PADE-MOGOL

• Konuyu başlatan DeletedUser66579
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65040

Ziyaretçi
bir kere nailinde girdiği bir dünyada dehşet ile tekrar savaşıcam buradan tüm dehşetçilere duyurulur. Ama 2 yıl geçtikten sonra bu kadar yeter birleşelim dünya kapansın demek olmayacak ONA GÖRE.

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Hepiniz gelin yavrucuğum gelenlerin sonunu gördük
Böyle konuşanlarda genelde sürü psikolojisi olur. Farkındaysan çoğul ekler kullanıyosun :D Bense tekil ekler kullanarak konuşuyorum yani -beynini kullanabilenler anlayacaktır muhtemelen- tek başıma çoğunluğunuza üstün gelirim diyebilecek kadar klanınızı da sizleride, kendi tecrübemide biliyorum farkındayım :) kendinizi yormayın o yüzden :rolleyes:

DeletedUser63923

Ziyaretçi
Böyle konuşanlarda genelde sürü psikolojisi olur. Farkındaysan çoğul ekler kullanıyosun :D Bense tekil ekler kullanarak konuşuyorum yani -beynini kullanabilenler anlayacaktır muhtemelen- tek başıma çoğunluğunuza üstün gelirim diyebilecek kadar klanınızı da sizleride, kendi tecrübemide biliyorum farkındayım :) kendinizi yormayın o yüzden :rolleyes:

Klanlar kadrosu her serverda degisir. Dehset kadrosu bu serverda yeniden degisti. Senin tanidigin adamlar kimler desem sen isimleri saysan bana emin ol hic biri yok burda. Nail de dahil. Ayrica bize birlesme olmayacak falan diyorsun da dusmanimiz defalarca birlesti. O yuzden bize uyar. Mevcut duzende sen degil kralin gelsin ustunden geceriz...

DeletedUser66579

Ziyaretçi
İşde senin gibiler sürüsüyle gelsin diyorum sen kaç yaşındasın sen hayal dünyan geniş galiba sen rüyalarındamı oynuyorsun bu oyunu sende beyin olduğundan da şüpheliyim şuan beyninle değilde başka yerlerinle konuşuyorsun

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Seninle beynimi kullanmadan konuşmam için senin beynini kullanmaman lazım :) O söylediğim şeyde üstüne alınıp bunu yazman da ayrı ironi dostum :D Onu okuyup bu söz benlik değil diyip konuya döneceğine, geldin -beynini kullanabilenler anlayacaktır muhtemelen- buna takıldın :D Gerçekten tebrikler :D:D

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Klanlar kadrosu her serverda degisir. Dehset kadrosu bu serverda yeniden degisti. Senin tanidigin adamlar kimler desem sen isimleri saysan bana emin ol hic biri yok burda. Nail de dahil. Ayrica bize birlesme olmayacak falan diyorsun da dusmanimiz defalarca birlesti. O yuzden bize uyar. Mevcut duzende sen degil kralin gelsin ustunden geceriz...

Değişsin değişmesin . Ne birleşmesi ? :D

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Birleşme dediğim şey w19 da oynamış olanlara özeldi