PARADOX vs ŞAH-i

DeletedUser45030

Ziyaretçi
Savaş Raporları başlığında tek rapora rastlamadım gariplik bende mi acaba :)

DeletedUser61863

Ziyaretçi
hesap mı sildiler 39a gelmişler :D

oooo hocam siz cok geriden Takip ediyorsunuz.
w3'ten beridir Sahi her Dünyaya Kapatacaz vuracaz kıracaz patlicaz Diye Girer ,
yeni dünya geldiginde olmadı orda baslayalim diyip vaatler tekrarlanir :D

naabaLiiim. Öncesinden baktılar Dünya Dişine Göre yabancı gördüler bizi Sanirim Neyseki tanitmiş olduk
:D :cool::rolleyes:

LaFleur01

Baltacı
oooo hocam siz cok geriden Takip ediyorsunuz.
w3'ten beridir Sahi her Dünyaya Kapatacaz vuracaz kıracaz patlicaz Diye Girer ,
yeni dünya geldiginde olmadı orda baslayalim diyip vaatler tekrarlanir :D

naabaLiiim. Öncesinden baktılar Dünya Dişine Göre yabancı gördüler bizi Sanirim Neyseki tanitmiş olduk
:D :cool::rolleyes:

w3'ten beridir bizi hayranlıkla takip ettiğiniz için teşekkür ederim iyi oyunlar dilerim :)

DeletedUser63580

Ziyaretçi
w3'ten beridir bizi hayranlıkla takip ettiğiniz için teşekkür ederim iyi oyunlar dilerim :)

diRigent. Oca 18, 14:29
Dünya kapatmış birisine kılıç ile fake yakışmıyor
kılıç ile attıkalrını bilal abiye söylerim ona göre savunma köyü diye not alsın :)

LaFleur01 Oca 18, 14:32
şah pahalı :D ben kılıçlada atarım mızraklada atarım kimseyi ilgilendirmez savunma köyümü yazıyorsunuz yazın sıkıntı yok bu dünyadan gideceğiniz için pek ilgilenmiyorum ve savaştığım insanlarla mesajlaşmam ben normal oyunumu oynarım polemiğe girmem alt tarafı bir oyun sıkıntı yapmam ama sohbet etmek istersen kapım açık.

ismim ahmet yaş 25 adanalıyım.

diRigent. Oca 18, 14:34
Maden atayım ister mancınık ile atarsın sonra :)

Çok iddalısın gideceğimizi düşünerek bu mesajı not edeyim w32'yi hatırlatarak bunuda yanında gönderirim tekrardan ;)

.......
Ben sana ne demiştim :D :D :D

DeletedUser61863

Ziyaretçi

yok yok sen olayı tamaaamen yanlıs anlamıssın :D
ister istemez herdünyaya giriyoruz önceden kim var kim yok diye griyorduk sonra pre kasmak icin girmeye başladık.
Hatta 32'den sonraki dünyalarda Özellikle Sahi nerde başliyor oraya bakıp ona göre giriyoruz cünkü Ozaman cok hızlı büyüme şansımız oluyor sahi'nin balonu patladıktan sonra köyler bize kalıyor oohh miss :D

Multiye falan ihtiyac yok Sahi varsa :D

LaFleur01

Baltacı
diRigent. Oca 18, 14:29
Dünya kapatmış birisine kılıç ile fake yakışmıyor
kılıç ile attıkalrını bilal abiye söylerim ona göre savunma köyü diye not alsın :)

LaFleur01 Oca 18, 14:32
şah pahalı :D ben kılıçlada atarım mızraklada atarım kimseyi ilgilendirmez savunma köyümü yazıyorsunuz yazın sıkıntı yok bu dünyadan gideceğiniz için pek ilgilenmiyorum ve savaştığım insanlarla mesajlaşmam ben normal oyunumu oynarım polemiğe girmem alt tarafı bir oyun sıkıntı yapmam ama sohbet etmek istersen kapım açık.

ismim ahmet yaş 25 adanalıyım.

diRigent. Oca 18, 14:34
Maden atayım ister mancınık ile atarsın sonra :)

Çok iddalısın gideceğimizi düşünerek bu mesajı not edeyim w32'yi hatırlatarak bunuda yanında gönderirim tekrardan ;)

.......
Ben sana ne demiştim :D :D :D

aramızda olan konuşmayı buraya koyduğun için yaş olarak küçük olduğu düşünüyorum ayıp ayıp böyle şeyler yapma

DeletedUser58852

Ziyaretçi
Bana biş idemek düşmez ama bence artık bu tarz muhabbetler ayıp oluyor.Şahi bu w de savaştı ve kaybettiler.O ya da bu şekilde.Bu saatten sonra herkese başarılar dileriz.Artık sataşmaya gerek yok dostlar saygılar.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
bana da düşmez bişey demek sadece bunu paylaşıp usulca gideceğim başlıktan

DeletedUser55944

Ziyaretçi
ilk köyümde yarım kami var pre için girmişim hesapta bizim klan sahiye katılmış girmiş ya neolcak ne bitcek derken elemanın biri 55 saat öteye koor veriyo kami at diye aha dedim bunlardan bişey yolmaz.. üyesinin gelişimini hesaplamayan piyon gören yönetim daha ne dünyalar görür siler bu arada sahiye katılmamızdan hoşnut olmayan bikaç kişi ayrıldık klan kurduk vs olanlar oldu sahide iyi oyuncular vardır illaki ama bizimde verdiğimiz bi mücadele var sonuç ortada sahiye tavsiyem dünyalara sonradan girsinler kenarda köşede zararsız beklesinler herkez silerse dünya kapatma şansları olur...

DeletedUser63880

Ziyaretçi
robot hanım siz bize şiir bulun amarıkalardan D

DeletedUser63580

Ziyaretçi
aramızda olan konuşmayı buraya koyduğun için yaş olarak küçük olduğu düşünüyorum ayıp ayıp böyle şeyler yapma

Bunu sen mi diyorsun seninle özelden konuşurken konuşmalar üzerine bir kaç piyon mesaj attı konuyla ilgili
anca boş yapıyorsun sende tanımış oldun beni üzücü oldu senin için ama yapacak birşey yok

Hesabı sil
Hesabının silinmesini onayladığın anda, artık tekrar giriş yapman mümkün olmayacaktır. Hesabının tamamen silinmesi yaklaşık 5 gün alacaktır.

Sadece bu dünyadaki hesabın silinecektir. Diğer sunucularda bulunan hesapların ya da forum hesabın etkilenmeyecektir.

Şifre:

Alıştınız bu ekrana gitmeye siz hehehehe :) :)

LaFleur01

Baltacı
hala çocukça yorum yapıyorsun sizin ne olduğunuz belli klanınız bitme noktasındayken yoğun mesajlaşma trafiği sonucu sizi dost bilip müttefik işaretledik üstten sancak alttan biz vuruyorduk her iki klanıda kandırıp tekrar canlanıp bize saldırdınız ya lütfen yaptığınız sahtekarlıklarla övünmeyin suç bizdeki sizi adam belleyip diplomasiye ekledik arka planda neler yapmışsınız hepsini biliyoruz insan olarak karşımıza çıkın önce gerlimim klanına hainlik yapıp kaygısıza geçtiniz ordaki köyleri topladıktan sonra bize hainlik yapıp saldırdınız herkes herşeyin farkında boşuna sevinme o dünyayı sancak kapatır sizde rahatınıza bakarsınız

DeletedUser63580

Ziyaretçi
hala çocukça yorum yapıyorsun sizin ne olduğunuz belli klanınız bitme noktasındayken yoğun mesajlaşma trafiği sonucu sizi dost bilip müttefik işaretledik üstten sancak alttan biz vuruyorduk her iki klanıda kandırıp tekrar canlanıp bize saldırdınız ya lütfen yaptığınız sahtekarlıklarla övünmeyin suç bizdeki sizi adam belleyip diplomasiye ekledik arka planda neler yapmışsınız hepsini biliyoruz insan olarak karşımıza çıkın önce gerlimim klanına hainlik yapıp kaygısıza geçtiniz ordaki köyleri topladıktan sonra bize hainlik yapıp saldırdınız herkes herşeyin farkında boşuna sevinme o dünyayı sancak kapatır sizde rahatınıza bakarsınız

hahhahahaha sen hangi bayraga selam veriyorsun aslan :) :)
haritayı çok iyi takip ediyormuşsun üzdün ya çok acıklı bir hikaye yazmışssın kendine göre burda :D :D
daha dünyadan bir habersin burda boş boş konuşuyorsun, hayırlısı artık kim kapatırsa kapatsın :D