PADE-MOGOL

• Konuyu başlatan DeletedUser66579
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63098

Ziyaretçi
MOĞOL KLANLARI OLARAK BİZLER CEPHEDE GECE GÜNDÜZ SAVAŞIRKEN, DESTEK KAYDIRMALARIYLA KAMİLERİ KESMEYE ÇALIŞIRKEN, SALDIRI ORDULARIYLA MİS ARASI YAPMAYA ÇALIŞIRKEN; SÖZDE MÜTTEFİĞİMİZ OLAN DİRİLİŞ KLANLARI NE YAPIYORDU ACABA... BEN SÖYLEYİM... YATIYORDU,KENDİLERİNİ DÜŞÜNÜYORDU, ESKİ DUMANCILARA DESTEK ATMAYIN DİYE MESAJLAR UÇUŞUYORDU... ÖNCE MÜTTEFİK NE İŞE YARAR BİR ONU ÖĞRENSEYDİNİZ... PA-DE KLANLARIYLA S.A YAPINCA TUTUŞTUNUZ HEMEN... BAŞLADINIZ HEMEN KÜFÜRLERE... DEMEKKİ BİZ, SİZİNLE MÜTTEFİKLİK YAPARAK BAŞTAN HATA YAPMIŞIZ... SİZDEN NE MÜTTEFİK OLURMUŞ NE DE DOST ARKADAŞ...

EZİKLİĞİN DUYGUSUYLA BİZLERE LAF SOKMAYA ÇALIŞMAK YERİNE, BİZ NE YAPTIK DİYEREK BEYNİNİZİ ÇALIŞTIRMAYI DENEYİN... ŞİMDİ KAYBOLUN GİDİN VE ADAM OLUN...

DeletedUser66485

Ziyaretçi
MOĞOL KLANLARI OLARAK BİZLER CEPHEDE GECE GÜNDÜZ SAVAŞIRKEN, DESTEK KAYDIRMALARIYLA KAMİLERİ KESMEYE ÇALIŞIRKEN, SALDIRI ORDULARIYLA MİS ARASI YAPMAYA ÇALIŞIRKEN; SÖZDE MÜTTEFİĞİMİZ OLAN DİRİLİŞ KLANLARI NE YAPIYORDU ACABA... BEN SÖYLEYİM... YATIYORDU,KENDİLERİNİ DÜŞÜNÜYORDU, ESKİ DUMANCILARA DESTEK ATMAYIN DİYE MESAJLAR UÇUŞUYORDU... ÖNCE MÜTTEFİK NE İŞE YARAR BİR ONU ÖĞRENSEYDİNİZ... PA-DE KLANLARIYLA S.A YAPINCA TUTUŞTUNUZ HEMEN... BAŞLADINIZ HEMEN KÜFÜRLERE... DEMEKKİ BİZ, SİZİNLE MÜTTEFİKLİK YAPARAK BAŞTAN HATA YAPMIŞIZ... SİZDEN NE MÜTTEFİK OLURMUŞ NE DE DOST ARKADAŞ...

EZİKLİĞİN DUYGUSUYLA BİZLERE LAF SOKMAYA ÇALIŞMAK YERİNE, BİZ NE YAPTIK DİYEREK BEYNİNİZİ ÇALIŞTIRMAYI DENEYİN... ŞİMDİ KAYBOLUN GİDİN VE ADAM OLUN...

Macera ve Lol oyuncularını Moğol klanları olarak karıştırmazsanız sevinirim. Ben şahsen Moğol klanlarına elimden gelen desteği yaptım. xbela ya sorabilirsin.

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Sende bi ara macera oyuncusuydun pade ile sa yapıp paşaya benim vasıtamla sa eklettirip sonra yine padeyi arkasından vuran macera oyuncusuydun sonrada dirilişle lol oyuncusu olan paradoxs

Farklı nickler ile konuşuyorsunuz gizlemeyin kendinizi.

Savaş esnasında bize sa teklifi yaptığınızdan da haberiniz yoktur şimdi.

Whatsapp konuşmasını buraya koyarımda artık uzatmanın anlamı yok.

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Bu arada arkadaşlar.

PaDe klanlarını yaptıkları diplomatik başarıdan dolayı tebrik eder.

Devam eden oyunculara başarılar dilerim.

DeletedUser62042

Ziyaretçi
1-moğol klanı (eski duman klanları) , pasa dehset dirilis pk ya karşı (w39 daki tüm klanlara karşı savaşırken) , adaletsiz bir savas olduğunu düşünüp dirilis ekibi savastan çekilmiştir.
2-pk klanını da duman savaşından çekip dirilos yapmıştır.
3-duman klaninin pasa ve dehset cephesi kalmıstır sadece. bu surecte duman ile muttefik olup duman vs pasa dehset savasina en erken katilmak icin dehset sınırına yerlesmistir dirilis ekibi.
yoksa biz pk yi silip daha saglam sınır olmasini da bilirdik dehsetle ki yapmadık.
4-bu olaylarin hemen ardından dehset e savas açıp muttefigimiz duman klanlarina yardim etmek istedik.
5-lol ve macera ile gorusup guzel bir diplomasi yaptık.lol macera klanlari da kendilerince uygun gordugu mantikli dusundukleri bi karar alip onlarda pasa dehset e savasa girdiler.
6-duman ekibi oyunu bıraktı kalanlar bizle birlik oldu. biz bunlari kabul ettik byyjapon hesabina pasa op yaparken koylerini dirilis ekibi korudu bakici aldigimiz hesaplar oldu. ara girdigimiz koyler oldu.
7-thanatos nickli dehset oyuncusu 4 milyonluk hesabi varken 1 haftada macera ve lol bu oyuncuyu sildiler.
8-dirilis ekibi dehset ekibinden bk18 mstfa87 ben10 h.toprak bu oyuncularıni oyunda arka plana atip surekli aktif vurup koy toplarken mogol klanlari pasadehsetle sa yapip dirilişi vuracaklarını açıkladılar.
BEN BÖYLE ... BI KLAN TOPLULUGU DAHA GORMEDIM. DIRILIS SIZE NE YAPTI?
soylencek cok sey var ama soylemiyorum. herkes neyin ne oldugunu iyi biliyor.
bibidezde sinirlendik hesaplari sile aldik. kamiler savlar ful yatarken sildik. efendi gibi ayrıldık worldden.
umarim baska worldde mogol ekibi ile karsilasiriz.
saygılar.

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Sen byjapon hesabındaki oyuncu değilmisin.

Diriliş klanları ile mütlük anlaşması yapıp Dirilişi PaDe ye karşı savaşmasını sağlayan bizim yaptığımız saldırılardan haberi olan oyuncu sen değilmisin.

Kardeşim sen PaDe oyuncularınıda geçmişsin.

Ben sizin için elinden geleni yaptım yaptık rıdvan kıta63 vazgeçtim dedi diriliş 53 54 den vazgeçtim dedi bende sizden vazgeçtim sizin için nasıl vazgeçmek kolaysa benim içinde okadar kolay oldu

Despi*

Casus

Sa teklifi ne zaman yapmışız
Kurduğunuz saçma gruba aldınız günah çıkarma gibi bişey yaptınız
Savaşalım ama birbirimizle dost kalalım gibi saçma sapan konuşmalar oldu

DeletedUser66579

Ziyaretçi

Bi tarafınızdan element uydurmayın

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Su zamana kadar Hicbirsey yazmadim Ne raporlarda nede Diger tartisma konularinda... Ama sunh soyliyebilirimki Herseyi gectim Hepiniz Insansiniz ve Vicdaninizi sorgulamaniz gerekir. Simdi bazilari demiski nerde kayilar24 nerde ridvan sole ridvan bole ridvan w39 un suclusu Oldu Ridvan dimi... Hicmi gururunuz vicdaniniz yok sizin ya. Bursa su soyle yapti bu bole yapti sorgulamasina girmesin Hepiniz Aksinizda karsinizdaki Kara olemi Cok sukur Rabbime Vicdanimizda Ak Alnimizda Pek... Cogunuz Telefonda konustugum adamlarsiniz Yazistigim Selamlastigim en ufak birseyde laf soz ediyorsaniz bunu kendi karakterinle yuzlesmeniz gerekir. Ben cok sey yaptim Ama hic bir zaman Saygida kusur etmedim Bunu en iyi Baki Abi bilir Ahmet bilir Serkan abi bilir Butun Dehset Mogol Lol Dirilis hepsi bilir. Sacmalik dediginiz seyler baskalarinin dogrularidir ve kimsenin haddine degildir Dogrulari sorgulamak.
Biz Aylarca LoL ile savastik ve bu savasta her iki tarafta gelisemedi Ben her zaman dunya siyasetinde iyiyle kotuyu ayirt etmedim takip ettim Bunu Ugurdan Naile Kulaklari cinlasin Gokhanlardan Serkanlara Ahmetlerden Vedat abilere hepsiyle birebir irtibatim oldu Ne zaman bir edepsizlik gordunuz bir saygisizlik simdi olmusla olmuse care yokken Bole laflar Sizin hakkinizda soyledigim seylerin dogrulugu kanitliyor. Cirkeflik yaptiniz Adam sattiniz Entrikalar cevirdiniz Dedikodu yaptiniz. Istedigin dirsegi curut klavye basinsa Barbar hesabi guduosaniz zaten acemisiniz. Ben PaDe ninde ne Entrikalar cevirdigini bilirim Dirilisinde Ben Karakterimden odun vermedim birinin soyledigini digerine yetistirmedim. Sizin ayip dediginiz sabah SA bozup dalmaksa Sizin telefonda konusup 1 saat sonra arkasindan kufrettiginiz sey cok dogru dimi o ayip deil Cok soylenecek laf var Cok soylenecek soz var da Anlayacak kapasiteniz cok az kimse kusura bakmasin. Siyasetse Ben siyasetimi yaptim Aslanlar gibi savastim MACERA olarak LOL gibi Delikanli bir ekiple kaynastim ve bundanda gayet memnunun Zorumuza giden birsey yok. Hani simdi yazacaksiniz ya vicdan rahatlayiyir neyin hazmi bu v.s. die bu kadar seyden sonra yazmam zaten dusunmeyi bilirseniz en guzel cevap olur Bu bir oyun arkadaslar Ve Klanlar alemi kucuktur elbet yine karsilasiriz bir yerlerde W46 ya davet ederim PaDe ve Mogol ekibini Birde orda Konusup kaynasiriz Benim kimseye Bir dusmanligim yok Ha bazi konularda Mogol ekibine ve Hakan ozellikle sana Cok buyuk kirginim Cok ayip ettiniz Dehsete zaten hic lafim yok Siz kendinizi biliosunuz...

Serdarsemih.

Kılıç Ustası
Su zamana kadar Hicbirsey yazmadim Ne raporlarda nede Diger tartisma konularinda... Ama sunh soyliyebilirimki Herseyi gectim Hepiniz Insansiniz ve Vicdaninizi sorgulamaniz gerekir. Simdi bazilari demiski nerde kayilar24 nerde ridvan sole ridvan bole ridvan w39 un suclusu Oldu Ridvan dimi... Hicmi gururunuz vicdaniniz yok sizin ya. Bursa su soyle yapti bu bole yapti sorgulamasina girmesin Hepiniz Aksinizda karsinizdaki Kara olemi Cok sukur Rabbime Vicdanimizda Ak Alnimizda Pek... Cogunuz Telefonda konustugum adamlarsiniz Yazistigim Selamlastigim en ufak birseyde laf soz ediyorsaniz bunu kendi karakterinle yuzlesmeniz gerekir. Ben cok sey yaptim Ama hic bir zaman Saygida kusur etmedim Bunu en iyi Baki Abi bilir Ahmet bilir Serkan abi bilir Butun Dehset Mogol Lol Dirilis hepsi bilir. Sacmalik dediginiz seyler baskalarinin dogrularidir ve kimsenin haddine degildir Dogrulari sorgulamak.
Biz Aylarca LoL ile savastik ve bu savasta her iki tarafta gelisemedi Ben her zaman dunya siyasetinde iyiyle kotuyu ayirt etmedim takip ettim Bunu Ugurdan Naile Kulaklari cinlasin Gokhanlardan Serkanlara Ahmetlerden Vedat abilere hepsiyle birebir irtibatim oldu Ne zaman bir edepsizlik gordunuz bir saygisizlik simdi olmusla olmuse care yokken Bole laflar Sizin hakkinizda soyledigim seylerin dogrulugu kanitliyor. Cirkeflik yaptiniz Adam sattiniz Entrikalar cevirdiniz Dedikodu yaptiniz. Istedigin dirsegi curut klavye basinsa Barbar hesabi guduosaniz zaten acemisiniz. Ben PaDe ninde ne Entrikalar cevirdigini bilirim Dirilisinde Ben Karakterimden odun vermedim birinin soyledigini digerine yetistirmedim. Sizin ayip dediginiz sabah SA bozup dalmaksa Sizin telefonda konusup 1 saat sonra arkasindan kufrettiginiz sey cok dogru dimi o ayip deil Cok soylenecek laf var Cok soylenecek soz var da Anlayacak kapasiteniz cok az kimse kusura bakmasin. Siyasetse Ben siyasetimi yaptim Aslanlar gibi savastim MACERA olarak LOL gibi Delikanli bir ekiple kaynastim ve bundanda gayet memnunun Zorumuza giden birsey yok. Hani simdi yazacaksiniz ya vicdan rahatlayiyir neyin hazmi bu v.s. die bu kadar seyden sonra yazmam zaten dusunmeyi bilirseniz en guzel cevap olur Bu bir oyun arkadaslar Ve Klanlar alemi kucuktur elbet yine karsilasiriz bir yerlerde W46 ya davet ederim PaDe ve Mogol ekibini Birde orda Konusup kaynasiriz Benim kimseye Bir dusmanligim yok Ha bazi konularda Mogol ekibine ve Hakan ozellikle sana Cok buyuk kirginim Cok ayip ettiniz Dehsete zaten hic lafim yok Siz kendinizi biliosunuz...
Rıdvan ben sana bu zamana kadar kötü söylemde vs bulundum mu hiç sana wp ne dedim eger siz böyle vazgeçmeye devam ederseniz anlaşırım demedm mii.dedm ramazan 1 hafta senin hesabına baktı ara attık senin için caba gösterdik siz ne yaptınız saldırı alıyorum surdan vazgeçtm saldırı alıyorum burdan Vazgeçtik ki konuları sen daha iyi biliyorsun ben davamda haklıyım eğer bir suçlu varsa git dirilişe kırgın ol bana değil

DeletedUser47725

Ziyaretçi
İşin özü ben sana net oldum arkadan iş ÇEViRMEDİM SANA NET KONUŞTUM

Hakan Kusura Bakmada Dediklerinde zerre Mantik yok Ben bir yerden vazgecseydim zaten koyleri verirdim Ben size bu bolgede aktif oynamicam dedim ki Siz bana verdiginiz sozleri tutmadiniz. Op yapicaktik yok Soyle yapalim yok boyle yapalim yok Savastan once Her Allahin gunu bolgeden biri yazmasini biliordu Yok crosu silelim yok Sunu temizleyelim yok Arkadan sinirdan koy verin yok sole yapalim Ne oldu Fiss oldu dimi Savastan once o kdr sey soyleyen siz degilmiydiniz Savasa girdik bir tanesi olmadi O kdr ugrastim yeri geldi Hanginiz emege saygi dediniz Ramazandan Allah razi olsun bi sozumuz yok benim sozum sudur siz Bak sunu demiorum sana Dirilis ile aranda problemlerinizin farkindaydik Hakli nedenleriniz var onada birsey demiorum Ama bu size Aylar boyu savasirken SA yapip dalma hakki vermez Tmm mi Sinek kucuktur ama migde bulandirir Tum w sizinle savasirken Diplomasinizde Tek muttefiginiz olan biz Her turlu manevi dostluk kuran biz Kulaklari cinlasin Eski yonetim kadronuzun neden birakip gittigi daha net ortaya cikti zaten Adamlar hakliymis Gokhan abi Vedat abi Hakan kusura bakma bunu wp dende yazmasini bilirimde Siz PaDe klanlarinin bir Entrikasina Daha kapilmis Onlarinz Gazina Gelmis Dirilise sinirinize Ki Hakli nedenleriniz var ama Olsa dahi Bize hice saymis Size o kdr destek olan Macerayi ve sizin savasinizi az bi nebze dahi hafifletmeye girmis LoL klanlarini Hice saydiniz Lan bir haber vermeyi dahi Cok gorduyseniz Benim size Daha diyecek birseyim yok Siz boyle yaparsaniz ben bosuna savasa girmisim olur Ne haliniz varsa gorun derim Hesabimi siler giderim Cunki zevk vermiorsunuz artik Simdi kim ne yaparsa yapsin Kim kapatirsa kapatsin hic bir dusmaninizda yok dostunuzda. PaDe yide ayrica Tebrik ederim Belkide su zamana kadar yaptiklari Icerisinde Diplomasi geceb Tek Cirkefligi yaptilar.

DeletedUser66485

Ziyaretçi
Benden daha üst bi yönetici mi var senle bunu görüşsün
Hayal dünyanızdan çıkın

Konuşmalara şimdi baktım.

Pardon çok özür Sa teklifi ile gelinmemiş yanlış söylemişim.

Lol ve Macera yı komple PaDe ye katma teklifi gelmiş.

DeletedUser47725

Ziyaretçi
Benden daha üst bi yönetici mi var senle bunu görüşsün
Hayal dünyanızdan çıkın

Ahmet Hayallik birsey yok Siz Demedinizmi Baki ile Bi gorusme yapalimda konusalim biz bu savasi istemiyoruz die bizde kurmadikmi Grubu Eeeee simdi nie bilmemezlige verip Yalan konusuorsun, Herkezi kandirmaya calismayi birakin artik yaaaaa Hadi karsinizdakini gectim Kendinizi dahi kandirmaya calisiyorsunuz bu nasil bi yasam felsefesi...

Despi*

Casus
Konuşmak derdinizi anlamak için istenmişti o grup
Gruptaki mesajları açıp okuyun günah çıkarma seansı gibi bişey oldu
Diplomasi felan teklif etmedik

DeletedUser66219

Ziyaretçi
beyler moğol ve pade klanları sövüşken bir klandılar birbirlerine karşı byjapon burda millete küfür ediyordu başka nickten girip despi desen hayin bunlar diyodur ama görüyorum ki iki klanda midesiz doğal olarak bu kadar rezaletin olduğu w39 dan ayrıldık

DeletedUser66219

Ziyaretçi
bakalım hanginiz il önce dostunu satarak dünyayı kjapatmak isteyecek paşa mı dehşet mi moğol mu oynayın bakalım