Planlanacak roundlar hakkinda düşünceleriniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lloyd

Casus
Arkadaşlar, biliyorsunuz artık günün her vakti speed roundlar planlanmakta. planlanan roundlardan da takip edeceğiniz gibi aşağı yukarı 24 saatlik roundlar haftalık bir döngü halinde programlanıyor ancak, biz oyuncuların talepleri doğrultusunda yeni planlanacak roundlar (planlanmış roundlar değişmez) en çok isteğe bakılarak planlanabilir. bu sebeple talep ve isteklerinizi makul şekilde buradan bildirecek olursanız oyun adminimiz Nastiez'de görmezden gelmeyecektir :)

""mesele ben başlıkla birlikte talebimi yapıyorum; hrb0 veya hrb1 başlangıçlı 2x hammadde üretim olan, 350x,oyun hızı 0,7 birim hızında klan limiti 3 olup 12k puana ulaşanın roundu kapatacağı 4 saatlik cata roundların her gün muhakkak 1 kez planlanması taraftarıyım.""

ayrıca; uluslararası turnuvlar (twmasters) standartlarında roundlarında hergün olmasada haftanın en az 4 günü muhakkak gün içine konması gerektiğini düşünüyorum.

varsa sizlerinde görüşleri buradan paylaşarak Türkiye Speed Roundlarının gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Lloyd

Casus
ve... lütfen barbar alımını olabildiğince kısalım, oyunlar savaşsız geçer oldu.

DeletedUser

Ziyaretçi
Belirttiğiniz özelliklere yakın bir cata round açtık bu akşam 8 için. :) Bakalım neler olacak.

bicfakir

Mızrakçı
açılacak olan tüm roundlarda barbar alımının yasak olması taraftarıyım ben de

DeletedUser57879

Ziyaretçi
yeni bir speed açın da oynayalım , saat 8 deki bas iptal edilsin hrb 5 hammadde 2 kat altınlar yarı yarıya bir speed açılsın..

küçük bashlerden sıkıldık.. eskisi gibi büyük oyunlar açın artık.

Tanımsız

Okçu
Yarin icin onerim saat 13.30-14.00 arasinda baslayan 6-8 saat arasi tam baslangicli 200-250x oyun hizi ve 0.4x birim hizli oyun (barbar alimsiz oyun barbar alimi olursada kisi basi 2 olabilir)

DeletedUser57879

Ziyaretçi
bugün saat 8 de başlayan speede hrb5 olarak ayarlarmısınız :)

2x hammadde üretimi
yarı yarıya altın ücreti
barbar alımı olmayan.

DeletedUser55510

Ziyaretçi
Gece 1.00 den sabaha kadar round ayarlarmısınız lütfen :D

- HastasıyızDedee :)

DeletedUser57879

Ziyaretçi
Bu gece hrb 5 veya hrb8 açın sabaha kadar oynaylaım :))

ayaz* :)

DeletedUser57879

Ziyaretçi
bütün güne hrb0 koymuşsunuz bari ir tanesini hrb5 yapın

DeletedUser57879

Ziyaretçi
bunlar hep böyle yapıyor, dün gece 01.30 a kadar speed bekledim, 00.00 da bir önceki bitti.

gelip 02.30 a speed koyuyorlar. dalga geçiyorlar resmen böyle de olmaz ya. insan biraz kendi oyuncusunu düşünür savunur.

DeletedUser57879

Ziyaretçi
oyun açmayı bilmiyorsanız eğer gidin yardım isteyin burdan modlara sesleniyorum. hrb0 bash açıyosun.

hrb8 aç full başlangıçlı. bilmiyorsan da mayısı ara sornasıl açılıyor diye. böyle saçmalık olmaz..

DeletedUser

Ziyaretçi
HRB 8 , full başlangıçlı , klan limiti 4, 4 köylü başlangıç. acemi korumaı 15 dk. 2x hammadde üretimi, yarı yarıya altın masrafı.

hemen şimdi açı oynayalım

Durum
Konu yanıtlara kapalı.