Planlanacak roundlar hakkinda düşünceleriniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bencede ama bu round pke iddialı değilim net yavaş telefonun internetinden bağlanıyorum

ben hiç iddialı girmiyorum ki :D 1 2 saat milleti rahatsız edip cıkıyorum :D cata ve bash lar dısında özellikle barbar köy almalıları oynamıyorum

DeletedUser614

Ziyaretçi
bana en son mis arası atmaya çalışanın mezarına geçen hafta çiçek diktik. :cool:

Mazi kalbimde bir yaradır
Bahtım saçlarımdan karadır
Beni zaman zaman ağlatan
İşte bu hazin hatıradır

bJvpL0.jpg

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Ancak oynamadığım raundda saldırırsın. tt2 Orda bile zorlanmıştın değil mi itiraf et tt2

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ancak oynamadığım raundda saldırırsın. tt2 Orda bile zorlanmıştın değil mi itiraf et tt2

Oynamadığın mı yoksa bizim yüzümüzden oynayamadığın mı? tt2
Bir ara fake geldiğinde korkudan askerleri kaçırmadım değil :D Sonuçta panel sizin elinizde, insan tırsıyor :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Oynamadığın mı yoksa bizim yüzümüzden oynayamadığın mı? tt2
Bir ara fake geldiğinde korkudan askerleri kaçırmadım değil :D Sonuçta panel sizin elinizde, insan tırsıyor :D

Forumda efelik edenin oyunda özrü kabul olmaz. Şimdiden söyliyim closedeyes

DeletedUser614

Ziyaretçi
Köy kaybetmekten korksaydık rapor yayınlamazdık tt2

Şu rauntları duzenlıyen modumuzu anlıyamıyorum hrb7 barbar koy alımlı speedte 3x ham uretımı %50 ucuz altın masrafı hrb3 yada hrb0 spedte normal ham normal altın masrafı hala cozemıyorum nedenınıı...

DeletedUser

Ziyaretçi
Sizin oyun stilinize uymadığı için anlamıyorsunuz. :) Öyle sevende var, öbür türlü sevende. İki roundu kesinlikle karşılaştırmamalısınız. Her bir round farklı oyuncu kitlesine hitap edebilmektedir.

Tanımsız

Okçu
Sizin oyun stilinize uymadığı için anlamıyorsunuz. :) Öyle sevende var, öbür türlü sevende. İki roundu kesinlikle karşılaştırmamalısınız. Her bir round farklı oyuncu kitlesine hitap edebilmektedir.

Yinede ben kimsenin barbar köy alımlı hrb 7 de ana ina basmak isteyeceğini sanmıyorum hele ki 100+ köyde
Hesap yöneticisi imkanı herkeste olabilir ama yinede ahırı 3 ten 20 ye çekmek kışlayı 5 ten 25 e çekmek çok çok zahmetli bu roundlarda

Lloyd

Casus

sana hangisi hitap ediyor adminim gelde bi rounda alalım ölçünü :)

DeletedUser59415

Ziyaretçi
yok artık modlara atar yapılıyor :D
gerçi modlar ne anlarki oyundan öyle kural yazmakla olmuyor bu işler
gerçi alva mayıs gibi oyunun içinden gelenler varda en başta storm fıss :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Öyle deme çarpılırsın. İnceyi gördün mü :DSA:SDSSA:SDS:DD Hani pikachu elektrik veriyor ya elektrikle çarpılırsın diye gönderme yapıyorum :DSSD:ADSS:DSSA Anladın mı :D

yok artık modlara atar yapılıyor :D
gerçi modlar ne anlarki oyundan öyle kural yazmakla olmuyor bu işler
gerçi alva mayıs gibi oyunun içinden gelenler varda en başta storm fıss :D

Oyunun içinden gelmek bilmek demek değildir. Mayısın durumunu gayet iyi biliyorum :D
Ayrıca kuralları kafalarına göre yazmıyorlar

DeletedUser59415

Ziyaretçi
Öyle deme çarpılırsın. İnceyi gördün mü :DSA:SDSSA:SDS:DD Hani pikachu elektrik veriyor ya elektrikle çarpılırsın diye gönderme yapıyorum :DSSD:ADSS:DSSA Anladın mı :D

Oyunun içinden gelmek bilmek demek değildir. Mayısın durumunu gayet iyi biliyorum :D
Ayrıca kuralları kafalarına göre yazmıyorlar

neye göre yazıyorlar ?
birisin kafasına göre co yasaklanmış yıllardırda öyle işte kimin kafası bu veya neyin kafasıyla yazıldı bilmiyorum ama yazılmış işte :D

ha ayrıca mayıs gayet iyi speedci öper seni :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Neymiş benim durumum söylede ben de bileyim :S
İyi değil durumun :D Nasıl açıklama yapayım ki :D Bence iyi değil yani :D

neye göre yazıyorlar ?
birisin kafasına göre co yasaklanmış yıllardırda öyle işte kimin kafası bu veya neyin kafasıyla yazıldı bilmiyorum ama yazılmış işte :D

ha ayrıca mayıs gayet iyi speedci öper seni :D

Benim elimin altında da panel olsa ben de iyi oynardım :p

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Sende de sadece çene var be bi icraat göremedik tt2 Ben Fransa yada Romanyada da oynuyorum ara sıra, kendine güveniyorsan gel iki raund çapalıyım seni tt2 (Tartışma çıkartmak ne güzelmiş tt2)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.