PARADOX vs ŞAH-i

DeletedUser55944

Ziyaretçi
Orasi öyle :) zaten hesap silecekler ne silmemesi w39 icin beni aradilar reddettim :)
reddetmiş olman senin için iyi olmuş
Konu beni pek alakadar etmez ama şu şahi hesap silmez sildirir, bu güne kadar hep hesap sildirdik, kemik kadromuzu kimse yıkamaz diyen arkadaşa birkaç cümle lafım olacak :)

Belli ki kendisinin şahi ile ilk dünyası ve henüz yıkılmadıkları için biraz karavana sıkıyor :d Dostum madem esemiyorsun bari gürleme. Onu geçtim bari birkaç damla yağmur bırak da gürlediğine değsin. Muhtemelen shade miydi schade miydi neydi "haydi aslanlarım haydi yiğitlerim parçalıyıcaz onları" diye diye sizi gaza getirdi ama uyma sen ona güzel güzel oyununu oyna da yenersen konuşanlar söylediklerini yutsun, yenilirsen de lokmalarında boğulmamış olursun.
furkan sen buralardamısın bi vörldde seninle kran kırana oynamak nasip olacakmı

AvB.

Hafif Atlı
Abi bir ara skype da sohbet edelim hatta en yakın zamanda yapalım bunu :d Senin olduğun yerde bizim oynamamız mümkün mü :)

DeletedUser63757

Ziyaretçi
Konu dışı olabilir ama bir şeyedeğinmek istiyorum . Bu kadar köklü klanların devam etmesi gerektiğini düşünmüyorum bence yeni yapılanmalara gitmeliler yeni ekipler doğmalı . Şahsi fikrimdir .Ama anlamadığım nokta şu . Sonuç olarak bu klanlar var . Ve çoğu insanın bu oyunun adından haberi olmadığı zamanlarda güzel işler yapmışlar . Elbette eski olmanın getirdiği ve yaşanmış başarıların verdiği bir ego olacak. Yani demem o ki bu oyunu kendisine öğreten insanlara oyunu öğreten kişilere dalga geçer tarzda konuşmak saçma . Mesela ben çıkıp Aztek hakkında atıp tutsam hoş mu etik mi . Adamlar klansavaşlarında gözümün önünde 2 mio luk hesabı bir gecede haritadan sildiklerini görünce hemde .İmam karşılıklı saygı ve sevgiler diler :)

DeletedUser63511

Ziyaretçi
Konu dışı olabilir ama bir şeyedeğinmek istiyorum . Bu kadar köklü klanların devam etmesi gerektiğini düşünmüyorum bence yeni yapılanmalara gitmeliler yeni ekipler doğmalı . Şahsi fikrimdir .Ama anlamadığım nokta şu . Sonuç olarak bu klanlar var . Ve çoğu insanın bu oyunun adından haberi olmadığı zamanlarda güzel işler yapmışlar . Elbette eski olmanın getirdiği ve yaşanmış başarıların verdiği bir ego olacak. Yani demem o ki bu oyunu kendisine öğreten insanlara oyunu öğreten kişilere dalga geçer tarzda konuşmak saçma . Mesela ben çıkıp Aztek hakkında atıp tutsam hoş mu etik mi . Adamlar klansavaşlarında gözümün önünde 2 mio luk hesabı bir gecede haritadan sildiklerini görünce hemde .İmam karşılıklı saygı ve sevgiler diler :)

bizim millet,miz böyle imam çıktıkları yeri beğenmezler..

LaFleur01

Baltacı
sahi silmeyecek öyle kaçıp gitmez ona laf yok ama bizde toplaya toplaya göndercez en son sildiğimiz adamlar 5 wörlddür klan açmıyo sahide buna aday gibi...

sen şahide başlayıp mis ordu biriktirip sonra paradoxa katılan biri olarak çok konuşuyorsun sizin oynayış tarzınız budur paran olmasaydı adam olamazdın zaten hainlikte üstüne kimseyi tanımıyorum .

Ha silmis ha silmemis nolacak her türlü koyleri alinacak :)

sait bey sizde az fena değilsiniz multi hesaplar ile klanımıza katıldınız eibo ile iş bile yapıyordun tüm multi hesaplarınızı paradox topladı 15 saate mis atamam dediniz daha sonra paradox ile anlaşamayınca yine bize geldiniz sahip çıktık ama yanlış yapmışız seni adam yerine koyup başka dünyaya çağırmışlar ama sen gelip burda dalga geçer gibi konuşmuşsun yazık ya acıyorum sizlere

DeletedUser58852

Ziyaretçi
kim bizle iş yapıyormuş bi dk onu aydınatırmısın

Monarch Of Gloroius

Kılıç Ustası
sen şahide başlayıp mis ordu biriktirip sonra paradoxa katılan biri olarak çok konuşuyorsun sizin oynayış tarzınız budur paran olmasaydı adam olamazdın zaten hainlikte üstüne kimseyi tanımıyorum .

Hocam konuşmalarınıza dikkat edersek biraz adam olmazsın falan olmuyor efendi gibi savaşıyoruz çirkinleştirmeyin lütfen lazzaro ya bu tarz konuşmalar yapamazsınız. tamam anlıyorum şu an yeniliyor olabilirsiniz ama bu size insanlara hakaret etme hakkı vermez parası olsun olmasın bu yapılan oyun kurallarına aykırı mı ? eğer ki bu durumu kaldıramıyorsanız ya gidin başka world de devam edin yada oyunu bırakın.Pre bi yere kadar getirir insanı ondan sonrası oyunculuk tek başına orda duran adamı bitiremıyorsanız bu sizin becerıksızlıgınız. Bu duruma parayı bahane ederek kendinizi haklıymıssınız gibi göstermenize gerek yok . tek başına ordaki birini bitiremiyorsanız sebeplerini kendi içinizde arayın. Böyle yorumlar yapacaksanız hiç yazmayın buraya.

Kolay gelsin.

LaFleur01

Baltacı
Sevgili antiegoist biz yeniliyor olabiliriz burdaki arkadaşlarında alay etmesi doğru değildir

Monarch Of Gloroius

Kılıç Ustası
hocam alaylık bir durum değil muhabbet dönüyor. bu tarz tatlı atışmlar olur ama aynı şekilde cevap verirseniz hem muhabbet ilerler hemde oyunun tadını alırız. yenilmeniz sıkıntı değil bizde olabilirdik ama kişiliğe laf etmek çok başka bi durum rica ediyorum daha önce de yaşandı bu adam muhabbeti uzamasın lütfen .

iyi akşamlar..

DeletedUser63512

Ziyaretçi

sait bey sizde az fena değilsiniz multi hesaplar ile klanımıza katıldınız eibo ile iş bile yapıyordun tüm multi hesaplarınızı paradox topladı 15 saate mis atamam dediniz daha sonra paradox ile anlaşamayınca yine bize geldiniz sahip çıktık ama yanlış yapmışız seni adam yerine koyup başka dünyaya çağırmışlar ama sen gelip burda dalga geçer gibi konuşmuşsun yazık ya acıyorum sizlere

Ahmet ben asla multi kullanmam sen beni tanimamissin ekip ile eiboya katilacaktik hatta Haýdar ile ve en iyi ben oynarimla baya konustuk eiboya gecmemiz ve ayrilmamiz bir oldu neden biliyormusun oyun basinda sahi ile basladik ve öyle bitirelim dedik zen wp grubunda öyle konusunca yakismaz bize dedik ama ne oldu adamlar 15 koye mis attilar 30 saatten 1 tane destek atan olmadi mis arasi ile koyleri vermedik burda boş laf yapma ahmet sonra zaten kalanlar hesap sil yapti.. yalan birşey varsa soyle multiymis falan sallama multilerim kimmis soylesene bi

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Şunuda ekleyeyim adamlarin mislerini kestik adamlar kac kere gelip köyü yikip gittiler daha bana eibo ile iş birligi diyorsun nasil bir adamsin ya bizi satan sizssiniz daha burda bana laf sokuyorsun o ekibin hepsini getireyim de yuzlestireyim sizle ha olur mu dilek sigarasina isaya guya sahip ciktiniz Haýdar mis atinca adama destek bile atmadiniz siz kendinizi harcadiniz bunu baskalarina mal etme eger ben eibo ile iş birligi yaptiysam niye bana w39 icin davet geliyor niye sizi satan birisini davet ediyorsun aciklasana bu çeliski nedir ahmet 15 saate mis atamam mi dedim oyun basinda 15 saate clicktr mis atmadim mi Haýdar mis arasi yapip kurtarmadi mi getir haydari sor haydar ve erol ile hicbir baglantim olmadi neyse sen istedigin gibi bil ahmet sadece uyeler o kadar biktiki sizden eiboya geçmek istedi hatta herseyi ayarlandi tam geciyorduk sonra senle konustuk tmm gecmiyecez dedim ve geçmedik size siginmadik siz gelip celal özellikle gelip yalvarmadi mi size ihtiyacmiz var diye kiramadim cunku worlde sizle basladim olmaz dedik yanlisimizdan döndük ama adamlar 30 saaten 15 koye mis attilar bir tanesine savunma atilmadi bazilari dustu bazilari mis arasi yapti neyse konusmaya degmessiniz asil biz sizi adam yerine koydugumuza pismaniz