tartışacağız? ne adamlar var yav :D

allah kolaylık versin prodaki arkadaşlar :)

DeletedUser60284

Ziyaretçi
482 mesajının da 482'si gerekli olan arkadaş da konuştu. bi' de artistler özelden yazabilir demiş. ne yani başlık gerekli ya da gereksiz tartışması yapıp birbirimize ateş mi edeceğiz? :D özelden yazıp ne yapacağız? bu başlığın gerekli olup olmadığını mı tartışacağız? ne adamlar var yav :D

allah kolaylık versin prodaki arkadaşlar :)

gevezelik yapma istersen

Bilmedenoldu*

Yasaklı
sende değilsin istedigim yere istedğimi yazar çizerim gerekirse dagalmıda geçerim hayırdır sen niye şekillere giriyosn terez

benim yazdığım sana özel değildi bu konuda bi' anlaşalım. forumda her türlü trollüğü yapıyorsunuz, sizin yaptığınız gerekli oluyor, dünyada bulunmuyoruz başlığı gereksiz oluyor. nasıl bir kafa bunu anlamadığım için yazma gerekliliği duydum. dalga geç sıkıntı yok. ben de sizin gereksiz trollüklerinize gülüyorum ama dalga geçmiyorum. demek sizinle de dalga geçmek gerekiyormuş. şekillere girdiğimi sanmıyorum. böylesine saçma bi' konu yüzünden vaktimi harcayacak değilim. sana oynadığın dünyada başarılar. forumda da.

DeletedUser60284

Ziyaretçi
zaaten bana özel bişi yazamazsın sen kimsinki hadi işine bak

DeletedUser60284

Ziyaretçi
evet öle bişiler sen yazılarımı falan takip et bişiler yap işte hadi görüşürüz