Planlanacak roundlar hakkinda düşünceleriniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Hrb3 veya hrb5 çok sık koyuyoruz aslında. Hemen hemen hergün var, saatlerine denk gelemiyorsunuz sanırım.

Tanımsız

Okçu
Hrb3 veya hrb5 çok sık koyuyoruz aslında. Hemen hemen hergün var, saatlerine denk gelemiyorsunuz sanırım.

Biraz sonraki basg rondunu oynamayi dusunmuyorum ama bash rondlarin tam baslangicli olmasina alistigimiz icin onu seviuoruz sanrim
Ayrica bu diğer roundlar icinde gecerli daha önce ağirlik hrb5 ve hrb8 uzerinedydi (ben hrb 0 i daha cok seviyorum)
Ama hrb0 roundlar icin onerim haritanin masterstaki tip gibi kucultulmesi ve barbar sayisinin kisi basi 5 filan olmasi (çunku cogu oyuncu birakiuor yada yağmayi
cok yapamiyor)
Böylece oyuncular masterstaki gibi yağmanin az olduğu roundlara alisabilir ve turnuvalarda daha iyi sonuclar elde edilebilir

Biraz sonraki basg rondunu oynamayi dusunmuyorum ama bash rondlarin tam baslangicli olmasina alistigimiz icin onu seviuoruz sanrim
Ayrica bu diğer roundlar icinde gecerli daha önce ağirlik hrb5 ve hrb8 uzerinedydi (ben hrb 0 i daha cok seviyorum)
Ama hrb0 roundlar icin onerim haritanin masterstaki tip gibi kucultulmesi ve barbar sayisinin kisi basi 5 filan olmasi (çunku cogu oyuncu birakiuor yada yağmayi
cok yapamiyor)
Böylece oyuncular masterstaki gibi yağmanin az olduğu roundlara alisabilir ve turnuvalarda daha iyi sonuclar elde edilebilir

hrb0 bende seviyorum ama onlara 1-2 saat gectikten sonra giremiyosun ama hrb3 yada hrb5 oldumu daha gec olsada girer sansini denersin... ve takimdan cok az kisi raundlara giriyor yani takimdakiler istedikten sonra antreman raundu yapilir...

Tanımsız

Okçu
Bugün saat 22 de başlayacak oyunda birim hızı ve oyun hızı belirtilememiş yine geçen seferki gibi oyun hzı ve birim hızı 1 olabilir

DeletedUser55510

Ziyaretçi
12.30 Roundu hrb7 başlaması gerekirken 2 köylü başlangıç oldu. Destek attım cevap verilmediği için buraya yazıyorum. Planlanan roundlarda hiçbir round yok daha fazla vakit kaybetmeden 16'ya round eklermisiniz.

Tanımsız

Okçu
saldırı destek sapması ne ola ?
anladığım kadarıyla şansa bağlı olarak 2 saldırı veya desteğimiz 2 sn önce yada sonra mı gidiyor ? :)
MAYIS yine bizi şaşırtmaya devam ediyor :)

DeletedUser

Ziyaretçi
mayıs ve kücük eglenceler :d flaskflşasklş sadakatte 20 düsüyor 5 mis lazım flksalşf :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
saldırı destek sapması ne ola ?
anladığım kadarıyla şansa bağlı olarak 2 saldırı veya desteğimiz 2 sn önce yada sonra mı gidiyor ? :)
MAYIS yine bizi şaşırtmaya devam ediyor :)

Aynen öyle, saniyelik ya da saliselik saldırı atamayacaksınız tt2 Biraz şans gerektiren bir raund olacak

mayıs ve kücük eglenceler :d flaskflşasklş sadakatte 20 düsüyor 5 mis lazım flksalşf :D

O altın masraflarına normalde 10 istemesi gerekiyordu tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
altın masrafı yeni dikkatimi cekti 123456789012 gjklsafjkjsakl :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.