PRORESPAWN Klanı

• Konuyu başlatan DeletedUser46903
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59691

Ziyaretçi
peki arkadaşım, sen öyle diyorsan öyle olsun, sıkıntı yok. bu arada alarm'dan kimi tanıyorsun? cevap vermedin.

Yanlis hayirlamiyorsam w17 idi world biraz muellaktaydi hesap vereceklerdi ugrasirim diye istemedim. Sor kime hesap verecektiniz diye solesinler unutmadilar iste 1 kisi degil birden fazla taniyorum bende kalsin uyry

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Her world açıldıgında; bilinen, daha önce world kapatmış olan, köklü klanlar o dünyaya başlayacak mı diye merak edilir.w35te kurulan Respawn klanının premıum amaçlı kuruldugunu belirtmek ve Respawn w35 e mi başlıyor gibi soruları cevaplandırmak için böyle bir başlık açılmış ki bence gayet normal bir durum.Nabza göre şerbet misali bir konu da söz konusu degildir, geleceksek tam kadro gelirdik zaten ki hali hazırda kapatmakla meşgul oldugumuz bir world var.

Başlık tepki geçtiği için yazmak istedim, tabi ki isteyen istediğini yazabilir, iyi oyunlar.

Sen benim soyledigime alindin mi kardes ? Farkinda isen devamini getirmedim

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Yanlis hayirlamiyorsam w17 idi world biraz muellaktaydi hesap vereceklerdi ugrasirim diye istemedim. Sor kime hesap verecektiniz diye solesinler unutmadilar iste 1 kisi degil birden fazla taniyorum bende kalsin uyry

biz w17'de oynamadık. demek ki yanlış hatırlıyorsun.

her neyse, respawn klanına güzel pre kasmalar. inşallah w25'i hızlı bir şekilde kapatırlar ve başka dünyalara da başlarlar. klanlar oyununun en kaliteli ekiplerinden bir tanesi respawn. ekip olmanın hakkını veriyorlar. başka dünyalarda da görürüz inşallah.

DeletedUser56278

Ziyaretçi
Sen benim soyledigime alindin mi kardes ? Farkinda isen devamini getirmedim

Kimin ne yazdıgını bilmiyorum birkaç yorum gördüm konunun anlaşılması için yazdım hocam, alınma gücenme yok :) Her neyse w35te iseniz başarılar dilerim

DeletedUser59691

Ziyaretçi

her neyse, respawn klanına güzel pre kasmalar. inşallah w25'i hızlı bir şekilde kapatırlar ve başka dünyalara da başlarlar. klanlar oyununun en kaliteli ekiplerinden bir tanesi respawn. ekip olmanın hakkını veriyorlar. başka dünyalarda da görürüz inşallah.

Hangi world de oynadi iseniz artik karabuyu hesabina girdim dha snra istemedim cok saglamda bayrak vardi hesapda ful siyah bayraklar nasil kasildi ise artik karabuyu alarm da degol mi

DeletedUser56278

Ziyaretçi

Alarm ile savaşmak her daim zevkli olmuştur benim için, umarım w25ten sonra başlayacagımız worldde siz de olursunuz :)

DeletedUser59691

Ziyaretçi
Kimin ne yazdıgını bilmiyorum birkaç yorum gördüm konunun anlaşılması için yazdım hocam, alınma gücenme yok :) Her neyse w35te iseniz başarılar dilerim

Kötu bisey yazmadim konuyu bok etti atti elaman klana ne hakaret ettik nede birsey .nede arkadasina hakaret ettik. Yirtik dondan cikar gbi cikti bizi elestiriyor elaman

DeletedUser

Ziyaretçi
Sıkıntı Yok Ben Varım World 35de
Adam gibi oynayan herkese kapım açık
daha 100 marketi zor geçip ilk 25de değiliz Allah a şükür
bilek gücü pre gücü de olsa hakkımızı son damlasına kadar savunurum
Respawn ı anmadan önce besmele çekin
bizi bilen bilir
bilmeyen de böyle konuşur
karşınıza gelince anlarsınız

DeletedUser60284

Ziyaretçi
Kötu bisey yazmadim konuyu bok etti atti elaman klana ne hakaret ettik nede birsey .nede arkadasina hakaret ettik. Yirtik dondan cikar gbi cikti bizi elestiriyor elaman

klanın basın sözcüsü die düşündüm ben bi ara :) diğer arkadaş güzel bi açıklama yaptı gerekeni söyledi olay bitti gitti diğer çocukda gider inş buralardam :)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Hangi world de oynadi iseniz artik karabuyu hesabina girdim dha snra istemedim cok saglamda bayrak vardi hesapda ful siyah bayraklar nasil kasildi ise artik karabuyu alarm da degol mi

w19 ekibinden. w19'daki arkadaşlar sadece w19'da oynadı kırmızı alarm ismiyle. 14-16-20-22-25 ve classic 5'te oynamadılar. birkaç kişi haricinde. dünyayı kapatan ekip, tabii ki bayraklar siyah olacak:) başarılar hocam, iyi geceler.

DeletedUser59691

Ziyaretçi
bizi bilen bilir

Biz müslümaniz sadece kuran okurken besmele ile baslariz sen kendi klaninin ismini okurken besleme ile.baslaya bilirsin ozgursun

DeletedUser60284

Ziyaretçi
bizi bilen bilir

al işte sonra gelip neden dalga geçiyosunuz diyorlar nys el yumruğu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanırmış diyip geçelim başarılar size her nerde yaşıyor ve oynuyorsanız