PARADOX vs ŞAH-i

DeletedUser62151

Ziyaretçi
Şunu belirteyim Biz 2009Dan beri hesap sildiriyoruz. Bizim klanda hesap silmek racona ters. Rakipler iyi bellesin ki Davamız son köye kadardır! Bizde böyle deliyiz. Takarsak takarız, bizi puanınız ve köy sayınız hiç irdelemez. Sonra nerden bulaştık bu deliye yada nerden bizi buldu bunlar demeyin hhahha
1f604.png

NOT: LAFIM ŞAHI DAĞILIYOR HESAP SILIYOR DIYENLERE

DeletedUser61863

Ziyaretçi
Şunu belirteyim Biz 2009Dan beri hesap sildiriyoruz. Bizim klanda hesap silmek racona ters. Rakipler iyi bellesin ki Davamız son köye kadardır! Bizde böyle deliyiz. Takarsak takarız, bizi puanınız ve köy sayınız hiç irdelemez. Sonra nerden bulaştık bu deliye yada nerden bizi buldu bunlar demeyin hhahha
1f604.png

NOT: LAFIM ŞAHI DAĞILIYOR HESAP SILIYOR DIYENLERE

Herkes Deli Herkes Kendine Göre Şizofren.
Bu Söz Süreklilik haline gelmiş artık kLanlarda.

vay Efendim delilik şöyle vay efendim böyLe.

Bilader'ler Sizler +++Delü+++ Hatırlamassınız. Eski Klansavaslari.net world7'den +++Abrek+++ - +++ Delü+++ Olarak Suan 34'te .

Taklitler Aslını yaşatir Efendim Aslını..
$u hareketlerinizle sadece taklit oluyorsunuz.
Bırakın bu işleride oyununuza bakin.
Sürekli Alttasınız ama dönüp dolasıp vay biz böyle yapariz vay biz böyle ederiz.
geçiniz efendim geçiniz.

DeletedUser60263

Ziyaretçi
hamdıcım rakibimiz guzel savasımız guzel en azından istatsıtıge yansıtmamak ıcın klandan cıkmamaları varya dedım hele yaaw ne güzel savas .D

DeletedUser55944

Ziyaretçi
sahi silmeyecek öyle kaçıp gitmez ona laf yok ama bizde toplaya toplaya göndercez en son sildiğimiz adamlar 5 wörlddür klan açmıyo sahide buna aday gibi...

DeletedUser55944

Ziyaretçi
Allah var oyunda edemediklerini etkinlikte ettiler bana etkinliğin nekadar adaletsiz olduğu burda ortaya çıkıyo tabi :D:D

AvB.

Hafif Atlı
Konu beni pek alakadar etmez ama şu şahi hesap silmez sildirir, bu güne kadar hep hesap sildirdik, kemik kadromuzu kimse yıkamaz diyen arkadaşa birkaç cümle lafım olacak :)

Belli ki kendisinin şahi ile ilk dünyası ve henüz yıkılmadıkları için biraz karavana sıkıyor :d Dostum madem esemiyorsun bari gürleme. Onu geçtim bari birkaç damla yağmur bırak da gürlediğine değsin. Muhtemelen shade miydi schade miydi neydi "haydi aslanlarım haydi yiğitlerim parçalıyıcaz onları" diye diye sizi gaza getirdi ama uyma sen ona güzel güzel oyununu oyna da yenersen konuşanlar söylediklerini yutsun, yenilirsen de lokmalarında boğulmamış olursun.

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Merhaba ben schade emin fenerbahceliyim diýen arkadasmi :D sahi boş Hayaller kuruyor ama karekterli bir ekip :) fakat savasi kazanamaz

DeletedUser45265

Ziyaretçi
söylemezsem içimde kalacak şahi hesap silmez racona ters cümlesi nasıl bişeydir ya :D bu arkadaş kurtlar vadisi izleyen 15 yaşında birisi sanırım :D güldürdü gece gece :D