PARADOX vs ŞAH-i

Monarch Of Gloroius

Kılıç Ustası
Bizimle oyun başından beri dalga geçenler bugün şahi klanlarının dağıldığını görecekler.

Açık ara fark ile savaşta öndeydik. Fakat şahi klanı savaşı terk etmiştir.

Hiç boş yere muhabbete kalp kırmaya gerek yok. Elimizde raporlar , istatistikler mevcuttur.

Şahi klanlarının köyleri toplanmaya devam etmektedir.Bu savaşta burda bitmiştir.

Boş muhabbet yapacak adamlara raporlarımız ve istatistikler hatta dünya üzerinde savaşlara girilerek görülecek şekilde kendilerini tatmin edebilirler.

Hepinize iyi oyunlar dilerim .

DeletedUser62151

Ziyaretçi
Guldurme beni sahi klanlari klan sayisini dusuruyor işte zeki kardesimde dagildigini zannediyor

DeletedUser62151

Ziyaretçi
Pasif oyunculari toplamak kolay belki savasta suan ondesiniz ama erken konusuyorsun dagildi diye laf yapma pasifler atiyoruz alin köylerini klan sayisi dusuruluyor burda boş yapma

DeletedUser62151

Ziyaretçi
Şunuda belirteyim şahi klanlari geçmisten beri hesap sildirir ama hesap silmez racona terstir isterseniz bizden guclu olun savasi kazanin ama yikamassiniz son koye kadar mucadele ederiz bizim kemik kadroyu kimse yildiramaz simdi boş yapma uydurma laflarla sahi dagiliyor deme yol al konu kapatilsin

Monarch Of Gloroius

Kılıç Ustası
Pasif oyunculari toplamak kolay belki savasta suan ondesiniz ama erken konusuyorsun dagildi diye laf yapma pasifler atiyoruz alin köylerini klan sayisi dusuruluyor burda boş yapma

güzel kardeşim bu zamana kadar ne yapabildiniz?
köy aldınız mı ?
geldiniz Türkoglunun 2-3 bina seviyesini yıktınız.
2 köye tek seferde 4 mis attınız.
misleriniz bile geri dönmedi.
burda milletin içinde böyle kendini küçük düşürme. şu an türkoglu clicktr alacak koy bulamayıp oyuna girmeyen adamlar.
daha yüksek puanlı köyleriniz vardı da biz mi almadık.
eğer senin klanının en yuksek puanlı sayılabilecek oyuncuları pasifse sen kimsin ? burda ne konusuyorsun neyi ispatlamaya çalııyorsun.

Türkoğlunun bir sözü var ben ban yemediğim sürece bu şahiye yıkılırsam adam değilim diye bir sözü var. boş konuşmayın icraat yapın alabiliyorsanız 1 tane köy alın da görelim sizin de bir klan oldugunuzu tanıyalım. oyun başından beri hep laf hep laf hep laf. sizin amacınız ne .

SAna bir tavsiye kardeşim

böyle lafla savaş kazanılmıyor. haberin olsun. boş konuşup durma iş yap icraat yap bizde görüp tebrik edelim.

DeletedUser33303

Ziyaretçi
bu savaş classic dünyasında olsaydı paradox kaç gün dayanırdı diye merak ediyorum. Bu savaşın sonunda birde rovanş yapın classic bir dünyada :D

DeletedUser62151

Ziyaretçi
Para cok napalim :D birde adamliginizi gorecez fazla konusuyorsun

DeletedUser33303

Ziyaretçi
oynuyoruz ya işte kardeşim şartlar herkese eşit sunuldu :) önümüzdekı dunya bence yeterli sonuçta 10 a 1 savaşıyoruz başından beri oyunun :)

sen benim demek istediğimi anladın aslında ;) burda para pre laflarına girmek istemiyorum

DeletedUser61577

Ziyaretçi
Şimdiden hiç bir savas sonucu belli olmaz fark çok fazla olsa bile kapanabilir ŞAH-i klanları rahatça geri toparlayıp öne geçebilir ama şöyle bir forumda gezindimde W37'de tek heyecan galiba ŞAH-i vs Paradox savaşında dünyanın ileriki dönemlerinde iki klandan hangisi oyna devam edecek merak ediyorum açıkçası:)

İki klana da başarılar

DeletedUser62151

Ziyaretçi
Ben senin kardesin falan deilim konusma adamliginiz oyuna göre mi belirliyorsunuz yenilirsem adam deilim falan zaten adam olmadiginizin kaniti boş konusma tmm fazla egoistsin :D

DeletedUser62151

Ziyaretçi
Daha yazmayi bilmiyor ah ah çoluk çocuk cok fazla