Planlanacak roundlar hakkinda düşünceleriniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tanımsız

Mızrakçı
Sayın modlarim bugun 12.30-18.00 arasi roundtaki pre ödülü 30 pp bildigim kadariyla 4 saat üstü 50 pp olmali
Keşke 100 pp filan olabilse ama belirlenmis bi sistem varmis :)
Neyse 50 pp olarak duzeltilebilir mi ?

DeletedUser49025

Ziyaretçi
kazanılan preler ne zaman gelecek bunun hakkında detaylı bilgi alabilirmiyiz

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bu imza Mehmet'in profil resmine çok benziyor. Bolubjk olan Mehmet.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Diğer koşan at da maminin profil resmiydi. Cadu resmen profil resimlerini araklayıp imza yapıyor :D Hiç özgün çalışmıyor :D

Lloyd

Mızrakçı
cadu neler diyorum adminim bak imzama ne eleştiriler geldi lütfen bir el atınız :)

cadu neler duyuyorum adminim bak imzama ne eleştiriler geldi lütfen bir el atınız :)

iki kelimeyi yanyana doğru yazamıyoruz flloddan notumu karalamazsanız sevinirim :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser614

Ziyaretçi
Anubel olsa şimdiye ban gelirdi. Anubel'i özledim. Nerede o eski banlar :p

DeletedUser614

Ziyaretçi
Mayıs'ın kanatlı, Alva'ya SMod olduğu zamanları özlüyorum. Theythink ne güzel rütbeler yapmıştı. Adam ileri görüşlüydü gökkuşağı renkli speed şampiyonu rütbesi hazırlamıştı :D Hestai ile Konstantre yeni katılmıştı takıma. Bir tek One.Helsing aynı duruyor. Birde Mr.Storm :D

DeletedUser49742

Ziyaretçi
Mayıs'ın kanatlı, Alva'ya SMod olduğu zamanları özlüyorum. Theythink ne güzel rütbeler yapmıştı. Adam ileri görüşlüydü gökkuşağı renkli speed şampiyonu rütbesi hazırlamıştı :D Hestai ile Konstantre yeni katılmıştı takıma. Bir tek One.Helsing aynı duruyor. Birde Mr.Storm :D

2.588 postunu birleştirip 1 yaparım.. Profil resminde böyle kalır sonra... tt2 :D:D

Eğlendim valla... ;)

Bengam

Baltacı
her daim yanındayız :) nede olsa teşkilatımıza uye kimseyi yalnız bırakmamak lazım :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.